Da li neko donira hranu za macke?

Beladona

Obećava
Poruka
58
Da li neko zna kome da se obratim za pomoc u vezi sa hranjenjem zivotinja. Problem je sledeci. Imam 14 macaka i dva psa. Veci deo njih mi je ostavljen pred vratima ili sam ih nasla na ulici. Uspela sam da sterilisem nekoliko ali dve macke za koje nisam imala novca da platim bi trebalo uskoro da se omace. S obzirom da nemam stalan posao sve teze ih hranim. Da li postoji neko ko donira hranu za macke. Jer uspevam da nabavim sve manje i manje hrane za njih.
 
Da li neko zna kome da se obratim za pomoc u vezi sa hranjenjem zivotinja. Problem je sledeci. Imam 14 macaka i dva psa. Veci deo njih mi je ostavljen pred vratima ili sam ih nasla na ulici. Uspela sam da sterilisem nekoliko ali dve macke za koje nisam imala novca da platim bi trebalo uskoro da se omace. S obzirom da nemam stalan posao sve teze ih hranim. Da li postoji neko ko donira hranu za macke. Jer uspevam da nabavim sve manje i manje hrane za njih.

Au, sestro, što nakupi diviziju mačaka ?
Pa, ti bukvalno odvajaš od svojih usta da ti one ne pokrepaju....
Pretera ga, skroz !
 
Može se voleti mačeći i kučeći rod i kroz držanje po jednog primerka
tih životinjskih vrsta.
Ti im nesebično pružiš ljubav, a oni neka to prenose ostalima, po principu "šalji dalje"...
Tako bi i tebi ostala neka kinta za lične potrebe, a i predstavnici ljubimačkog roda - namireni !

Pa, jel' nisam u pravu, aj' kaži iskreno !?
 
Naravno da NIKO nije blesav da donira tebi hranu za tvoje mačke. Kad si ih sakupljala trebalo je da razmišljaš o svojim mogućnostima. Pusti na ulicu, pa neka se same snalaze. Bolje i tako nego da ih sakatiš kao što si već krenula.

Ajde ne pricaj svasta, molim te. Treba da da oglas za udomljavanje, to daje rezultate, a ne da ih popusta na ulicu da pocrkaju. Kako smo svi laki na okidacu kada treba da osudjujemo nekoga.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kome da se obratim za pomoc u vezi sa hranjenjem zivotinja. Problem je sledeci. Imam 14 macaka i dva psa. Veci deo njih mi je ostavljen pred vratima ili sam ih nasla na ulici. Uspela sam da sterilisem nekoliko ali dve macke za koje nisam imala novca da platim bi trebalo uskoro da se omace. S obzirom da nemam stalan posao sve teze ih hranim. Da li postoji neko ko donira hranu za macke. Jer uspevam da nabavim sve manje i manje hrane za njih.
Kako si sterilisala mačkove-s dve cigle?!
Inače,mačke u NS najbolje žive u Dunavskom parku...Dolazi ona mačkarica predveče i sve ih hrani! Kad je osete,da viš kako iskaču odasvud! Ybt,bude ih po dvadesetak i više!
(Meni danas stiže jedan maćor koji klopa samo taj Viskas...Ječće on meni i ribe kad navatam...Ali već su uspeli da ga
sterilišu ybg...Volim maćore-krovare...:mrgreen::per:)
 
Poslednja izmena:
dante.jpg
Da ih ostavim same i nezasticene nema sanse. A u danasnje vreme retko ko hoce da udomi zivotinju, Ne zato sto ih ne vole vec zato sto nemaju sredstava verovatno . Zato mi ih i ostavljaju jer znaju da ih ja necu baciti. U svakom slucaju hvala svima koji imaju pametnu sugestiju i dobronameran savet.
 
Životinju uzeti pa je opet izbaciti je najgora moguća varijanta. Takva životinja je u goroj poziciji od one koja je rođena, odrasla i čitav život provela na ulici i nema poverenja u ljude. Za one koji pametuju i sebe smatraju ljubiteljima i poznavaocima prirode...

Na žalost, ne mogu da ti pomognem nikako, oglasi ih na udomljavanje i pitaj za pomoć, na fb ima puno grupa sa tom tematikom i mnogo više pratioca nego ovde.
 

Back
Top