Nikolić odlikovan na Kubi

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
208.383
Tomislav Nikolic je podelio vec dosta ordenja, sto mu je uostalom i u opisu radnom mesta. Pre nekog vremena orden je dodelio i Fidelu Kastru, pa su Kubanci, kao sto je i red, odlucili da uzvrate cast:

Nikolić odlikovan na Kubi

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić, koji boravi u dvodnevnoj poseti Kubi, odlikovan je najvišim kubanskim odlikovanjem "Hose Marti". To odlikovanje se dodeljuje za doprinos svetskom miru, obrazovanju, kulturi i nauci.

Za pocetak, nije mi bas jasno kako je to Nikolic doprineo svetskom miru, obrazovanju, kulturi i nauci. Ako neko moze da se seti ...

Ostatak teksta inace imate na ovom linku. Zanimljivostima u vezi Nikoliceve posete ovde nije kraj:

FOTO: Kubanski mediji brkaju Nikolića i Tadića

Kubanski mediji su izvestili o dolasku predsednika Srbije u Havanu, iako nisu bili baš sigurni kako izgleda.
kubanski_medij.jpg
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić nalazi se na Kubi gde je od tamošnjih vlasti dobio odlikovanje "Hose Marti" za doprinos svetskom miru, obrazovanju, kulturi i nauci.

O njegovoj poseti pisao je i kubanski "Diario las Americas" ističući da je on prvi lider od raspada bivše Jugoslavije koji je zvanično posetio ovu zemlju.

U tekstu ističu da je Tomislav pohvalio "nezavisnost" i "suverenitet" Kube, ali fotografija koju su okačili ne prikazuje našeg predsednika. Zapravo, prikazuje ali bivšeg.

Naime, oni su ispod fotografije Borisa Tadića napisali "Predsednik Srbije Tomislav Nikolić".
http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/FOTO-Kubanski-mediji-brkaju-Nikolica-i-Tadica.html

Bar da lice ...
 
:hahaha: A oni greskom umesto Nikoliceve stavili sliku Bote?!


@ tema

Pa dobro, eto, uzvratili su ljubaznost. :)...dve zemlje sa najnizom stopom razvoja, pa ko ce drugi koga da tesi? :lol:

A sad bez sale, volim Kubu i bez obzira na to sto je siromasna zemlja, puna je duha. Drago mi je.
 
Tomislav Nikolic je podelio vec dosta ordenja, sto mu je uostalom i u opisu radnom mesta. Pre nekog vremena orden je dodelio i Fidelu Kastru, pa su Kubanci, kao sto je i red, odlucili da uzvrate cast:



Za pocetak, nije mi bas jasno kako je to Nikolic doprineo svetskom miru, obrazovanju, kulturi i nauci. Ako neko moze da se seti ...

Ostatak teksta inace imate na ovom linku. Zanimljivostima u vezi Nikoliceve posete ovde nije kraj:


http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/FOTO-Kubanski-mediji-brkaju-Nikolica-i-Tadica.html

Bar da lice ...

јел да се смејем , или плачем?
 
Обојица су националисти (један салонски ћосићевац, други је био сарадник Милошевићевог дебеа и Шешељев заменик) и антикомунисти. Иначе ја лично осуђујем званичну Хавану што је дала орден четничком војводи са лажном дипломом.
 
Poslednja izmena:
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić nalazi se na Kubi gde je od tamošnjih vlasti dobio odlikovanje "Hose Marti"

Хосе Марти.

Није им баш неко име за медаљу, некако педерски и папински звучи. Медаља Хосе. Упореди "карађорђева звезда са мачевима" - како то моћно звучи, а!
 
Tomislav Nikolic je podelio vec dosta ordenja, sto mu je uostalom i u opisu radnom mesta. Pre nekog vremena orden je dodelio i Fidelu Kastru, pa su Kubanci, kao sto je i red, odlucili da uzvrate cast:



Za pocetak, nije mi bas jasno kako je to Nikolic doprineo svetskom miru, obrazovanju, kulturi i nauci. Ako neko moze da se seti ...

Ostatak teksta inace imate na ovom linku. Zanimljivostima u vezi Nikoliceve posete ovde nije kraj:


http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/FOTO-Kubanski-mediji-brkaju-Nikolica-i-Tadica.html

Bar da lice ...

pa doprineo je miru tako sto je je toliko puta zvao svetske lidere i druge da ih odlikuje da oni nisu imali vrtemena da zapocnu ratXD:lol:toma orden time handler:)
 
Dobro je sto je Nikolic otisao na Kubu.Poslednji put je neko isao jos 80 i neke za vreme socijalizma.Kada su dosle demokrate zaobilazili su tu zemlju kao da je kuzna da se ne bi zamerili USA.Nisam bio ali kazu da je najlepsa zemlja na svetu. Drago mi je da se otvaraju ka svetu.Jesu siromasni ali nema nepismenih i imaju najbolju medicinsku zastitu na svetu.Najbolje lekare,najbolji duvansecernu trsku.Nepravedno su trpeli sankcije USA jer nisuy hteli da budu prostitutkke i cistaci cipela americkim turistima. Ako im Obama skroz ukine sankcije eto Kube za 10 godine medju jacim zemljama po kvalitetu zivota.
 
Dobro je sto je Nikolic otisao na Kubu.Poslednji put je neko isao jos 80 i neke za vreme socijalizma.Kada su dosle demokrate zaobilazili su tu zemlju kao da je kuzna da se ne bi zamerili USA.Nisam bio ali kazu da je najlepsa zemlja na svetu. Drago mi je da se otvaraju ka svetu.Jesu siromasni ali nema nepismenih i imaju najbolju medicinsku zastitu na svetu.Najbolje lekare,najbolji duvansecernu trsku.Nepravedno su trpeli sankcije USA jer nisuy hteli da budu prostitutkke i cistaci cipela americkim turistima. Ako im Obama skroz ukine sankcije eto Kube za 10 godine medju jacim zemljama po kvalitetu zivota.

Kanda nisi bio tamo skoro...
 
Kanda nisi bio tamo skoro...

Nisam nikada bio.Cuo sam da nemaju,da su im prozori polupanih stakala i da stavljaju najlon i lepe selotejpom. Ali svi rade ,nema nezaposlenosti .Koliko su od sankcijama vise od 50 godina. Kada niko nije bogat lakse se podnosi siromastvo. Meni su toliko dragi ,svi su ih zeznuli i Rusi i Amerikanci ali eto to je zemlja u kojoj nema rasne diskriminacije i klasne podele.
 
Nisam nikada bio.Cuo sam da nemaju,da su im prozori polupanih stakala i da stavljaju najlon i lepe selotejpom. Ali svi rade ,nema nezaposlenosti .Koliko su od sankcijama vise od 50 godina. Kada niko nije bogat lakse se podnosi siromastvo. Meni su toliko dragi ,svi su ih zeznuli i Rusi i Amerikanci ali eto to je zemlja u kojoj nema rasne diskriminacije i klasne podele.

Ima i te kakve podele,dovoljno je videti Miramar gde žive partijski i vojni funkcioneri i uporediti sa Centro Habana malo van turističkih ruta,kao Dedinje vs Borča pa x100...a pitao sam te jer kubanci i danas jesu prostitutke i zabavljači za turiste,jedino što su ti turisti danas manje Ameri a više Kanađani i Evropljani. Havana ti je nakon Rauloovog otvaranja postala posle Bangkoka glavna destinacija masovnog sex turizma,a za žene čini mi se br.1...da si bio...pa recimo opis veliki bordel na otvorenom bi najbolje opisao situaciju.
 
Обојица су националисти (један салонски ћосићевац, други је био сарадник Милошевићевог дебеа и Шешељев заменик) и антикомунисти. Иначе ја лично осуђујем званичну Хавану што је дала орден четничком војводи са лажном дипломом.
Ma pomesali su ga sa Tadicem. Kuba proverava na svakih pedeset godina da li je Josip Broz jos ziv i kako se zove predsednik Srbiije.

- - - - - - - - - -

Ima i te kakve podele,dovoljno je videti Miramar gde žive partijski i vojni funkcioneri i uporediti sa Centro Habana malo van turističkih ruta,kao Dedinje vs Borča pa x100...a pitao sam te jer kubanci i danas jesu prostitutke i zabavljači za turiste,jedino što su ti turisti danas manje Ameri a više Kanađani i Evropljani. Havana ti je nakon Rauloovog otvaranja postala posle Bangkoka glavna destinacija masovnog sex turizma,a za žene čini mi se br.1...da si bio...pa recimo opis veliki bordel na otvorenom bi najbolje opisao situaciju.
Porodica Kastro jako je imucna, kako to pravim komunistima i prilici. Tako je to kod svh revolucionara kojima je spanski maternji jezik i katolicizam religija.
 

Back
Top