Zapljuni!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 100

Tema: Zapljuni!

Ističe se
    Učlanjen
    21.12.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zapljuni!

Ako smo u nečemu prvaci, to je licemerje i lažno moralisanje. Mada ko zna, možda smo i čuvari morala i etičkih ideala. Šta je ono što prodrma vaš moralni i estetski kodeks? Psovke, prostakluk, preljube? Jeftinoća, neumerenost, kič? Mlaćenje sisama, isticanje bogatstva? Guica koja ispada iz šortsa, debelo dupe helankama, tange ispod providnih pantalona? Mačizam, šovinizam, sponzoruše, starlete? Čime slatko ispirate usta i osvežavate svoj besprekorni poredak sveta?

FOTOGRAFIJA KOJA JE "ZAPALILA" CRNU GORU Profesorki otkaz zbog noge na ramenu kolege

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/561227/FOTOGRAFIJA-KOJA-JE-ZAPALILA-CRNU-GORU-Profesorki-otkaz-zbog-noge-na-ramenu-kolege/komentari

Poznat
    Učlanjen
    01.07.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zapljuni!

Citat Original postavio OcitiMazohista Pogledaj poruku
    Ako smo u nečemu prvaci, to je licemerje i lažno moralisanje. Mada ko zna, možda smo i čuvari morala i etičkih ideala. Šta je ono što prodrma vaš moralni i estetski kodeks? Psovke, prostakluk, preljube? Jeftinoća, neumerenost, kič? Mlaćenje sisama, isticanje bogatstva? Guica koja ispada iz šortsa, debelo dupe helankama, tange ispod providnih pantalona? Mačizam, šovinizam, sponzoruše, starlete? Čime slatko ispirate usta i osvežavate svoj besprekorni poredak sveta?

FOTOGRAFIJA KOJA JE "ZAPALILA" CRNU GORU Profesorki otkaz zbog noge na ramenu kolege

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/561227/FOTOGRAFIJA-KOJA-JE-ZAPALILA-CRNU-GORU-Profesorki-otkaz-zbog-noge-na-ramenu-kolege/komentari
    Zapravo nista... ja i kad ogovaram svesna sam da to radim iz dosade, a ne zato sto sam bolja...

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

ko joj kriv sto je guska pa je turala nogu gde ne treba u pogresno vreme, na pogresnom mestu

- - - - - - - - - -

a on nije dobio otkaz jer vidim prigrlio je nogu.

Veoma poznat Antigon@ (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1499

Kako su ove profesorke lepeee.
    Jesu li zaista sve one profesorke ili je ovo neka novinarska patka?

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

bili su na maturi, bilio je i maturanata.

- - - - - - - - - -

nije ta noga razlog za otkaz, ali trebala je da misli da ce neko njenu nogu da iskoristi protiv nje.

Poznat
    Učlanjen
    01.07.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jesam samo ja ovde sokirana izborom haljina??

Veoma poznat Antigon@ (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1499

Opet ne čitam vesti do kraja.
    Ovo je matura i slika sa učenicama.

Iskusan Mensch-Maschine (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    825

Lepi ste,
    svi ste lepi!
    http://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ
    "I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum"

Iskusan vitsaveja (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    473

kolega isti Bora Drljaca.

e, ma to ti je pitanje bez pravog odgovora.to oko licemerja, laznog morala i dvostrukih kriterijuma.kada se desio onaj skandal u Sloveniji, kada se profesor ubio zbog slike na kojoj se vidi kako pruza oralni seks profesorki matematike, a sliku su na net okacile zaludne klinke, ucenice te skole, imala sam ozbiljnih problema sa mucninom, citajuci komentare javnosti.
    nema dovoljno velike pljuvacke koju bih svima njima zalepila posred face, stoga od tada niti komentarisem niti se zgrazavam na slicne vesti.

ne laje kera sela radi nego sebe radi.djubrad licemerna ona.

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

Sta znam, mnogo toga me prodrma, ali kukanje "ju, u moje vreme toga nije bilo" ne pomaze". Dzaba se cudim i zgrozavam, jer te ljude (a i druge) 2% boli uvo za moje misljenje.
    Ako me neko ne ugrozava, ako nemam neki blizak odnos, neka radi sta ko hoce. Ako je neko ko mi je blizak, tu sam rigorozniji.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Domaćin sokvisnja (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    277

Profesorka je carica

Pa ne znam, meni je ovo glupavo..ako je istina, da neko dobije otkaz zbog ovoga. Slazem se da treba da postoji odredjeni kodeks ponasanja, oblacenja...ali ako zena radi dobro svoj posao, u cemu je problem? Zezali su se....sigurno da je po drustvo pogubnije to sto ove devojcice na slici koje imaju 18,19 godina, izgledaju kao sredovecne zene a tako se i ponasaju, nego njena gola noga.
    "Yo soy rubia por fuera y por dentro” - La Chiqui

Poznat
    Učlanjen
    19.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Cela ova sredina je jedno zatucano seljacko podneblje puno gladnih I siromasnih jadnika koji samo vape da se ocesu I prostituisu.
    Nista me to ne iznenadjuje, mozda mi samo cudno da je vaspitanje toliko omanulo ali to je vec ljudska priroda.
    Premalo batina u realsocijalizmu dok su bili mali.

Poznat
    Učlanjen
    01.07.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nikad mi nece biti jasno sto se svaka generacija obuce totalno kretenski...

Vitača Milut PerfectOne (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    990

Sve žene pre ili kasnije okače svoje noge na nečija ramena. Ne vidim ništa skandalozno u ovoj fotki osim što su neke haljine skandalozno ružne.

Sve ovo što si naveo prodrma moj moralni i estetski kodeks, ali ko sam ja da sudim?
    Moj poredak je u mom mikrokosmosu. Naučila sam da van tih granica ne pravim ekskurzije.

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

uh, pa ja sam na svasta nesto gadljiva
    a, iskrena da budem i na ovo na slici
    njenoj nozi nije mesto na ramenu bilo koga ovako javno, na maturi i pred decom
    pa nek sam puritanka po sto puta

Veoma poznat Ériu (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1364

pa ono nije morala da zadigne nogu bas za slikanje jer je mogla da pretpostavi da ce ljudi da padaju u nesvest eto cisto iz tog razloga, al realno ovo nije za otkaz niti bilo sta tog tipa. to sto mi volio da se sablaznjavamo kad vidimo nesto vs kad se desi a ne vidimo,to je druga stvar.
    ...sweet little angel you should have run...

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

ma njoj je namesteno. kolega je prigrlio nogu i nema posledica po njega. ali ona je trebala da skonta da matura nije zbog nje i njene zabave, nego zbog maturanata. a sa 18 ako oce mogu i gace da im se vide. i sad je lepo neko nogu iskoristio da joj da otkaz.

Poznat
    Učlanjen
    26.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sokvisnja Pogledaj poruku
    Profesorka je carica

Pa ne znam, meni je ovo glupavo..ako je istina, da neko dobije otkaz zbog ovoga. Slazem se da treba da postoji odredjeni kodeks ponasanja, oblacenja...ali ako zena radi dobro svoj posao, u cemu je problem? Zezali su se....sigurno da je po drustvo pogubnije to sto ove devojcice na slici koje imaju 18,19 godina, izgledaju kao sredovecne zene a tako se i ponasaju, nego njena gola noga.

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Шта је тема?

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

da istresemo profesorku iz gatja.

Poznat
    Učlanjen
    26.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio електрика Pogledaj poruku
    Шта је тема?

kako šta, pa prvo da svaki moral etiketiramo lažnim pa onda da se zgražavamo nad 'licemerjem' i onda verovatno ekvilibrijuma radi da se poskidamo goli i orgijamo pred mladim naraštajima kao primer nelicemerja

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dobra predskazanja Pogledaj poruku
    da istresemo profesorku iz gatja.
    Ма заболе ме за неку тамо професорку.

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Atavizam Pogledaj poruku
    Jesam samo ja ovde sokirana izborom haljina??
    meni je ona varijacija na temu tirkizne favorit <3
    missim, i kroj i sve...uf : )

a otkaz je pretjerana reakcija, al ako se vec dijele otkazi
    s kolegom je trebalo da to podijeli...kolegijalno, jel...mada, da su ih rebnuli malo
    po placi bilo bi sasvim u redu, ono...30 posto

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Preterivanje sa moralom Ljudi su ljubomorni zato sto oni nisu dobili njenu nogu i onda pljuju a kada bi njima stavila tu nogu - svrsili bi

Veoma poznat Bren (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Podrazumevano Fotografija zbog koje je profesorka Medicinske škole dobila otkaz

http://bulevar.b92.net/srpska-posla.php?yyyy=2015&mm=05&dd=22&nav_id=994903

Nisam mogao da skontam ko je na slici profesorka. A i kazna(otkaz) je prestroga.
    Vae victis! (Teško pobeđenima!)

Slične teme

1. ZAPLJUNI SE novi člane... baš!!!
    Autor SumiTara u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 17.11.2006., 17:07
  2. ZAPLJUNI SE novi člane... baš!!!
    Autor SumiTara u forumu Arhiva
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 17.11.2006., 17:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu