Žene pitaju, muškarci odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:(

Rekao bih samo pre buduci da jos uvek nije dosli do penetracije, bar ne a da ja znam za to.

:(
nije tužno ako imaš do 20godina..ako imaš više onda ovaj emotikon jeste na mestu.

- - - - - - - - - -

To ti je drugarstvo, zajedno kroz sva sranja koje život pruža :)

- - - - - - - - - -

ovo gore za snowa i pašu. Za peruniku, tj šta pita, ne penetriramo, te se ne tuširamo. A i to penetracija ti zvuči nekako pederski, il ko da opisuješ silovanje.

ne budi zao..ne zvuči kao silovanje!
ok ko nema sexa i celibat je izbor.
 
i još si devac? pa dobro..i ja sam svom dečku prva devojka, jer je on i mlađi od tebe..sredićeš se..mnogo propuštaš, biće to ok kada se baciš na sladostrasti (:

Zar nema neki normalniji izraz?

Jesam i ne vidim veliki problem dok ne krenu da me ubedjuju da se bacim na bludne radnje, mrzi me vise da objasnjavam a i fortesu je dosadilo da cita po sluzbenoj duznosti.

:think:
Oces da ti posaljem alat na pp, mislim da imam zvezdasti srafciger u sobi :lol:
 
Zar nema neki normalniji izraz?

Jesam i ne vidim veliki problem dok ne krenu da me ubedjuju da se bacim na bludne radnje, mrzi me vise da objasnjavam a i fortesu je dosadilo da cita po sluzbenoj duznosti.

:think:
Oces da ti posaljem alat na pp, mislim da imam zvezdasti srafciger u sobi :lol:
nemoj samo alat da mi šalješ plizzz
evo kunem se sve ću da razumem :zcepanje:
i taj šrafciger tj uvrtač se ne zove zvezdasti nego krstak..znam to, čula sam od dečka dok razgovara sa majstorima.
 
Snow postao si stric :vatromet: .Kakav je osecaj ? :vatromet:

Forumasi jeste ujke,stricevi i to?Ako jeste kakav je osecaj?

jesam

- - - - - - - - - -

:(
nije tužno ako imaš do 20godina..ako imaš više onda ovaj emotikon jeste na mestu.

- - - - - - - - - -



ne budi zao..ne zvuči kao silovanje!
ok ko nema sexa i celibat je izbor.
ne zeli pre braka da stavi penis u vaginu :D
 
nemoj samo alat da mi šalješ plizzz
evo kunem se sve ću da razumem :zcepanje:
i taj šrafciger tj uvrtač se ne zove zvezdasti nego krstak..znam to, čula sam od dečka dok razgovara sa majstorima.

Otkud ti znaš da on u sobi drži krstasti, a ne zvezasti šrafziger?

A odgovor na pitanje - tuširam se i pre i posle penetracije, uvek subotom.
Mislim, ako je penetracija u četvrtak, ima po jedna subota i pre i posle... :D
 
Pricala sam sa prijateljicom o tome zasto nemam decka. I sad prisetila sam se situacije na jednom kursu gde su 6 devojaka (koje su imale momke) komentarisale kako im je zivotna zelja da imaju male kuce i veelike kuhinje, dok sam ja rekla da hocu dvorac i tri mercedesa ispred njega. Ja jelte nisam imala decka. Pitanje glasi, da li se plasite ambicioznih devojaka i da li mislite da je moje razmisljanje pogresno ili suludo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top