Secanje na nezaboravni koncert

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Tog sam dana stigla u Nish oko 16.30h. Sestra me je cekala na stanici kod Konja. A tu, samo na par metara od tog istog Konja, bila je zgrada. Ista ona koja je tu stajala jos pre pet godina i u koju sam onda usla drzeci nekoga za ruku...
Talase secanja prekinula je sadasnjost. I mada znam da bez proslosti nema sadasnjosti ipak je, negde duboko u meni, prevagnula misao da bez sadasnjosti ne postoji put ka buducnosti.
"Oko cega treba da ti pomognem?"- pitala sam sestru.
"Ma nije vazno- pomocices mi oko onoga oko cega treba da mi pomognes. Opusti se i uzivaj!"
"Ali sta je to?"
"Nije vazno, reci cu ti kasnije."
Xm, kasnije... Ma znam ja da ona mene nesto farba...
Stigle smo u stan. Malo neuredan za bilo ciji ukus, alin sam kuci ostavila pravu katastrofu, tako da mi nije smetalo.
Cimer je lezao u krevetu, pod temperaturom. Opste je poznato da ja, kad god prvi put udjem u neku kucu ili stan, sta god, stidim se ne samo ljudi, nego i stvari koje se tamo nalaze, pa mi nije ni smetalo sto nije puno pricao.
Ipak, nesto mi je bilo cudno. Ja sam ovamo dosla zbog nekog posla. Pretpostavljala sam da treba da cistimo stan. Umesto toga, ceo dan smo sedele u kuci, gledale filmove, serije, pricale usput o koncertu Darka Rundeka u Beogradu na Birfestu. Kako sam samo bila ljubomorna na sestru sto je isla na taj koncert a ja nisam! Secam se da sam joj napisala sms: "Samo ti slusaj DARKA RUNDEKA, a ja cu ovamo da si crtam!" Nisam dobila odgovor.
krenule smo u setnju. Na izlasku iz stana seka me je pitala:
"Imas li predstavu gde sad idemo?"
"Ma nemam pojma- odgovorila sam blago nezainteresovano. Bila sam 100% sigurna da idemo u neku prodavnicu u kupovinu deterdzenata za chiscenje stana. Onda mi je sinulo: "Zar cemo nocu da cistimo stan?" Vec se dobrano bilo smracilo. Mozda je htela da izbegnemo vrucinu, ko zna...
Dugo smo setale, prosle pored nekoliko prodavnica ne svrativsi ni u jednu... Na kraju je trebalo da biram: da li da setamo kejom ili nekom ulicom u blizini. Oduvek sam volela kej. Odrasla sam uz reku, valjda mi zato i znaci toliko... Uz tu istu reku...Volim njen miris...i da zamisljam vreme koje je proteklo od njenog nastanka, ljude koji su ziveli kraj nje, one kamichke koje su deca bezbrizno bacala u vodumi koji prenose kroz stolecima taj nevini stisak shake. Uzivala sam nemo u zuboru vode...
Isle smo sve dalje i dalje. Prolazeci pored neke zgrade uocila sam grupicu ljudi i miliciju. Glasno sam se zapitala:
"Sta se desava ovde? Sta rade ovi ljudi ovde?"
"Ma otkud znam, gladni ljudi, cekaju hleb", shalila se seka. Zatim me povukla napred jer sam neprestano zurila u milicajce. Shvatila sam da se nesto desilo. Verovatno neki protest.
Nisam imala vremena da se pitam zasto bi ljudi protestovali ovako kasno uvece.
Stale smo pored neke zgrade. "Ovo je Banovina, zgrada univerziteta"- seka mi je objasnjavala. Klimnula sam glavom ne shvatajuci da se nalazimo pored one iste zgrade gde smo zatekle miliciju, samo sa suprotne strane.
Pricale smo o mom fakultetu, o carima Nisha... Stajale smo tu oko pola sata. Zatim smo krenule dalje...dalje i stigle: opet do one iste grupe ljudi, samo je sad grupa bila mnogo veca. Kapija je jos uvek bila zatvorena. Ja sam bila zbunjena.
"Ma sta cekaju ovi ljudi?"
"Sta se cudis- cekaju ljudi da jedu!"
Nezainteresovano sam krenula napred kad osetih cim desnog ramena:
"Hej, stani, kuda si krenula?! Pa i mi cemo da jedemo. Gladne smo. I mi cemo da jedemo! Je li da smo gladne?"
Hm, pa nisam bas toliko gladna, al 'ajde, kad kazesh...
Ma mene ovde neko zestoko zeza! A taj neko je moja rodjena sestra! Ne znam kakvu hranu bi trebalo da serviraju pa da se ja odusevim.
Pocela sam da se mucim mishlju sta bi to moglo da bude. Gledam onu kapiju i kapiram- zatvoren prostor. Gde li me je sad povela da mi je znati! Prilazi nam njena kolegenica, mashe ulaznicama i pita: "Hocemo li da uzivamo?"
"Hocemo"- odgovaram ja, a blage veze nemam u cemu bi to trebalo da uzivam. Nije mi Bog zna kavo zadovoljsvo uzivati u hrani. Gledam ulaznice oko sebe- ne vidim sta pise na njima!
Mislim: da je neki film- ne znam koji glumac treba da glumi u njemu pa da se ja iznenadim. Da je predstava- opet ista stvar.
Cujem: neko prica u mojoj blizini: "Tamo cemo posle koncerta".
"Koncert?'- bilo je to moje pitamje upuceno sestri.
"Ma pricaju ljudi, sta se palis ko hepo kockica! Sta prisluskujesh!"
Edosta je! Ne mogu vise! Dosta je! Neka bude sta bude samo da BUDE vec jednom! Mada, bila sam poprilicno sigurna da je koncert u pitanju. Pocheh da nabrajam u sebi: Balasevic (vec vidjeno), Cola (nista posebno), Georgiev (nije to neko iznenadjenje)... Rundek ( pocrtano nema sanse [b!] ). I ja na ovo poslednje momentalno zaboravim.
Pocela sam da cupkam u mestu sto je seku jako nerviralo. Meni su zivci bili na izmaku. 'Malo nisam pocela da se derem: "Alo,ljudi, kazujte sta se ovde deshava kog vraga!"
Konacno otvorise kapiju. Muvamo se ja i sestra da udjemo medju prvima. Gledam ja njene ulaznice kad one- okrenute naopako! Ulazimo u neko dvoriste (Bog te maz'o sta je sad ovo!). Vidim binu, mikrofone, bubnjeve, klavijature i nista mi nije jasno. 'Aj vidim ja da je koncert, al' nije valjda neko kulturno-umetnicko drustvo?! Cemu toliko mikrofona? I dok ja razmisljam tako, sestra me hvata za ruku i kaze: " Sad zmuri i kreci za mnom!" I ja zmurim onako zbunjena, znajuci da me narod gleda i smeje mi se, i histerisem:
"Sto me teras da zmurim! Ne umem da hodam na slepo, saplicem se o sopstvene noge!"
"Ne boj se, neces da padnes! Samo se drzi obema rukama za mene i nista se ne sekiraj!'
"Gde li si me sad povela?"
"...Iz mraka ona divna mi svanu...ko pesma slavlja u zorin svit..." To se desilo par sekundi kasnije, upravo kad mi je seka rekla: "Otvori oci i gledaj pravo!"
Plakata! A na njoj pise:
RUNDEK
CARGO
ORKESTAR
Usledila je scena za film: pocela sam da vristim kao luda. Suze su mi krenule iz ociju. Umalo nisam sela na beton. Ljudi oko mene su umirali od smeha, a sestra nije znala sta ce sa mnom. Jedna fotografija za uspomenu...
Cekale smo oko sat vremena dok nisu izsli na binu. Saksofonista, trubac, klavijaturista, prelepi bubnjar (Dominik?), violinista-violinistkinja Izabel, tehnicar i, na kraju, leka ex-jugoslovenskog roka, frontmen grupe Haustor- DARKO RUNDEK!
Svi dobro znamo koliko on ima cudne oci. Sive...misteriozne...privlacne... Sa svojih pedeset i nesto godina covek je izuzetno harizmatican. Toliko sam zelela da vidim te njegove oci... Ali on izlazi na binu sa naocarama za sunce i flasterom do sredine chela! Nista nije komentarisao, samo je u jednom trenutku skinuo naocare. Nko ga je posteno izboksovao! Posle smo cule da su to bili navijaci Rada iz Beograda. Prebili ga na nacionalnoj osnovi zbog necega sa cim on nema nikakve veze- hrvati su u Rijeci slomili stakla Lastinim autobusima. Rundek je zbog toga debelo platio. Ma nisu normalni! Skoro je jedan decko podlegao povredama nakon sto su ga prebili na zeleznickoj stanici Rakovica u Beogradu. To sve treba ispozatvarati!
Dva sata predivne muzike! Uzivala sam u pesmama koje znam, slushala one koje ne znam: "...ali zvuk oluje cujes samo ti...", uzivala u divnom pogledu "na kanjon". Ne mogu da ne spomenem Dominikovu bujnu kovrdzavu kosu... Dva sata fantazije! Oni, kojima ovaj Rundekov koncert nije bio prvi, koji su i pre bili, osetili su neraspolozenje u njegovom glasu,pokretima. Oci su ionako bile sakrivene...Taj je covek tada, u tim trenucima, bio direktna veza izmedju proslosti i sadasnjosti. On je bio tu, sada, ali modrice na njegovom licu bile su olichenje dugih godina patnji, olichenje mrznje i besa zbog svega sto se desilo u poslednjih 15 godina. Zvuk "Oluje" culi smo svi- cak i mi, koji nismo to zeleli. Znam, jos smo na drugoj strani ulice. Na ovom koncertu za trenutak smo se nasli preko puta. Ne lazimo se, nije bila vecnost, bilo je samo tih dva sata....Zavrsilo se Apokalipsom, a posle su izlazili na bis. Pevali su nesto sto ne znam. Svejedno- bilo je divno.
Sad mi ostaje samo da se secam. I da se nadam da ce ponovo doci..Da razbije tu monotoniju...
Bila je posle i Nisomnia- Delarno i Partibrejkersi, ali osecaji nisu bili tako jaki. Nije bilo tog poriva sto tera dushu da zaplace. Jedna devojcica im je mahala "sa tribina" nadajuci se da ce je neko videti. Mozda ce posle petnaestak godina ona zaboraviti da je ikada bila na tom koncertu (njen tata sigurno nece), a mozda ce joj znaciti puno sto je mahala takvim legendama.
Ljudi su zeljni dogadjaja- onih pravih, sto ispunjavaju dushu i srce. Spasi nas, Boze, "Skandala" Ii budala sto izvlace na sunce taj smesni prljavi vesh! Daj nam razloga da se radujemo sto smo tu gde smo! Svi mi volimo svoju domovinu, cvece joj bacamo pred noge, a svako zeli da iz nje ode.
 
Zamisli tek post o utiscima sa Wall-a u Berlinu, ili Koncerta Metallica-e u Moskvi, ili Iron Maiden-a u Rock in Rio... sam post bi zauzeo osam strana.... ako je Rundek ovoliko bitan... sta reci za AC/DC u Central Parku... ili tako neki ozbiljan koncert...?!
 
Ja sam na nekim drugim sajtovima opisivala tako na dugacko sve meni vazne dogadjaje (prva odbojkaska utakmica u Pioniru, kad su Pedja i Ajverson dosli u Beograd) i svidza mi se kad neko prenosi sve detalje o njem vaznim dogadjajuma.Procitacu nekom 2. prilikom sad bas nemam vremena
 
Evo procitah:
Prvo kritike, ili prvo pohvale, ma bolje da to zapakuje sve u jedno :arrow:
I mada znam da bez proslosti nema sadasnjosti ipak je, negde duboko u meni, prevagnula misao da bez sadasnjosti ne postoji put ka buducnosti.
i recenica
Ma nije vazno- pomocices mi oko onoga oko cega treba da mi pomognes. Opusti se i uzivaj!
Su jako glupe ali dobro za ovu drugu je kriva tvoja sestra.
Drugo. Previse subjektivan opis.Ne shvatam da neko moze da toliko da ceni i voli nekog coveka samo zato sto je pevac.
Ne shatam zasto ljudi tako gledaju na svet i zasto traze idola?
Eto to je ono sto mene u ovoj prici jako nervira, i mogao bih o tome da pisem do sutra.A nisi samo u pitanju ti.Za tebe je to taj Rundek za nekog drugu Cola, a za neku Georgijev...
Pa da li je moguce da Vas oni toliko fasciniraju.Dobro ajde vi volete muziku.
Ja volim webdizajn, ali kad upoznam nekog webmastera koji je napravio desetak skoro savrsenih flash sajtova, ja njega ne gledam kao Boga.
Dobro jeste da ga ja u mojoj glavi uzdizem ali nikako do tih granica da bi mi bio idol.
U stvari vise mislim o tome, kako bi ja to uradio da bude bolje od njega.
A ti ces ostati na tome da uzivash u njegovoj muzici i ne pomisljajuce da bi ti mogla da napravish nesto josh bolje.
No da ostavim tu po meni neshvatljivu ljudsku prirodu po strani, i da se orjentisem na sam text.
Jako lepa fabula.Od samog pocetka drzi paznju i samo da nisi napomenula koncert u naslovu bilo bi mnogo dramaticnije.
Ali ovakav jedan clanak bi zasluzio da se nadje u bilo kojim pristojnijim novinama ili magazinu, pogotovu oni sto moja sestra cita Cool Girl ili tako vec nesto...
Ocena 4.

pozz ;)
 
loop:
Evo procitah:
Prvo kritike, ili prvo pohvale, ma bolje da to zapakuje sve u jedno :arrow:
i recenica

Su jako glupe ali dobro za ovu drugu je kriva tvoja sestra.
Drugo. Previse subjektivan opis.Ne shvatam da neko moze da toliko da ceni i voli nekog coveka samo zato sto je pevac.
Ne shatam zasto ljudi tako gledaju na svet i zasto traze idola?
Eto to je ono sto mene u ovoj prici jako nervira, i mogao bih o tome da pisem do sutra.A nisi samo u pitanju ti.Za tebe je to taj Rundek za nekog drugu Cola, a za neku Georgijev...
Pa da li je moguce da Vas oni toliko fasciniraju.Dobro ajde vi volete muziku.
Ja volim webdizajn, ali kad upoznam nekog webmastera koji je napravio desetak skoro savrsenih flash sajtova, ja njega ne gledam kao Boga.
Dobro jeste da ga ja u mojoj glavi uzdizem ali nikako do tih granica da bi mi bio idol.
U stvari vise mislim o tome, kako bi ja to uradio da bude bolje od njega.
A ti ces ostati na tome da uzivash u njegovoj muzici i ne pomisljajuce da bi ti mogla da napravish nesto josh bolje.
No da ostavim tu po meni neshvatljivu ljudsku prirodu po strani, i da se orjentisem na sam text.
Jako lepa fabula.Od samog pocetka drzi paznju i samo da nisi napomenula koncert u naslovu bilo bi mnogo dramaticnije.
Ali ovakav jedan clanak bi zasluzio da se nadje u bilo kojim pristojnijim novinama ili magazinu, pogotovu oni sto moja sestra cita Cool Girl ili tako vec nesto...
Ocena 4.

pozz ;)
Vidis, ne uzdizem ja njega na bogovske visine. Njegova muzika me opusta i opisujem ono sto sam u tom trenutku osecala. A ona recenica- pa, recimo da nije ni toliko vazna, a i mislim da nemas puno prava da pricas o nekome koga uopste ne poznajes, niti iz ove price mozes da naslutis kakva je to osoba.. A sto se tice Metallice i ostalih- za nekoga je Rundek isto toliko vazan, ali ne samo kao covek i NE SAMO ZATO STO JE PEVAC! Nije vazno sto je pevac, vazno je to STA ON PEVA i KAKO TO PEVA. Znam ja dosta ljudi koji su "samo pevaci", ali nema leba od toga -biti "samo pevac". Treba biti i covek i pevac pa osecati ono sto pevash. Nisam ovaj text objavila da bi se raspravljalo o samom textu, vec sam zelela da sa nekim podelim svoja osecanja.

Aha, te4k sam sad videla ostali deo texta. Slaba mi je veza sa netom pa se nisam zahvalila na oceni, mada mi ona nije na prvom mestu. Hvala ;)
 
Babilonske baklje

prošlo je tristo godina
opet sarn tu na tvom pragu
zagledan u oči tvoje
bistre tvoje crne iskre prezrene

uzmi me
sve me moje bijele dame varaju

uzmi me
tvoj me tamni bubanj mami

jer kud ti prođeš
babilonske baklje tek tinjaju
a za tobom samo zvijezde jezde i igraju

uzmi me
tvoje crno sjeme to sam ja
uzmi me
tvoj me tamni bubanj mami

jer kad smo skupa
babilonske baklje tek tinjaju
a za nama samo zvijezde jezde i igraju

utrni babilonske baklje nek tinjaju
nek za nama samo zvijezde
jezde i igraju
 
Theme 58

Rundek

kad se zatvore zadnje birtije
i kad gradom opet ides sam
i ko da nikad prije nije
svice dan
(cak i za budale ko ti)

kada nema nikog iza ledja
ispred tebe samo tihi zrak
jedan poljubac jos obraz grije
i sve znas
(sad si free)

znas da umjetnost je svaki korak
znas da promasaj je svaki cilj
samo ako hoces nadji pravi ritam
to si ti
(si si si)

ova pjesam nema kraj
ova pjesma ima rimu
ona ima toplu klimu
i u oku ima sjaj
(aj aj aj)

ova pjesma pjeva dur
ova pjesma je polako
al da ne shavtis olako
izraz nece biti stur
niti krata
 
loop:
\Tvoja osecanja su subjektivna,, i vecina te ne razume, isto kao sto ti mene ne bi razumela kad bi ti pricao kako je super bilo na recimo koncertu Prodidzija.
Nije da te ne bih razumela- stara je recenica:"Ukusi su razliciti i o njima ne vredi raspravljati". I bas me briga da li me neko razume, a sigurno ima onih koji me razumeju! Razumem svaciju ljubav prema bilo kojoj muzici, ali ne razumem one koji svoj ukus i svoje stavove postavljaju uvek iznad ukusa i stavova drugih, i koji te ukuse i stavove ponizavaju.
 
Ne, nisam ja nijednog trenutka ponizavao tovj ukus, samo sam pisao o tome kako mi je neshvatljivo da neko moze toliko da velica nekog.
Posteno receno do ove teme nisam ni znao ko je taj Rundek i sad nemam pojma kako on peva, ali bez obzira na to opet tvrdim da nije normalno nekog toliko velicati, pa sve da je i najbolji pevac na celoj planeti, i da je pokupio sve moguce nagrade, i da je najpopularniji, i da je predsednik Amerika, i da je kralj i da je Papa, i sta god da je on je covek od krvi i mesa, veroavatno profesionalac u onom sto radi, ali nije neko koga bi trebalo gledati kao svetinju.
 
loop:
Ne, nisam ja nijednog trenutka ponizavao tovj ukus, samo sam pisao o tome kako mi je neshvatljivo da neko moze toliko da velica nekog.
Posteno receno do ove teme nisam ni znao ko je taj Rundek i sad nemam pojma kako on peva, ali bez obzira na to opet tvrdim da nije normalno nekog toliko velicati, pa sve da je i najbolji pevac na celoj planeti, i da je pokupio sve moguce nagrade, i da je najpopularniji, i da je predsednik Amerika, i da je kralj i da je Papa, i sta god da je on je covek od krvi i mesa, veroavatno profesionalac u onom sto radi, ali nije neko koga bi trebalo gledati kao svetinju.
Ocigledno me nimalo ne razumes- u tome je stvar. Ne velicam ja njega uopste, ja sam samo opisivala svoja osecanja. Znam dobro da je covek od krvi i mesa. Poslusaj malo njegove pesme pa mozda cemo onda moci vise da pricamo.
 
E pa onda moram da te podsetim

Plakata! A na njoj pise:
RUNDEK
CARGO
ORKESTAR
Usledila je scena za film: pocela sam da vristim kao luda. Suze su mi krenule iz ociju. Umalo nisam sela na beton. Ljudi oko mene su umirali od smeha, a sestra nije znala sta ce sa mnom. Jedna fotografija za uspomenu...

i, na kraju, leka ex-jugoslovenskog roka, frontmen grupe Haustor- DARKO RUNDEK!

Svi dobro znamo koliko on ima cudne oci. Sive...misteriozne...privlacne... Sa svojih pedeset i nesto godina covek je izuzetno harizmatican. Toliko sam zelela da vidim te njegove oci...

Ne znam sazto ali ja sam iz ovih recenica zakljucio da ova recenica
Ne velicam ja njega uopste, ja sam samo opisivala svoja osecanja.
se nikako ne poklapa sa onjim gornjim.

A i kad bih poslusao njegove pesme ni onda ne bih mogao da razumem da neko vristi kad vidi njegov plakat.Sve i da dodje jedna Kaly Minoug u Čačak ja opet ne bih vrištao kad bih video taj plakat.
A posle koncerta bi sigurno napisao ovde jedan post ali o tome kako dobro peva uzivo, kako napravi dobru atmosveru i kako je jako niska.ali ne bih pricao e ona je Boginja, onesvestio sam se kad sam je video ili nesto slicno...
Moram da te pitam sta to tebe pokrece da ti tako odreagujes, i ne samo ti nego 80% devojaka kad vide nekog svog omiljenog pevaca?
Dok kod muskarac jedno 20% njih ce tako odreagovati.Mislim u cemu je fora?Sta mi to ne vidimo ili ne razumemo sto vi vidite?
 
E pa vidis, veoma lose kapirash stvari! Da je legenda jeste legenda- ali ga nisam ja proglasila za legendu, vec mnooogo mnooogo ljudi pre mene. Da ima tu harizmu koja mnogima nedostaje- i to je tacno, ali to ne znaci da sam ga ko zna koliko uzdigla. I oci takodje- nista nisam preuvelicala. Ono sto ti ja sada kazem reci ce ti i hiljade drugih koji ga slusaju makar malo. Jednostavno nisi u mom fazonu sto se tice muzike pa i ne mozemo bas da se pogodimo sto se razmisljanja tice. I, da ti kazem iskreno, malo mi je cudno da nisi ama bas nikada cuo za njega...Ali nema veze. Jednostavno, kad opisujes nekoga ne mozes napisati samo da ima sive oci i belu kosu, niti samo da navedes naslove pesama koje je pevao- treba se malo uneti da bi ljudima bilo interesantno da citaju. Ja ne umirem za Rundekom niti ga bacam u beskrajne visine. Ima mnogih zaludjenika koji ne znaju nista drugo osim biografije i pesama svoje omiljene grupe ili pevaca, tako da sam ja na toj lestvici negde pri samom dnu.
 
Apokalipso

Izvodjac Pjesme: Haustor

Ti si premlada
a ja sam prestar za cekanje
miris u zraku mekan je
otkada tvoje sreo sam oci
san ove noci
pocinje

apokalipso sviraju
crni i znojni andjeli
s cvjetom u kosi
ritam te nosi
dobit cu sve sto zazelim

sad uzmi mi ruku i vodi me
pred nama nisu godine
al’ mogu biti najdulji sati
rado te pratim
vodi me

andjeli nek se odmore
a u nebeske ponore
mi cemo skupa
padati znati
otvori sirom prozore

ti si ta koju sanjam
ja sam taj kojeg oduvijek znas
vise nemamo zelja
jer sad plovimo do beskraja
 
loop:
E pa onda moram da te podsetim







Ne znam sazto ali ja sam iz ovih recenica zakljucio da ova recenica
se nikako ne poklapa sa onjim gornjim.

A i kad bih poslusao njegove pesme ni onda ne bih mogao da razumem da neko vristi kad vidi njegov plakat.Sve i da dodje jedna Kaly Minoug u Čačak ja opet ne bih vrištao kad bih video taj plakat.
A posle koncerta bi sigurno napisao ovde jedan post ali o tome kako dobro peva uzivo, kako napravi dobru atmosveru i kako je jako niska.ali ne bih pricao e ona je Boginja, onesvestio sam se kad sam je video ili nesto slicno...
Moram da te pitam sta to tebe pokrece da ti tako odreagujes, i ne samo ti nego 80% devojaka kad vide nekog svog omiljenog pevaca?
Dok kod muskarac jedno 20% njih ce tako odreagovati.Mislim u cemu je fora?Sta mi to ne vidimo ili ne razumemo sto vi vidite?


E moj druze ja sam jako slichno reagovao kada sam bio na Rundekovom koncertu, jer sam odrastao uz, izmedju ostalog i njegovu muziku...
Pa kada bi se vratio Johnny Shtulic i napravio koncert moj post sa iskazom odushevljenja ne bi mogao stati na ovaj forum...
Pozdrav Andrijana!
 
Moj nezaboravni koncert je PRODIGY in BELGRADE !!!!

Mada jednom sam jako uzivao i na koncertu SUNSHINE davne 1995 godine , gosti su bili ROBIN HOOD , RHYTHM ATTACK , GRU sa nekad super hitovima MF GRU , PRAVO U RAJ ... FLIP TRIP , MAD DOGS , CYA , W.I.T.B., GUERILLA .... e to je bilo u SKC-u ... NEZABORAVNO !!!!!!!!!
 
lukarelli
Pa kada bi se vratio Johnny Shtulic i napravio koncert moj post sa iskazom odushevljenja ne bi mogao stati na ovaj forum.

Svaka čast, lukarelli, to je i moja želja, a ako se udružimo ,možda ga i dozovemo? Želim ti sve naj,naj, jer onaj ko voli Džonija, kod mene je za respekt! :)
 
lukarelli:
E moj druze ja sam jako slichno reagovao kada sam bio na Rundekovom koncertu, jer sam odrastao uz, izmedju ostalog i njegovu muziku...
Pa kada bi se vratio Johnny Shtulic i napravio koncert moj post sa iskazom odushevljenja ne bi mogao stati na ovaj forum...
Pozdrav Andrijana!

Ma daj, divite se i velicati nekog samo zato sto zna da peva je krajnje primitivno :!:
 

Back
Top