Da li je istina da su nase zene medju najljepsima na svijetu? Tako sam cuo...

Nisu.....Posle bosanskih i hercegovackih varosica, gde su utegnute i bez grama sala, tek zavrsile srednju ili koju godinu kasnije, kad dodjes u BG, mozes samo da kazes bljak....
Govorim o istom godistu, a jos gore ako dozvolis opseg godina...

A ako gledas samo lice, opet je kad das sminku tim bosancicama i odradis ih profesionalno, koza dodje do izrazaja, crte lica pravilne, oci sjajne ....nema BG tu sta da trazi...
 
Konavljanke i Dobrovčanke! Meni i Anadolke (Turkie-Anadolia),a Anadolci ružniji od đavola...:mrgreen:
Kod nas,Patak je u pravu,brza hrana uzima danak! Mal,mal vidim neku devojćicu kako zaglavi burek ili sendvić
ulicom...Em hoda pa u trku,em loši sastojci...
Konavljanke se zdravo hrane,a i Dobrovčanke ...Dosta ribe se troši u primorju,ali i blitva,zelje,pomidore,kukamaro...:lol:
https://www.google.rs/search?q=kona...v&sa=X&ei=K0hfVZe1JcKZsgHS4IGgBg&ved=0CBsQsAQ
 
Nisu. Najlepse su Marokanke, Ruskinje ,Somalijke,Indijke...
Gledaj svestske izbore za mis. Nasih nema nigde. A ne znaju ni da se ponasaju. Nemaju vaspitanja.Niti se trude da ga steknu.
Balkanke su uglavnom bezveze , priglupe i primitivne.Pa jos pokondirene, tako da uopste nisu atraktivne.

Naših nema nigde jer odavde šaljemo poslovne pratnje zadriglih političara... Ja na ulici vidim svaki dan sedam puta lepšu od naše misice aktuelne.

Kao što su nam i na mestima diplomatskim klasične prostitutke i seljaci, zato se tako dobro i kotiramo.
 
Konavljanke i Dobrovčanke! Meni i Anadolke (Turkie-Anadolia),a Anadolci ružniji od đavola...:mrgreen:
Kod nas,Patak je u pravu,brza hrana uzima danak! Mal,mal vidim neku devojćicu kako zaglavi burek ili sendvić
ulicom...Em hoda pa u trku,em loši sastojci...
Konavljanke se zdravo hrane,a i Dobrovčanke ...Dosta ribe se troši u primorju,ali i blitva,zelje,pomidore,kukamaro...:lol:
https://www.google.rs/search?q=kona...v&sa=X&ei=K0hfVZe1JcKZsgHS4IGgBg&ved=0CBsQsAQ

Primitivne su.
 
Da li je istina da su nase zene medju najljepsima na svijetu? Tako sam cuo...

Od Grkinja i Britanki su sigurno lepše ali nisu kvalitetnije, od Bugarki jesu civilizovanije i uglavnom lepše, od Mađarica lepše u licu ali nikako i u telu, od Ruskinja ni u licu ni u telu...Skandinavkama nisu prismrdeti ni u kom pogledu osim možda u rvanju u blatu.

Mada, taj mit o lepim Srpkinjama je nastao 90-ih ( pre toga se pričalo o lepim Hrvaticama, razigranim Slovenkama a o Srpkinjama ništa ) i po meni nikako ne stoji poslednjih recimo 10 godina, otprilike otkad je GMO ušao u Srbiju.
Sad sve više nekih prasića od 80-90kg, muškarača itd. Do pre 10 god, takvih je bilo samo simbolično

- - - - - - - - - -

Nisu. Najlepse su Marokanke, Ruskinje ,Somalijke,Indijke...
Gledaj svestske izbore za mis. Nasih nema nigde. A ne znaju ni da se ponasaju. Nemaju vaspitanja.Niti se trude da ga steknu.
Balkanke su uglavnom bezveze , priglupe i primitivne.Pa jos pokondirene, tako da uopste nisu atraktivne.

Nije to ogledalo stvarnosti.
Te naše "misice" bira Vesna Jugović, lujketina i makro. Namerno i bira one koje će slepo da je slušaju i rade za nju...a takve skoro nikad nisu najlepše od najlepših
 
Poslednja izmena:
Od Grkinja i Britanki su sigurno lepše ali nisu kvalitetnije, od Bugarki jesu civilizovanije i uglavnom lepše, od Mađarica lepše u licu ali nikako i u telu, od Ruskinja ni u licu ni u telu...Skandinavkama nisu prismrdeti ni u kom pogledu osim možda u rvanju u blatu.

Mada, taj mit o lepim Srpkinjama je nastao 90-ih ( pre toga se pričalo o lepim Hrvaticama, razigranim Slovenkama a o Srpkinjama ništa ) i po meni nikako ne stoji poslednjih recimo 10 godina, otprilike otkad je GMO ušao u Srbiju.
Sad sve više nekih prasića od 80-90kg, muškarača itd. Do pre 10 god, takvih je bilo samo simbolično

- - - - - - - - - -



Nije to ogledalo stvarnosti.
Te naše "misice" bira Vesna Jugović, lujketina i makro. Namerno i bira one koje će slepo da je slušaju i rade za nju...a takve skoro nikad nisu najlepše od najlepših

Ma kaki.

Evo ti gledaj ovde na forumu. Sve neke Regine, Xelle,Lily,Linde,Modesty, Zauzi...
Nigde nemas Snezane, Dragane,Ljubice, Milice...
Znaci ni one sebe same ne cene, ko su i sta su.
Znas kada bi Engleskinja stavila srpsko ime ili Francuskinja ?

Po tome samo mozes da vidis da su ribe sa ovih prostora autsajderke.
Plus sto su iskompleksirane.

- - - - - - - - - -

realno nisu najlepše ...pored latino amerikanki , ruskinja , svedjanki ..teško .
Naravno nisu ni najgore , daleko od toga ....

- - - - - - - - - -

istini za volju jako je teško pričati o tome , jer u svakom narodu ljudi se poprilično razlikuju medju sobom ...Što je narod brojniji imaće više dobrih i loših

Da ali globalno.

Nemas puno Latino da su zgodne.
 
realno nisu najlepše ...pored latino amerikanki , ruskinja , svedjanki ..teško .
Naravno nisu ni najgore , daleko od toga ....

- - - - - - - - - -

istini za volju jako je teško pričati o tome , jer u svakom narodu ljudi se poprilično razlikuju medju sobom ...Što je narod brojniji imaće više dobrih i loših

ruskinje nisu ni u prvih 20,od srpskih i hrvatskih žena,teško.
 
..da su lepe jesu,da su najlepše pa baš i nisu..
...ali i da su najgore naše su...

Nece da slusaju. Namcori.

- - - - - - - - - -

ruskinje nisu ni u prvih 20,od srpskih i hrvatskih žena,teško.

Nemas lepsih zena od Ruskinja. Ruskinje su vrh.
Ocigledno da se ne razumes u materiju i da nisi bio u drustvu lepih zena.
 
Među lepšima su...sve ostalo je stvar ukusa.
Kod mene se recimo skandinavke slabo kotiraju pošto preferiram malo pigmenta a nekome su plava kosa i plave oči sve što želi,ako već komentarišem plavuše onda bih opet istočno slovensku varijantu stavio ispred skandinavki zbog građe jer vitke dugonoge idu kod mene ispred prsatih i oblih, nekome su japanke i te azijke fantazija a mene odmah podsete na neku pedofiliju zbog sitne građe,ja na Kubi nisam hteo ni zdravo "belkinjama" da kažem da ne gubim dragoceno vreme od mog ebony fetisha a imao sam čoveka u grupi koji se gadio(njegove reči) i meleskinja a kamoli crnkinja, da ovde dođe neki prosečan indijanac iz amazonije ostao bi razočaran pored silnih vitkih devojaka jer čovek voli one kojima mi tepamo "krmača",takva moda u njegovom selu...

"Lepota je u oku posmatrača..." ali ako uzmemo neke opšte standarde definitivno su naše devojke(ex-yu) po proseku negde pri vrhu u Evropi.
Ali mentalitet zato bato...:thumbdown:
 
Među lepšima su...sve ostalo je stvar ukusa.
Kod mene se recimo skandinavke slabo kotiraju pošto preferiram malo pigmenta a nekome su plava kosa i plave oči sve što želi,ako već komentarišem plavuše onda bih opet istočno slovensku varijantu stavio ispred skandinavki zbog građe jer vitke dugonoge idu kod mene ispred prsatih i oblih, nekome su japanke i te azijke fantazija a mene odmah podsete na neku pedofiliju zbog sitne građe,ja na Kubi nisam hteo ni zdravo "belkinjama" da kažem da ne gubim dragoceno vreme od mog ebony fetisha a imao sam čoveka u grupi koji se gadio(njegove reči) i meleskinja a kamoli crnkinja, da ovde dođe neki prosečan indijanac iz amazonije ostao bi razočaran pored silnih vitkih devojaka jer čovek voli one kojima mi tepamo "krmača",takva moda u njegovom selu...

"Lepota je u oku posmatrača..." ali ako uzmemo neke opšte standarde definitivno su naše devojke(ex-yu) po proseku negde pri vrhu u Evropi.
Ali mentalitet zato bato...:thumbdown:

Ma kaki.

- - - - - - - - - -

...čuo sam da su ruskinje lepe ali da imaju ledeno srce..

Predobre su , iskreno ...i za ovo drugo je apsolutno tačno ...ne da imaju ledeno srce , nego santa leda :)

Ruskinje su za vas pojam.

Hladne su prema onom ko im se ne svidja.
 

Back
Top