Konj ima više prava od deteta u Srbiji.

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
4.032
Najbolji dokaz je ovaj slučaj kada je ovaj čovek tukao konja na sred ulice prolaznici su odmah napali čoveka, verbalno i fizički, konj mu je odmah oduzet odveden u veterinarsku stanicu i na kraju vraćen prvobitnom vlasniku. Mediji su nedeljama pratili ovaj slučaj i izveštavali o oporavku konja a podnete su dve krivične prijave protiv zlostavljača.

 
Poslednja izmena:
Najbolji dokaz je ovaj slučaj kada je ovaj čovek tukao konja na sred ulice prolaznici su odmah napali čoveka, verbalno i fizički, konj mu je odmah oduzet odveden u veterinarsku stanicu i na kraju vraćen prvobitnom vlasniku. Mediji su nedeljama pratili ovaj slučaj i izveštavali o oporavku konja a podnete su dve krivične prijave protiv zlostavljača.


prvo, paralela koju vuces je glupa i krajnje neprimjerena

drugo, slucaj s tom poremecenom zenom koja je zlostavljala dijete jeste zavrsio na sudu - kakav je rasplet ne znamo
ako imas neku novost o tome, slobodno je postavi, ovo je bilo prije vise od godinu dana, nesto se sigurno desilo od tada
kako god da bilo
pitanje je i sta je u glavi ocu tog djeteta koji snima video umjesto da gospodzi bivsoj supruzi u cetiri oka "objasni" da to tako vise nece mocu
ne znam za vas, al ja bi to uradila bez razmisljanja i nema te sile koja bi moje dijete nakon ovakvih stvari zadrzala u istoj prostoriji sa takvom majkom/ocem
pod cijenu da skota odrobijam, i to je za ljude, ovo sto ona radi djetetu nije!

trece, konj iz druge price je, ako se dobro sjecam, vracen tom istom liku koji ga je tukao i to nije prvi put da ga je mlatio tako
 
Ljudi na sukobe kod komsija gledaju kao na nesto u sta ne smeju da se mesaju. Precutkuju ucestale svadje, cak i ocigledno zlostavljanje dece, zena, penzionera i muzeva (retko al ima i takvih slucajeva). I onda kad se desi neka tragedija, dodju im novinari i svi su u fazonu: "Nista mi ne znamo, to su bili ugledni ljudi, uzorne komsije, nikad ne bi covek pomislio bla, bla, bla...". Evo ja prvi, komsije do mene izginuse svadjajuci se, moram da pojacavam muziku cesto kako bi imao malo mira. Dete place non stop, zena se dere, muz se retko oglasava al zato kad on krene da vice userrem se.
 
prvo, paralela koju vuces je glupa i krajnje neprimjerena

Ne ne paralela je odlična.

drugo, slucaj s tom poremecenom zenom koja je zlostavljala dijete jeste zavrsio na sudu - kakav je rasplet ne znamo

Znamo, znamo dete je kod majke otac je izgubio sve procese.

ako imas neku novost o tome, slobodno je postavi, ovo je bilo prije vise od godinu dana, nesto se sigurno desilo od tada
kako god da bilo
Imam iz 2011 naći ću je kasnije.Dete je i dalje kod majke.

pitanje je i sta je u glavi ocu tog djeteta koji snima video umjesto da gospodzi bivsoj supruzi u cetiri oka "objasni" da to tako vise nece mocu
ne znam za vas, al ja bi to uradila bez razmisljanja i nema te sile koja bi moje dijete nakon ovakvih stvari zadrzala u istoj prostoriji sa takvom majkom/ocem
pod cijenu da skota odrobijam, i to je za ljude, ovo sto ona radi djetetu nije!

Nasilje ne rešava nasilje.

trece, konj iz druge price je, ako se dobro sjecam, vracen tom istom liku koji ga je tukao i to nije prvi put da ga je mlatio tako

NIje u tekstu koji sam postavio kaže se da je ugovor o prodaji raskinut.
 
Ne ne paralela je odlična.



Znamo, znamo dete je kod majke otac je izgubio sve procese.


Imam iz 2011 naći ću je kasnije.Dete je i dalje kod majke.



Nasilje ne rešava nasilje.



NIje u tekstu koji sam postavio kaže se da je ugovor o prodaji raskinut.


s nekim ljudima mozes samo na takav nacin
mislim da zenu iz prvog snimka
po meni otac tog djeteta nije postupio kako treba
morao je puno agresivniji biti u odbrani svog djeteta
godine prolaze brzo i odrastanje u takvom okruzenju nanosi tesko popravljivu stetu

sto se konja tice - vracen je tom liku
znam iz nekih drugih prica, nebitno
poenta je da mi tzv pravnu drzavu nemamo
ni za ljude, ni za zivotinje
 
s nekim ljudima mozes samo na takav nacin
mislim da zenu iz prvog snimka
po meni otac tog djeteta nije postupio kako treba
morao je puno agresivniji biti u odbrani svog djeteta
godine prolaze brzo i odrastanje u takvom okruzenju nanosi tesko popravljivu stetu

sto se konja tice - vracen je tom liku
znam iz nekih drugih prica, nebitno
poenta je da mi tzv pravnu drzavu nemamo
ni za ljude, ni za zivotinje
Ne bi rekao. Da je bio agresivniji prema toj zeni tek bi ga tada sahranili na sudu kao nasilnika i ovako si ga sahranili tj preveslali.
 
Ром на циганском значи човек.

znaci romi su u srbiji ljudi sto dalje navodi na to da srbi nisu.

sto se tice ove ludace sto maltretira dete sto neko rece mlatio bih je na isti nacin . ljudi koji podizu svoje dete ili decu posteno bivaju maltretirani ako su siromasniji i oduzimaju im decu dok je ova spodoba zasticena samo

zato sto je * intetelkualka *

- - - - - - - - - -

u blicu od utorka sam procitao o coveku , limaru iz kragujevca koji je strajkovao gladju 4 dana u centru za socijalni rad a oni mu pisali prijavu za ometanje poseda a oduzeli su mu 3 deteta i posao je peske da se zali u bg

- - - - - - - - - -

http://scradar.com/vesti-srbija/smetao-im-jer-je-strajkovao-gladu/

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/peske-posao-kod-premijera-da-trazi-decu/97608
 
znaci romi su u srbiji ljudi sto dalje navodi na to da srbi nisu.

sto se tice ove ludace sto maltretira dete sto neko rece mlatio bih je na isti nacin . ljudi koji podizu svoje dete ili decu posteno bivaju maltretirani ako su siromasniji i oduzimaju im decu dok je ova spodoba zasticena samo

zato sto je * intetelkualka *

- - - - - - - - - -

u blicu od utorka sam procitao o coveku , limaru iz kragujevca koji je strajkovao gladju 4 dana u centru za socijalni rad a oni mu pisali prijavu za ometanje poseda a oduzeli su mu 3 deteta i posao je peske da se zali u bg

- - - - - - - - - -

http://scradar.com/vesti-srbija/smetao-im-jer-je-strajkovao-gladu/

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/peske-posao-kod-premijera-da-trazi-decu/97608

Tvoji zakljucci su malo je reci rasisticki
 

Back
Top