Здраво диктаторе!

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
Председник Европске комисије Жан-Клод Јункер је мађарског премијера Виктора Орбана, по доласку на самит ЕУ у Риги, поздравио речима: “Здраво, диктаторе”.

Интересује ме ваше мишљење јер сматрам бесмислицом називати диктатором човека кога изабере народ на изборима, он одради свој мандат и поново распише изборе које може, а не мора да добије.
 
Obicna uvreda iz obesti + projekcija. A moguce da se posle Ukrajine i Makedonije neki novi Majdan sprema i u Bupimpesti. :think:
Пропала су већ два мајдана у Будимпешти.
Онај због такси на НЕТ прошле године и ове године мајдан здравствених радника који су тражили повећање плата у складу с растом привреде од око 3%(у диктаторској Мађарској највећи привредни раст!).
 
Председник Европске комисије Жан-Клод Јункер је мађарског премијера Виктора Орбана, по доласку на самит ЕУ у Риги, поздравио речима: “Здраво, диктаторе”.

Интересује ме ваше мишљење јер сматрам бесмислицом називати диктатором човека кога изабере народ на изборима, он одради свој мандат и поново распише изборе које може, а не мора да добије.

Izbor naroda na izborima je samo stvar izbora, a biti diktator je nacin vladanja. Ne vidim vezu.
 
Junker je diplomata, lepo vaspitan covek, on je mogao samo iz zezanja direktno da kaze Orbanu ovo sto je rekao.

- - - - - - - - - -

Orbanov portparol je izjavio da ga Junker tako godinama pozdravlja jer i ovaj njega pozdravlja sa "Zdravo veliki vojvodo".

I ja mislim da je u ovom konkretnom slučaju bilo zezanje, mada mi se čini da zapadni mediji nekako ne mirišu baš Orbana...
 
Председник Европске комисије Жан-Клод Јункер је мађарског премијера Виктора Орбана, по доласку на самит ЕУ у Риги, поздравио речима: “Здраво, диктаторе”.

Интересује ме ваше мишљење јер сматрам бесмислицом називати диктатором човека кога изабере народ на изборима, он одради свој мандат и поново распише изборе које може, а не мора да добије.

Једине две нацистичке диктатуре у Европи налазе се у Бриселу и Кијеву.

- - - - - - - - - -

Pusti Ameriku ni jedna država EU nema smrtnu kaznu.

То значи да су све европске земље у дебелој декаденцији, пропадању и анархији.
 
Једине две нацистичке диктатуре у Европи налазе се у Бриселу и Кијеву.

- - - - - - - - - -



То значи да су све европске земље у дебелој декаденцији, пропадању и анархији.

Kakve veze ima Berlin sa diktaturom? Jedan element diktature mi navedi da važi za Nemačku?

- - - - - - - - - -

Junker je diplomata, lepo vaspitan covek, on je mogao samo iz zezanja direktno da kaze Orbanu ovo sto je rekao.

- - - - - - - - - -

Orbanov portparol je izjavio da ga Junker tako godinama pozdravlja jer i ovaj njega pozdravlja sa "Zdravo veliki vojvodo".

To jedino i ima logike.
 
Junker je diplomata, lepo vaspitan covek, on je mogao samo iz zezanja direktno da kaze Orbanu ovo sto je rekao.

- - - - - - - - - -

Orbanov portparol je izjavio da ga Junker tako godinama pozdravlja jer i ovaj njega pozdravlja sa "Zdravo veliki vojvodo".

I Tomu može tako da pozdravlja...

- - - - - - - - - -

:think:

Можда зато што је Јункер председник Европске комисије а Чемерика није чланица ЕУ а Мађарска јесте.

Ja bi' tog Junkera zvao Junfer
 
Зар никоме није пало на памет да се Јункер и Орбан заебавају и да ова реченица није била уперена против Цара, и Јункеров поступак можда није био део великог плана да Сибир једног дана припадне Чемерици?
 
Зар никоме није пало на памет да се Јункер и Орбан заебавају и да ова реченица није била уперена против Цара, и Јункеров поступак можда није био део великог плана да Сибир једног дана припадне Чемерици?

Jeste, samo ti ne čitaš celu temu, ili su ti neke osobe blokirane :mrgreen:
 
Ми смо пар пута бирали диктаторе. Имамо једног на власти.
Diktatore ne biraš, oni se sami nameću.

- - - - - - - - - -

Izbor naroda na izborima je samo stvar izbora, a biti diktator je nacin vladanja. Ne vidim vezu.

Način vladanja izabranog vladara nije diktat. Ako ruski narod izabere Putina da vlada onako kako vlada to je zato što ruski narod želi takvu vladavinu.

- - - - - - - - - -

Зар никоме није пало на памет да се Јункер и Орбан заебавају и да ова реченица није била уперена против Цара, и Јункеров поступак можда није био део великог плана да Сибир једног дана припадне Чемерици?

Junker je jedna protuva koju niko nije birao.
 

Back
Top