da li nas vole do poslednje

Saša Belopoljanski

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
437
kazu da zene vole svog muskarca dok ima para,kad bankrotira,adios.koliko ima istine u ovome?ne mora da je sponzorusha.poznajem komshije,muz je vodio svuda sa sobom,na more,podizao kredite...covek dobar k'o lebac,ova ga ostavila.kaze dok je imao love sve je bilo lepo,cim nije vise bilo para,svadja...ko te **** dragi.sad se razvela i ima drugog muza.sta vi mislite?
 
Poslednja izmena:
kazu da zene vole svog muskarca dok ima para,kad bankrotira,adios.koliko ima istine u ovome?
ne kažu za džabe "i u dobru i u zlu"...
ali danas u ovom potrošačkom društvu nažalost ima...i što je najgore to se odma pripiše muškarčevoj (ne)sposobnosti, a znamo da žene vole uspešne muškarce, jer uspeh rađa samouverenost, vedrinu, osmeh i sve ostale pozitivne stvari kod muškarca koje su drage ženama
 
kazu da zene vole svog muskarca dok ima para,kad bankrotira,adios.koliko ima istine u ovome?

e ne seriiiii:roll:

- - - - - - - - - -

Kome trebas bez para, cim shvate da si postao gologuzan svima predstavljas teret o kom treba da vode brigu.

ja ne znam pa ako vi svi nalazite zene ispod plavog mosta i po splavovima sta oceujete....

- - - - - - - - - -

koliko me ovakve teme nervirajupa to je nenormalno....
 
kazu da zene vole svog muskarca dok ima para,kad bankrotira,adios.koliko ima istine u ovome?ne mora da je sponzorusha.poznajem komshije,muz je vodio svuda sa sobom,na more,podizao kredite...covek dobar k'o lebac,ova ga ostavila.kaze dok je imao love sve je bilo lepo,cim nije vise bilo para,svadja...ko te **** dragi.sad se razvela i ima drugog muza.sta vi mislite?
Cim nema love nastupa problem.
 
ne kažu za džabe "i u dobru i u zlu"...
ali danas u ovom potrošačkom društvu nažalost ima...i što je najgore to se odma pripiše muškarčevoj (ne)sposobnosti, a znamo da žene vole uspešne muškarce, jer uspeh rađa samouverenost, vedrinu, osmeh i sve ostale pozitivne stvari kod muškarca koje su drage ženama

razlog zastozene teze uspesnim muskarcima je taj sto besparica prozivodi stres u vidu buke kuke itd....nije toliko to u parama iluksuzu koliko u ibegavanju stresa nbar meni tako deluje...e sad vecina zena ako imje leposa muskarcem i s njim su zbog svaga sto ga cini takvimkakav je ce s njim iostati u zlu...
materijalisti nece..problem je sto cesto ti uspesni zene vidno povrsne zene gde je izgled najbitnija stvar..pa sta ocekujete u takvim sl....msm....
 
ne kažu za džabe "i u dobru i u zlu"...
ali danas u ovom potrošačkom društvu nažalost ima...i što je najgore to se odma pripiše muškarčevoj (ne)sposobnosti, a znamo da žene vole uspešne muškarce, jer uspeh rađa samouverenost, vedrinu, osmeh i sve ostale pozitivne stvari kod muškarca koje su drage ženama

moj pokojni deda je isto tako govorio :ok:
 
Ja sam sa zenama samo dok one mene finansiraju i dok imaju kesha cim kesha ponestane dajem im pedalu u boolju.
dusha:lol:

- - - - - - - - - -

nije to samo u vezi zena nego i prijatelja i svih redom koji se grebu,kad izadjes ispod staklenog zvonca uverices se

e sine nije tostakleno zvono nego biranje drustva..recimo u mom normalnom drustvu dve drugarice su u zdravim brakovima,2 su u dugim vezama,a recimo moj brat ma da ne pricam sve sto sam cula....

znaci ko sto rekoh vi birate,a ne moze niko da mi kaze da nije mogao da nasluti kakav je njen/njegov izabranik...
 
e ne seriiiii:roll:

- - - - - - - - - -



ja ne znam pa ako vi svi nalazite zene ispod plavog mosta i po splavovima sta oceujete....

- - - - - - - - - -

koliko me ovakve teme nervirajupa to je nenormalno....

Sve je lepo dok ima finansiska podrska.

Kad to nestane naravno da je krivac onaj koji je sve to obezbedjivao svima oko sebe pa sad propao.

Nema para gotovo nestaje i ljubav ili mislis da mozes otic u prodavnicu i rec dajte mi hleb, mleko i druge potrepstine, ja sam ona sto je nekad imala moj muz ce opet imat da finansira sve ovo.

Ma sipak ne mogu leptirici u stomaku da se rasplamsaju kad creva krce.
 
razlog zastozene teze uspesnim muskarcima je taj sto besparica prozivodi stres u vidu buke kuke itd....nije toliko to u parama iluksuzu koliko u ibegavanju stresa nbar meni tako deluje...e sad vecina zena ako imje leposa muskarcem i s njim su zbog svaga sto ga cini takvimkakav je ce s njim iostati u zlu...
materijalisti nece..problem je sto cesto ti uspesni zene vidno povrsne zene gde je izgled najbitnija stvar..pa sta ocekujete u takvim sl....msm....

stres se rađa iz svesti o potencijalno lošem ishodu nečega vezanog za tebe...a tiče se naravno besparice...tako da dolazimo na isto...
i nije ta potreba žene da bude sa uspešnim uvek čisto materijalnog karaktera ja mislim...to što je nama krivo što dobre ribe neće sa nama zato što smo nesolventni naš je problem...srećom svaka vreća nađe zakrpu i to je tako udešeno...osim ako ti očekivanja kao muškarca nisu nerealna
 
dusha:lol:

- - - - - - - - - -



e sine nije tostakleno zvono nego biranje drustva..recimo u mom normalnom drustvu dve drugarice su u zdravim brakovima,2 su u dugim vezama,a recimo moj brat ma da ne pricam sve sto sam cula....

znaci ko sto rekoh vi birate,a ne moze niko da mi kaze da nije mogao da nasluti kakav je njen/njegov izabranik...
ne pricamo mi o nama i nasim pogresnim izborima nego uopsteno pravilo bez izuzetaka
 
dusha:lol:

- - - - - - - - - -



e sine nije tostakleno zvono nego biranje drustva..recimo u mom normalnom drustvu dve drugarice su u zdravim brakovima,2 su u dugim vezama,a recimo moj brat ma da ne pricam sve sto sam cula....

znaci ko sto rekoh vi birate,a ne moze niko da mi kaze da nije mogao da nasluti kakav je njen/njegov izabranik...
da je to tako ko što si boldovala, onda ne bi bilo ovoliko razvedenih brakova jer bi svi tačno procenili i predvideli...znači ovo nisi nikako u pravu
ne možeš da očekuješ da čovek ume da načini izbor sa 23,4,5 i 32,4,5...drugim rečima iskustvo je tu važno...i zato se između ostalog i menjaju partneri/ke, a ne zaletiš se da ženiš prvu / prvog koji ti padne
 
Od glupih i razocaranih, jadnih zena cuces svakakva opravdanja sto su sa nekim, jedno od najcescih je da je zbog para. Medjutim, velika je greska razmisljati na taj nacin, jer apsolutno nije tacan.
To je jedan od najcescih opravdanja sto nisu u stanju da se zaljube i sto nema ko da ih voli. Za ovo zadnje daju svoju dusu kada su sigurne. Naravno, da je tesko utvrditi razliku izmedju sponzoruse, koja je zbog nesigurnosti nasla opravdanje u racionalnom svetu i one koja je to opravdanje smislila kada se probudila iz svog sna.
Treba da osetis razliku izmedju zene koja je voljena i one koja ima sve, a nije voljena i bice ti jasno koja kojoj zavidi, vise.:)
 
Poslednja izmena:
da je to tako ko što si boldovala, onda ne bi bilo ovoliko razvedenih brakova jer bi svi tačno procenili i predvideli...znači ovo nisi nikako u pravu
ne možeš da očekuješ da čovek ume da načini izbor sa 23,4,5 i 32,4,5...drugim rečima iskustvo je tu važno...i zato se između ostalog i menjaju partneri/ke, a ne zaletiš se da ženiš prvu / prvog koji ti padne

1.nisam rekla da to vazi za sve u u svim slucajevima
2.nisam rekla da se zaletis na prvu,posto u normalnim situcaijama ljudi prodju nekoliko veza dok dodju do one prave(a usput mogu da raskinu zato sto se ne slazu u bilion tacaka,al ovde se forsira sistem zene su fukse i stalo im samo zbog para)...
3.ne razvode se brakovi samo zbog lose procene karaktera nego zato sto se i dobri ljudi vremenom menjaju...tako da tu ima milion faktora...
alopet muskarci furaju samojedan $$$$
 
1.nisam rekla da to vazi za sve u u svim slucajevima
2.nisam rekla da se zaletis na prvu,posto u normalnim situcaijama ljudi prodju nekoliko veza dok dodju do one prave(a usput mogu da raskinu zato sto se ne slazu u bilion tacaka,al ovde se forsira sistem zene su fukse i stalo im samo zbog para)...
3.ne razvode se brakovi samo zbog lose procene karaktera nego zato sto se i dobri ljudi vremenom menjaju...tako da tu ima milion faktora...
alopet muskarci furaju samojedan $$$$
ti si bas iskusna devojka,sve znas.
 
1.nisam rekla da to vazi za sve u u svim slucajevima
2.nisam rekla da se zaletis na prvu,posto u normalnim situcaijama ljudi prodju nekoliko veza dok dodju do one prave(a usput mogu da raskinu zato sto se ne slazu u bilion tacaka,al ovde se forsira sistem zene su fukse i stalo im samo zbog para)...
3.ne razvode se brakovi samo zbog lose procene karaktera nego zato sto se i dobri ljudi vremenom menjaju...tako da tu ima milion faktora...
alopet muskarci furaju samojedan $$$$
pa kad nam omiljen film prti vomn:ljutko:
 

Back
Top