Zapljuni!

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Ako smo u nečemu prvaci, to je licemerje i lažno moralisanje. Mada ko zna, možda smo i čuvari morala i etičkih ideala. Šta je ono što prodrma vaš moralni i estetski kodeks? Psovke, prostakluk, preljube? Jeftinoća, neumerenost, kič? Mlaćenje sisama, isticanje bogatstva? Guica koja ispada iz šortsa, debelo dupe helankama, tange ispod providnih pantalona? Mačizam, šovinizam, sponzoruše, starlete? Čime slatko ispirate usta i osvežavate svoj besprekorni poredak sveta?

FOTOGRAFIJA KOJA JE "ZAPALILA" CRNU GORU Profesorki otkaz zbog noge na ramenu kolege
617024_profesorka_ff.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/56...ki-otkaz-zbog-noge-na-ramenu-kolege/komentari
 
Ako smo u nečemu prvaci, to je licemerje i lažno moralisanje. Mada ko zna, možda smo i čuvari morala i etičkih ideala. Šta je ono što prodrma vaš moralni i estetski kodeks? Psovke, prostakluk, preljube? Jeftinoća, neumerenost, kič? Mlaćenje sisama, isticanje bogatstva? Guica koja ispada iz šortsa, debelo dupe helankama, tange ispod providnih pantalona? Mačizam, šovinizam, sponzoruše, starlete? Čime slatko ispirate usta i osvežavate svoj besprekorni poredak sveta?

FOTOGRAFIJA KOJA JE "ZAPALILA" CRNU GORU Profesorki otkaz zbog noge na ramenu kolege
617024_profesorka_ff.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/56...ki-otkaz-zbog-noge-na-ramenu-kolege/komentari
Zapravo nista... ja i kad ogovaram svesna sam da to radim iz dosade, a ne zato sto sam bolja...
 
kolega isti Bora Drljaca.

e, ma to ti je pitanje bez pravog odgovora.to oko licemerja, laznog morala i dvostrukih kriterijuma.kada se desio onaj skandal u Sloveniji, kada se profesor ubio zbog slike na kojoj se vidi kako pruza oralni seks profesorki matematike, a sliku su na net okacile zaludne klinke, ucenice te skole, imala sam ozbiljnih problema sa mucninom, citajuci komentare javnosti.
nema dovoljno velike pljuvacke koju bih svima njima zalepila posred face, stoga od tada niti komentarisem niti se zgrazavam na slicne vesti.

ne laje kera sela radi nego sebe radi.djubrad licemerna ona.
 
Sta znam, mnogo toga me prodrma, ali kukanje "ju, u moje vreme toga nije bilo" ne pomaze". Dzaba se cudim i zgrozavam, jer te ljude (a i druge) 2% boli uvo za moje misljenje.
Ako me neko ne ugrozava, ako nemam neki blizak odnos, neka radi sta ko hoce. Ako je neko ko mi je blizak, tu sam rigorozniji.
 
Ako smo u nečemu prvaci, to je licemerje i lažno moralisanje. Mada ko zna, možda smo i čuvari morala i etičkih ideala. Šta je ono što prodrma vaš moralni i estetski kodeks? Psovke, prostakluk, preljube? Jeftinoća, neumerenost, kič? Mlaćenje sisama, isticanje bogatstva? Guica koja ispada iz šortsa, debelo dupe helankama, tange ispod providnih pantalona? Mačizam, šovinizam, sponzoruše, starlete? Čime slatko ispirate usta i osvežavate svoj besprekorni poredak sveta?

FOTOGRAFIJA KOJA JE "ZAPALILA" CRNU GORU Profesorki otkaz zbog noge na ramenu kolege
617024_profesorka_ff.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/56...ki-otkaz-zbog-noge-na-ramenu-kolege/komentari

Profesorka je carica :D

Pa ne znam, meni je ovo glupavo..ako je istina, da neko dobije otkaz zbog ovoga. Slazem se da treba da postoji odredjeni kodeks ponasanja, oblacenja...ali ako zena radi dobro svoj posao, u cemu je problem? Zezali su se....sigurno da je po drustvo pogubnije to sto ove devojcice na slici koje imaju 18,19 godina, izgledaju kao sredovecne zene a tako se i ponasaju, nego njena gola noga.
 
Cela ova sredina je jedno zatucano seljacko podneblje puno gladnih I siromasnih jadnika koji samo vape da se ocesu I prostituisu.
Nista me to ne iznenadjuje, mozda mi samo cudno da je vaspitanje toliko omanulo ali to je vec ljudska priroda.
Premalo batina u realsocijalizmu dok su bili mali.
 
Ako smo u nečemu prvaci, to je licemerje i lažno moralisanje. Mada ko zna, možda smo i čuvari morala i etičkih ideala. Šta je ono što prodrma vaš moralni i estetski kodeks? Psovke, prostakluk, preljube? Jeftinoća, neumerenost, kič? Mlaćenje sisama, isticanje bogatstva? Guica koja ispada iz šortsa, debelo dupe helankama, tange ispod providnih pantalona? Mačizam, šovinizam, sponzoruše, starlete? Čime slatko ispirate usta i osvežavate svoj besprekorni poredak sveta?

FOTOGRAFIJA KOJA JE "ZAPALILA" CRNU GORU Profesorki otkaz zbog noge na ramenu kolege
617024_profesorka_ff.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/56...ki-otkaz-zbog-noge-na-ramenu-kolege/komentari

Sve žene pre ili kasnije okače svoje noge na nečija ramena. Ne vidim ništa skandalozno u ovoj fotki osim što su neke haljine skandalozno ružne.

Sve ovo što si naveo prodrma moj moralni i estetski kodeks, ali ko sam ja da sudim?
Moj poredak je u mom mikrokosmosu. Naučila sam da van tih granica ne pravim ekskurzije.
 
Ako smo u nečemu prvaci, to je licemerje i lažno moralisanje. Mada ko zna, možda smo i čuvari morala i etičkih ideala. Šta je ono što prodrma vaš moralni i estetski kodeks? Psovke, prostakluk, preljube? Jeftinoća, neumerenost, kič? Mlaćenje sisama, isticanje bogatstva? Guica koja ispada iz šortsa, debelo dupe helankama, tange ispod providnih pantalona? Mačizam, šovinizam, sponzoruše, starlete? Čime slatko ispirate usta i osvežavate svoj besprekorni poredak sveta?

FOTOGRAFIJA KOJA JE "ZAPALILA" CRNU GORU Profesorki otkaz zbog noge na ramenu kolege
617024_profesorka_ff.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/56...ki-otkaz-zbog-noge-na-ramenu-kolege/komentari
uh, pa ja sam na svasta nesto gadljiva
a, iskrena da budem i na ovo na slici
njenoj nozi nije mesto na ramenu bilo koga ovako javno, na maturi i pred decom
pa nek sam puritanka po sto puta
 
pa ono nije morala da zadigne nogu bas za slikanje jer je mogla da pretpostavi da ce ljudi da padaju u nesvest eto cisto iz tog razloga, al realno ovo nije za otkaz niti bilo sta tog tipa. to sto mi volio da se sablaznjavamo kad vidimo nesto vs kad se desi a ne vidimo,to je druga stvar.
 
ma njoj je namesteno. kolega je prigrlio nogu i nema posledica po njega. ali ona je trebala da skonta da matura nije zbog nje i njene zabave, nego zbog maturanata. a sa 18 ako oce mogu i gace da im se vide. i sad je lepo neko nogu iskoristio da joj da otkaz.
 
Profesorka je carica :D

Pa ne znam, meni je ovo glupavo..ako je istina, da neko dobije otkaz zbog ovoga. Slazem se da treba da postoji odredjeni kodeks ponasanja, oblacenja...ali ako zena radi dobro svoj posao, u cemu je problem? Zezali su se....sigurno da je po drustvo pogubnije to sto ove devojcice na slici koje imaju 18,19 godina, izgledaju kao sredovecne zene a tako se i ponasaju, nego njena gola noga.




:hahaha:
 

Back
Top