Previše negative nije zdravo :)
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Previše negative nije zdravo :)

Iskusan Araon (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Previše negative nije zdravo :)

Mnogo se negative da videti u poslednje vreme, svi su nešto nadrndani, mnogi pišu loše za suprotne polove, glume nešto što nisu, tako da je ova tema otvorena samo za pisanje nekih pozitivnih iskustava, nekih pozitivnih razmišljanja, stavova, iskustava. : )))

Pa, izvolite

Svet je jako lepo mesto za život... I ne, ne moraš biti zaljubljen da bi to izgovorio/la, prosto trebate biti nasmejani.

Da ne pitate šta je tema, tema su zapravo neke pozitivne ispovesti, nešto fino i lepo što vam se dogodilo
    "Živeti u Beogradu znači gledati sa filozofskim mirom kako preko noći obogaćene, bivše pevačice iz drumskih krčmi, kupuju senjačke vile propalih aristokratskih porodica." Momo Kapor.

Veoma poznat Lanselot (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    376

Podrazumevano Re: Previše negative nije zdravo :)

Tebra , danas ti mradovi zameraju iako si nasmejan (msm ono ako imaš sve zube i to , ako nemaš onda je ok ) ...

Došlo vreme da ne mogu dobre stvari da se smisle , onda se gleda kako da se uradi neka pakost ...

Lepog , uf evo za početak ...Upoznao jednu preteranu Ruskunju za dalje neću , kupili nova kola za firmu ( ni to da kačim više neću , pametni su oni koji se ne kače) ...Bilo mi do jaja sa ribom na nekoj vinskoj zurci prazniku hebem li ga ne znam ni sam šta je , cepalo se neko dobro vino ...Život je dobar sve u svemu , samo treba znati živeti .

Danas dobre vesti i u vezi posla ...za sada smao kucam u drvo

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Araon Pogledaj poruku
    Mnogo se negative da videti u poslednje vreme, svi su nešto nadrndani, mnogi pišu loše za suprotne polove, glume nešto što nisu, tako da je ova tema otvorena samo za pisanje nekih pozitivnih iskustava, nekih pozitivnih razmišljanja, stavova, iskustava. : )))

Pa, izvolite

Svet je jako lepo mesto za život... I ne, ne moraš biti zaljubljen da bi to izgovorio/la, prosto trebate biti nasmejani.

Da ne pitate šta je tema, tema su zapravo neke pozitivne ispovesti, nešto fino i lepo što vam se dogodilo
    Pre godinu dana upoznao sam brata sa drugaricom, evo danas zive zajedno i vencani su. Svaki put kada dodju u Srbiju zahvale mi se sto sam ih spojio.
    "never give up"

Iskusan Araon (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Lavlja šapa Pogledaj poruku
    Tebra , danas ti mradovi zameraju iako si nasmejan (msm ono ako imaš sve zube i to , ako nemaš onda je ok ) ...

Došlo vreme da ne mogu dobre stvari da se smisle , onda se gleda kako da se uradi neka pakost ...

Lepog , uf evo za početak ...Upoznao jednu preteranu Ruskunju za dalje neću , kupili nova kola za firmu ( ni to da kačim više neću , pametni su oni koji se ne kače) ...Bilo mi do jaja sa ribom na nekoj vinskoj zurci prazniku hebem li ga ne znam ni sam šta je , cepalo se neko dobro vino ...Život je dobar sve u svemu , samo treba znati živeti .

Danas dobre vesti i u vezi posla ...za sada smao kucam u drvo
    Zato ćemo u inat terati na pozitivu, na ono što je uspelo, na ono što je prošlo... A oni ljudi "sve je sra*e" nek se udave u istim

Ako, da kucnemo u drvo i nadamo se da će ih biti još mnogo!

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio zeljko612 Pogledaj poruku
    Pre godinu dana upoznao sam brata sa drugaricom, evo danas zive zajedno i vencani su. Svaki put kada dodju u Srbiju zahvale mi se sto sam ih spojio.
    I to je fino! Svaka čast, druže!
    "Živeti u Beogradu znači gledati sa filozofskim mirom kako preko noći obogaćene, bivše pevačice iz drumskih krčmi, kupuju senjačke vile propalih aristokratskih porodica." Momo Kapor.

Veoma poznat Lanselot (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    376

Zato ćemo u inat terati na pozitivu, na ono što je uspelo, na ono što je prošlo... A oni ljudi "sve je sra*e" nek se udave u istim

Ako, da kucnemo u drvo i nadamo se da će ih biti još mnogo!

- - - - - - - - - -

Naravno brate

Zainteresovan član Yeah, baby (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    18

Gde ste zene? Ispasce posle, ove zene nadrndane, samo muskarci gledaju casu kao dopola punu...

E od mene ovo: dobila sam povisicu, pravim planove za more, jutros pao dobar ses..jos svasta nesto...

Poznat
    Učlanjen
    30.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    219

Pa, izvolite

Ista priča se ponavlja već jedno 25 godina, tj. od kada sam ja počeo nešto da razumem i pratim. A verujem da je tako bilo i pre. Samo je forma drugačija.

Ili isto sranje, drugo pakovanje.

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2635

Citat Original postavio Yeah, baby Pogledaj poruku
    Gde ste zene? Ispasce posle, ove zene nadrndane, samo muskarci gledaju casu kao dopola punu...

E od mene ovo: dobila sam povisicu, pravim planove za more, jutros pao dobar ses..jos svasta nesto...
    E, ti imaš krupne razloge da se hvališ !
    Poštujem to.
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Zaslužan član
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3874

Pa, izvolite

ima istine
    i u poslednje vreme često sebe hvatam kako sam negativan...i krivo mi je što je tako...misim sad će neko da kaže pa što ne razmišljaš onda pozitivno...što jeste tačno al jebbeš ga...
    možda je to zbog toga što mi se nije skoro desilo ništa lepo...sve neki pehovi i razočarenja...iznova i iznova...i dokle će tako neam pojma...
    i sad će neko da mi kaže kako je svako reditelj svoje sudbine, ali ja mislim da nije tako, da često ne možemo sami da utičemo na neke stvari...u suprotnom svi bi bili super i ok i sve
    i pritom ne mislim na suprotni pol nego uopšte na život...
    a što se tiče suprotnog pola...ovi što pljuju po suprotnom polu mislim da to rade jer su u nekom trenutku najebali, imali ružnih iskustava sa suprotnim polom i sad taj svoj jad, nemoć, bes, frustraciju reflektuju na svaku osobu suprotnog pola s kojom ostvare bliži kontakt, što je nepotrebno i pogrešno gledanje...i znam da da bi ti da je smuvaš al gore navedeno je jače od tebe i ti nekako spontano raspališ, bude jače od tebe i onda očekuješ da nešto smuvaš...i onda one još više beže od tebe, ti još više pizdiš, još više prezireš...i tako do ko zna kad...pa neće to tako...svaka riba je jedinka za sebe i nemoj da pljuješ po sledećoj jer ti je ona prethodna bila loša i jer si joj dozvolio da te gazi i ponizi ili šta si već ružno doživeo...nemoj da generalizuješ...naravno da i žene kao i mi imaju neke zajedničke crte ali ako to znaš onda ti ostalo nije problem ako se u startu postaviš kako valja...znači sve je do tebe
    Poslednji put ažurirao/la DeeLite : 20.05.2015. u 21:00

Ističe se
    Učlanjen
    21.12.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sve je živo elpo se klopa lepo se pije yebu se zgodni pa i malo grđi fraeri malo se radi para se ima putuje se imam sve zube stabilnu erekciju evo danas 30 stepeni bazen sunce evo malo imam i ganci bojicu... ne znam šta se narod koji kurrac žali? sve to lenjo i samo kuka, u pravu je premijer

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2626

ebo te premijer...eto nesto lepo i od mene

Iskusan Araon (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Yeah, baby Pogledaj poruku

I ja se pitam - gde su?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    ima istine
    i u poslednje vreme često sebe hvatam kako sam negativan...i krivo mi je što je tako...misim sad će neko da kaže pa što ne razmišljaš onda pozitivno...što jeste tačno al jebbeš ga...
    možda je to zbog toga što mi se nije skoro desilo ništa lepo...sve neki pehovi i razočarenja...iznova i iznova...i dokle će tako neam pojma...
    i sad će neko da mi kaže kako je svako reditelj svoje sudbine, ali ja mislim da nije tako, da često ne možemo sami da utičemo na neke stvari...u suprotnom svi bi bili super i ok i sve
    i pritom ne mislim na suprotni pol nego uopšte na život...
    a što se tiče suprotnog pola...ovi što pljuju po suprotnom polu mislim da to rade jer su u nekom trenutku najebali, imali ružnih iskustava sa suprotnim polom i sad taj svoj jad, nemoć, bes, frustraciju reflektuju na svaku osobu suprotnog pola s kojom ostvare bliži kontakt, što je nepotrebno i pogrešno gledanje...i znam da da bi ti da je smuvaš al gore navedeno je jače od tebe i ti nekako spontano raspališ, bude jače od tebe i onda očekuješ da nešto smuvaš...i onda one još više beže od tebe, ti još više pizdiš, još više prezireš...i tako do ko zna kad...pa neće to tako...svaka riba je jedinka za sebe i nemoj da pljuješ po sledećoj jer ti je ona prethodna bila loša i jer si joj dozvolio da te gazi i ponizi ili šta si već ružno doživeo...nemoj da generalizuješ...naravno da i žene kao i mi imaju neke zajedničke crte ali ako to znaš onda ti ostalo nije problem ako se u startu postaviš kako valja...znači sve je do tebe
    Druže, ali ni ti nisi napisao ništa pozitivno, idi iznenadi dragu, gruni je sa leđa u kuhinji ili gde je već zatekneš

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio OcitiMazohista Pogledaj poruku
    sve je živo elpo se klopa lepo se pije yebu se zgodni pa i malo grđi fraeri malo se radi para se ima putuje se imam sve zube stabilnu erekciju evo danas 30 stepeni bazen sunce evo malo imam i ganci bojicu... ne znam šta se narod koji kurrac žali? sve to lenjo i samo kuka, u pravu je premijer
    Sve je fino osim pemijera, i mogao si bar da probaš sa zgodnim devojkama, ko zna, možda te vratimo nazad!

Neproveren član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zeljko612 Pogledaj poruku
    Ne znam sam ozasto si se postideo. Ucinio si dvoje ljudi veoma srecnim.

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    860

...nešto pozitivno,ček da se setim...
    ..sunce sija,trava raste mmmmm šta bi to još bilo...
    ...... Россия наша мать ......

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6079

ok nije zdravo aj cao
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Iskusan Araon (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    ok nije zdravo aj cao
    ćao sa teme

Slične teme

1. zdravo
    Autor sefghsdfg u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.05.2017., 16:17
  2. Šta je zdravo mršavljenje
    Autor MRSAVITE_LAKO_pitajte_kak u forumu Zdravlje
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 30.06.2012., 02:39
  3. zdravo
    Autor viki u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 22.07.2004., 23:08
  4. Ovo nije zdravo - ali najvise ne za zrtvu!
    Autor veverica u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.02.2004., 15:33
  5. Hey Zdravo!
    Autor Zox u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.07.2003., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku