"Ma ne vole one nas fine momke"

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Upoznah jednog momka pre par dana, i pricamo mi tako, i dohvatimo se tema zena posle 10-ak minuta, sta kako, i kaze on meni "ma ne vole one nas fine momke".

I posto mi je dosadno, rekoh da istrazim malo ovu temu.
Istrazivanja kazu sledece:

A third view is that while "nice guys" may not be as successful at attracting women sexually, they may be sought after by women looking for long-term romantic relationships (however, "nice guys need not lose all hope, with studies showing that while women like 'bad boys' for flings, they tend to settle down with more caring types" – the "bad boys" having "the self-obsession of narcissism, the impulsive, thrill-seeking and callous behaviour of the psychopath and the deceitful and exploitative nature of Machiavellianism")

Ko slabije barata engleskim tekst kaze da zene vise vole te "lose momke" za neobavezne veze, a "dobre momke" za ozbiljnije.
E sada, kada poredimo to sa muskarcima zna se kako se to kaze "nije ona da se dovodi kuci i upoznaje sa familijom" tj. za avanturu i nesto neobavezno ce verovatno uzeti neku manje "finu" devojku.

Istrazivanje jos i kaze da "fini momci" daju sebi tu titulu, jer im fali neka druga osobina koja je privlacna zenama.

Koliko ima istine u tome i sta fali "finim" momcima i devojkama da privuku suprotni pol?
Kakve vi preferirate za avanturu a kakve za ozbiljnu vezu i zasto?
 
Upoznah jednog momka pre par dana, i pricamo mi tako, i dohvatimo se tema zena posle 10-ak minuta, sta kako, i kaze on meni "ma ne vole one nas fine momke".

I posto mi je dosadno, rekoh da istrazim malo ovu temu.
Istrazivanja kazu sledece:



Ko slabije barata engleskim tekst kaze da zene vise vole te "lose momke" za neobavezne veze, a "dobre momke" za ozbiljnije.
E sada, kada poredimo to sa muskarcima zna se kako se to kaze "nije ona da se dovodi kuci i upoznaje sa familijom" tj. za avanturu i nesto neobavezno ce verovatno uzeti neku manje "finu" devojku.

Istrazivanje jos i kaze da "fini momci" daju sebi tu titulu, jer im fali neka druga osobina koja je privlacna zenama.

Koliko ima istine u tome i sta fali "finim" momcima i devojkama da privuku suprotni pol?
Kakve vi preferirate za avanturu a kakve za ozbiljnu vezu i zasto?

Sa ovim mogu da se slozim.

Neka zene kazu sta fali finim momcima, sto se devojaka tice njima bas i nisam primetio da nesto fali.
Fine devojke manje upadaju u oci u gomili ali ko trazi finu devojku ignorisace manje fine.

Rado bih nasao jednu finu, za zaebanciju mi je bitno samo veselo drustvo.
 
Pa ok prvo mislim da se kod nas malo pogresno shvata taj bad boy. Postoji razlika izmedju bezobraznog i nemarnog tipa, sa tim maskulativnim karakteristikama i nekog psihopate koji je svrljao po italiji, provaljivao u zlatare i trgovao belim robljem pa je pun para. Mada novac i polozaj u drustvu za vecinu igra ulogu. Bez obzira na to fin momak je nesto sto nije nista od toga, vec jednostavno fin. Na zalost ta losa karakteristika kod tog tipa ljudi je to sto ima izgradjen impuls da udovoljava zeni i da mu previse znaci misljenje zenskog pola o njemu, kako bi ti Shljameri rekli to seek validation.
E sada, taj clanak imam utisak da je zena pisala, jer neako daje tim finim momcima kao to olaksanje sto njih zena trazi za nesto ozbiljno, a muskarce za neke kratkorocne avanture, ne znajuci da je to sto upravo i pecka te fine momke.

- - - - - - - - - -

Moje misljenje je, ako si fin momak, budi to. Civilizovaniji si od tih bad bojza. Ali nemoj da se zenis. Jer vreme koje si proveo kao mlad, proveo si u frustraciji i odbijanju umesto u zdravom sexualnom iskustvu pa da budes i spreman za taj brak. Tako da olaksaj i sebi i tim zenama koje imaju izbor i kazi joj ne, neka se brine o tebi i deci taj kojeg si birala kada je bilo vreme da se bira. A sto si stariji, pozeljniji si dok te bitange postaju sve manje pozeljni, jer nisu izgradili suptilniji i civilizovajiji pristup prema okruzenju.. prim prev, prosao rok trajanja.
 
Pa ok Don Huan je pre simbol licnosti koja ima masku i laze sebe o sebi do te mere da je poverovao, pa mu onda i drugi veruju. Pitanje je koliko je bas zdravo biti Don Huan. A i sexualna funkcionalnost takve licnosti je ostvarljiva samo u romanima i filmovima gde igra Dzoni Diiiip.
 
Mislim da ovo bas i nema veze sa realnoscu. Ti koji sebe nazivaju finim momcima, su ustvari momci bez samopouzdanja, a takve naravno da suprotan pol nece.

Ne volim bahate budale zeljne dokazivanja, pa cak i ako su dobri u krevetu.

- - - - - - - - - -

Pa ok Don Huan je pre simbol licnosti koja ima masku i laze sebe o sebi do te mere da je poverovao, pa mu onda i drugi veruju. Pitanje je koliko je bas zdravo biti Don Huan. A i sexualna funkcionalnost takve licnosti je ostvarljiva samo u romanima i filmovima gde igra Dzoni Diiiip.

Meni Dozoni Dep nije privlacan :neutral:
 
Upoznah jednog momka pre par dana, i pricamo mi tako, i dohvatimo se tema zena posle 10-ak minuta, sta kako, i kaze on meni "ma ne vole one nas fine momke".

I posto mi je dosadno, rekoh da istrazim malo ovu temu.
Istrazivanja kazu sledece:



Ko slabije barata engleskim tekst kaze da zene vise vole te "lose momke" za neobavezne veze, a "dobre momke" za ozbiljnije.
E sada, kada poredimo to sa muskarcima zna se kako se to kaze "nije ona da se dovodi kuci i upoznaje sa familijom" tj. za avanturu i nesto neobavezno ce verovatno uzeti neku manje "finu" devojku.

Istrazivanje jos i kaze da "fini momci" daju sebi tu titulu, jer im fali neka druga osobina koja je privlacna zenama.

Koliko ima istine u tome i sta fali "finim" momcima i devojkama da privuku suprotni pol?
Kakve vi preferirate za avanturu a kakve za ozbiljnu vezu i zasto?

A i ti fini neizbezno podivljaju, ne moze covek ceo zivot biti tunjav.
 
...cudna tema,
za ozbiljnu vezu
za kucu
...znaci ,
postoje djevojke ili zene
koje su za provod
i zene koje su za kucu
ta vrsta odabira ili diskriminacije
jedino kod zena ne vrijedi...
...samo zene koje traze sve i daju sve
vole sebe i tako se ispoljavaju
opipavaju da i i covjeka izvuce maximum
takve su u mojim vizirima
takve Faraonn i ,- zna...
 
Mislim da ovo bas i nema veze sa realnoscu. Ti koji sebe nazivaju finim momcima, su ustvari momci bez samopouzdanja, a takve naravno da suprotan pol nece.

Ne volim bahate budale zeljne dokazivanja, pa cak i ako su dobri u krevetu.

- - - - - - - - - -



Meni Dozoni Dep nije privlacan :neutral:

Ok ti si posebna, stavicemo te na listu.

- - - - - - - - - -

...cudna tema,
za ozbiljnu vezu
za kucu
...znaci ,
postoje djevojke ili zene
koje su za provod
i zene koje su za kucu
ta vrsta odabira ili diskriminacije
jedino kod zena ne vrijedi...
...samo zene koje traze sve i daju sve
vole sebe i tako se ispoljavaju
opipavaju da i i covjeka izvuce maximum
takve su u mojim vizirima
takve Faraonn i ,- zna...

Ne, posgresno si shvatio. Stvar je da postoje muskarci koji su za avanturu i dobro sexanje i muskarci za kucu i obaveze.
 
Upoznah jednog momka pre par dana, i pricamo mi tako, i dohvatimo se tema zena posle 10-ak minuta, sta kako, i kaze on meni "ma ne vole one nas fine momke".

I posto mi je dosadno, rekoh da istrazim malo ovu temu.
Istrazivanja kazu sledece:



Ko slabije barata engleskim tekst kaze da zene vise vole te "lose momke" za neobavezne veze, a "dobre momke" za ozbiljnije.
E sada, kada poredimo to sa muskarcima zna se kako se to kaze "nije ona da se dovodi kuci i upoznaje sa familijom" tj. za avanturu i nesto neobavezno ce verovatno uzeti neku manje "finu" devojku.

Istrazivanje jos i kaze da "fini momci" daju sebi tu titulu, jer im fali neka druga osobina koja je privlacna zenama.

Koliko ima istine u tome i sta fali "finim" momcima i devojkama da privuku suprotni pol?
Kakve vi preferirate za avanturu a kakve za ozbiljnu vezu i zasto?

Sa ženama je lako - stvar je je do izgleda, ili im je dat ili nije.
Sa muškima je malo teže ali i lakše. Žene u muškarcu uvek traže ono što njima manjka. Ili pare, ili sigurnost, pamet ..najređe izgled. Zato muškarac uvek može da doplati ili nekako stekne svoj "mamac" a žena mož ga doofa ako nije rođena lepa

Sve su to transakcije i sublimacije ali postoje i romantične ljubavi. Retko, ali postoje
 
One koje traze stabilnost i sigurnost uz fukaru su teska psihopatologija i obicno takve zavrse kao zrtve fukare uz koju su se prilepile, a sto se tice zabave i uzivanja to je jasno - fukara im je uvek prvi izbor, zbog dinamike koju im pruzaju divlji i neobuzdani kad stabilnost uz porodicne moljce dosadi i postane teret.
 
One koje traze stabilnost i sigurnost uz fukaru su teska psihopatologija i obicno takve zavrse kao zrtve fukare uz koju su se prilepile, a sto se tice zabave i uzivanja to je jasno - fukara im je uvek prvi izbor, zbog dinamike koju im pruzaju divlji i neobuzdani kad stabilnost uz porodicne moljce dosadi i postane teret.

S druge strane, to je i sjajno. Razmisli malo, sve je u savršenoj ravnoteži.

Koliko lujki, toliko i psihopata. Koliko "finih" momaka, toliko i "finih" žena...ili ih makar bude isto nakon što dovoljno puta udare glavom u zid ( ili pesnicu ).
 
Pa sad, ja sam pustio suzu kad je ubijena Tijana Jurić ali to je specijalan slučaj.

Kad neku Balkanku oleši muž alkos, ili bude upucana pored dečka krimosa ili je nagooze "jadnu i nevinu" u 4 ujutro u kući ili autu lika s kojim je dobrovoljno pošla - totalno me boli uvo.
Što bi rekao poznanik "Što nisam bio tu da se smejem malo".
 
Poslednja izmena:
Naravno jedno su deca koja stradaju kad ih napadnu manijaci, a drugo dame koje se svesno predaju u ruke divljih tipova.

Primetno je da se uvek chantra i popuje samo pitomim kucnim mravima, koji krive grbinu kako bi porodici obezbedili egzistenciju, njima se stalno pronalaze falinke, pripisuje im se i osnovano i neosnovano, a divljim momcima koji zivote oplemenjuju zabavom se ne zamera apsolutno nista bez obzira na to o kakvim se mutnim likovima radi, tu se moralna podobnost ni ne razmatra.
 
Upoznah jednog momka pre par dana, i pricamo mi tako, i dohvatimo se tema zena posle 10-ak minuta, sta kako, i kaze on meni "ma ne vole one nas fine momke".

I posto mi je dosadno, rekoh da istrazim malo ovu temu.
Istrazivanja kazu sledece:



Ko slabije barata engleskim tekst kaze da zene vise vole te "lose momke" za neobavezne veze, a "dobre momke" za ozbiljnije.
E sada, kada poredimo to sa muskarcima zna se kako se to kaze "nije ona da se dovodi kuci i upoznaje sa familijom" tj. za avanturu i nesto neobavezno ce verovatno uzeti neku manje "finu" devojku.

Istrazivanje jos i kaze da "fini momci" daju sebi tu titulu, jer im fali neka druga osobina koja je privlacna zenama.

Koliko ima istine u tome i sta fali "finim" momcima i devojkama da privuku suprotni pol?
Kakve vi preferirate za avanturu a kakve za ozbiljnu vezu i zasto?

mene ne privlace mutavi(u smislu flegma,tih daje da ga drugi maltretiraju),fini sto podrazumeva normalni su sasvim ok....fin moze da deluje i muzevno i snazno to ne mora da znaaci da je los...
dr pitanje:
meni je to zivotni problem:lol:,jer da bi bila s nekim potrebno je da me privlaci ne samo fizicki vec da ima ono nesto(sto samo moja retardiranaa podsvest moze da detktujeXD) i da jednostavno osetim neku promenu energije(nazovimo to leptiricima u crvecima:lol:) kad je pored mene...
elem sad ja da nabasam na tako nesto sto posto bi htela nesto vise od seksa...tj volela bi da mogu da izvedem neku laganu varijantu povrsne vezice za trosenje kalorija,ali ne moze lik samo malo da mi se svidi..il se lozim na njega totalno ili nista...a kako je totalno haos uvek bi se svelo na to da hocu vise.....
zakljucak:ja sam retardiranaXD
mozda evoluiram nekad al ovo je trenutno stanjeXD
 

Back
Top