Dragan Nikolić se bori za život!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.057
http://www.blic.rs/Kultura/Vesti/561125/Dragan-Nikolic-se-bori-za-zivot


Dragan Nikolić se bori za život

Blic online | 21. 05. 2015. - 22:37h izmena vesti 22:47h | Foto: O. Bunić | Komentara: 127

"Glumac Dragan Nikolić (71), velikan srpske glumačke scene, bori se za život, saznaje “Alo”.

Nikolić, koji je nedavno i operisan, hitno je primljen u bolnicu i lekari se bore za njegov život. On je na aparatima i ne može samostalno da diše, piše "Alo!".


Glumac već neko vreme boluje od teške bolesti.
Nikolića je u februaru ove godine, na Klinici za digestivne bolesti Kliničkog centa, operisao vrhunski stručnjak, prof. dr Zoran Krivokapić.

Glumac je i u oktobru 2014. primljen u bolnicu zbog problema sa digestivnim traktom."



U jbm. ti...:eek:

drž se legendo
 
Da ti nisi bila nekad kolateralna šteta, kad ga toliko mrziš i trudiš se da ga pljuneš? Nije on neki vrhunski glumac, to stoji, ali je dovoljno dobar i poznat da bi morao da postoji neki lični razlog za toliku mržnju.

Sta ja ima da trazim sa nekim dedom? Ja sam umetnica i gledam iz umetnicke perspektive. Najgore od svega je sto su mnogi drugi stradali zbog njega. Nisu mogli da dodju na red, jer nisu bili politicki podobno kao on i onaj budjavi kreten Ljubisa Samardzic. Zanimljivo je da, cim neko nekog ne voli odmah ima nesto sa njim. Ja imam sa umetnoscu, a za njega me bas briga.
 
Da ti nisi bila nekad kolateralna šteta, kad ga toliko mrziš i trudiš se da ga pljuneš? Nije on neki vrhunski glumac, to stoji, ali je dovoljno dobar i poznat da bi morao da postoji neki lični razlog za toliku mržnju.

pa pazi i meni je ogavan. furaju ga i guraju u svaki dobar film. ne vredi ni 30% koliko je forsiran

imao je par uloga koje je odglumio solidno. ne glumi ni u jednom legendarnom domacem filmu osim ko to tamo peva.

a od oko 50 replika iz istog filma koji koristimo u svakodnevnici nema ni jednog njegovog.

gomno, nadam se da nece dugo :)
 
У, бре, какви сте...

Јел' он то болестан, или се ви само надате и ишчекујете?

Лично ми је много несимпатичнији Смоки, Драган Николић ми је ок, свиђа ми се Последњи круг у Монци, мада је и тамо Бата Стојковић оставио главни печат...
 
Izgelda da jos ima ljudi, koji nisu slepi kod ociju.

"Poslednji krug u Monci" mi je tako jadan film. Mislim da je film, koji je trebalo tako nekog ofucanog i izandjalog mazgova, sto je i bio taj Dragan Nikolic, sacuva da ne ode u konteiner promasenih umetnika.

Kao njegovog naslednika bih odredila Nikolu Djuricka.
 
У, бре, какви сте...

Јел' он то болестан, или се ви само надате и ишчекујете?

Лично ми је много несимпатичнији Смоки, Драган Николић ми је ок, свиђа ми се Последњи круг у Монци, мада је и тамо Бата Стојковић оставио главни печат...

Ako tako misliš o Nikoliću, živ nisam da saznam kako gledaš na Bjelogrlića
i Koju !?
Dvojicu šefova filmske mafije !
Dva đubreta na kub.
Uzurpirali film, pa u svakom....
A, što se glume tiče - duplo golo !
 
Ako tako misliš o Nikoliću, živ nisam da saznam kako gledaš na Bjelogrlića
i Koju !?
Dvojicu šefova filmske mafije !
Dva đubreta na kub.
Uzurpirali film, pa u svakom....
A, što se glume tiče - duplo golo !

Свака генерација има свог Бату Живојиновића, то мислим.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top