Dokle ce u Srbiji

Na cijoj ste strani ?

  • Na strani radnicke klase

  • na strani burzoazije

  • radnik ali ako mi ovi zaposle dete preci cu na njihovu

  • ni na jednoj. ja sam oportunista.Radim za onog ko me bolje potplati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Burzoazija je odavde oterana jos 1945. a imitacija radnicke klase je potrajala par decenija i vise ne postoji.
Nema covek uz sta da se svrsta i da hoce.

Podrzavam ideju da ko dobro zna i puno radi - da bude fenomenalno placen.
A onaj ko dreci a ne radi nista - da postane nezaposlen.
 
Burzoazija je odavde oterana jos 1945. a imitacija radnicke klase je potrajala par decenija i vise ne postoji.
Nema covek uz sta da se svrsta i da hoce.

Podrzavam ideju da ko dobro zna i puno radi - da bude fenomenalno placen.
A onaj ko dreci a ne radi nista - da postane nezaposlen.
Tи пишеш као да у Србији постоји функционалан систем.
И као да се рад цени у Србији или знање.
Не синовац српска реалност је најцрња у Европи.
Не очекујем ни да ме разумеш, у Србији се корупција укоронила, не може се очекивати од оних који су преко везе и корупције стицали образовање и запослење да мењају Србију на боље.
 
Грукси не могу да не приметим да су у последње време твоје теме посвећенне егзистенцијалним питањима.

Наш народ је расибник. Зато никад неће ништа имати. Наши људи живе за другога.

Највећа сиротиња за крсну славу прави огромне гозбе. Знам породицу која прима социјалу, али за славу су направили гозбу које се неби ни француски двор постидео.

Сад ће матуре, ту се узимају одела и хаљине од по 500 евра и изнајмљују лимузине.

Свадбе се праве са стотинама људи. Овде по Шумадији људи зову на свадбу људе које једва познају, двапут му реко здраво у животу и зове га на свадбу.

Гастарбајтери праве дворце по својим селендрама. Кућа 4 спрата, има интерфон, а испред нема асфалтни пут. У тој кући нико не живи.

Наопаки смо брале скроз.
 
Da po braničevskom okrugu onde vile sa lavovima su hit,a sve prazno niko tu ne živi,valjda neki kompleks da vidi komšija ako je on uspeo tamo negde,kolko je tu bačenih para žasu,volovi

Уместо да тај новац уложе да пропутују негде да прошире видике, или да организују неки бизнис да се паре врте и умножавају, они бацају лову практично у бунар, мртав капитал који је мого да се боље искористи.
 
burzoazija da tlaci radnicku klasu?
Na cijoj ste vi strani?

Niti ima prave burzoazije danas u Srbiji (sve sam go lopov i nepismenjak), niti ima radnicke klase i vala dobro je sto je nema, jer su ionako samo znali za "ne mozes ti toliko malo da me platis koliko ja mogu da zabusavam" ili "radio - ne radio, svira ti radio", ukratko jedni zabusanti i lenstine.
 
Мене не забрињава на који начин физичка лица троше своју зараду, већ то што је имовина коју су генерације грађана мукотрпно стицала уз помоћ класе политичара буд зашто распродата домаћим привредницима (?) и страним инвеститорима (?) и тиме је та класа неозбиљних људи упропастила цело друштво.
Ми сад имамо људе који се високошколују о трошку пореских обезника Србије и који после одлазе у иностранство на рад.
Јер немају где да се запосле, образовање није пратило друштвене токове у Србији.
О највећој незапослености у Европи која је последњу деценију у Србији да не пишем.
Политичари на власти нису заинтересовани за покретање пољопривреде, а стране банке које су ти исти политичари, односно њихови претходници довели у Србију такође нису заинтересоване.
Значи све у свему у Србији ништа не функционише и сви ћуте.
 
Мене не забрињава на који начин физичка лица троше своју зараду, већ то што је имовина коју су генерације грађана мукотрпно стицала уз помоћ класе политичара буд зашто распродата домаћим привредницима (?) и страним инвеститорима (?) и тиме је та класа неозбиљних људи упропастила цело друштво.
Ми сад имамо људе који се високошколују о трошку пореских обезника Србије и који после одлазе у иностранство на рад.
Јер немају где да се запосле, образовање није пратило друштвене токове у Србији.
О највећој незапослености у Европи која је последњу деценију у Србији да не пишем.
Политичари на власти нису заинтересовани за покретање пољопривреде, а стране банке које су ти исти политичари, односно њихови претходници довели у Србију такође нису заинтересоване.
Значи све у свему у Србији ништа не функционише и сви ћуте.

Ја сам ипак обтимиста.

Почели су неки процеси који ће донети пуно пара за све нас, попут Православног Мерцедеса и Београда на води. То ће нас повадити из жуте буле.

Биће боље. Ја ти гарантујем да ће бити боље.
 
Ја сам ипак обтимиста.

Почели су неки процеси који ће донети пуно пара за све нас, попут Православног Мерцедеса и Београда на води. То ће нас повадити из жуте буле.

Биће боље. Ја ти гарантујем да ће бити боље.
Знам да ће нам бити боље само ме брине временски период између лошег и доброг какав ће да буде.
 
kako koju radnicku klasu? Srpsku! Nezaposlenu!

Koliko imas u Srbiji radnika bez posla i bez ikakvih prihoda?

Dokle ce to tako?

Zasto se radnickoj klasi ne da da radi i tako zivi od svog rada?

Da ste radnicka klasa,nebi bili nezaposleni...pod jedan,pod dva,kad radite mora da vas se mustra,jer ste od tog dugog perioda nezaposlenosti,malo ulenjili...znaci,radi,cuti i trpi,za sada bolje nema....mozda jednog dana,kad ponovo pobede oni protiv kojih ste se borili 1989-1991 da su tamnica naroda a da je samoupravljanje lose,mozda ce biti bolje....za vas,koji volite da pijete kafu na poslu od 8-11...u suprotnom,ja nevidim problem uopste,sem sto kod privatnika mora da se radi,svih 8h za platu....ja nevidim problem...ti?
 
Da ste radnicka klasa,nebi bili nezaposleni...pod jedan,pod dva,kad radite mora da vas se mustra,jer ste od tog dugog perioda nezaposlenosti,malo ulenjili...znaci,radi,cuti i trpi,za sada bolje nema....mozda jednog dana,kad ponovo pobede oni protiv kojih ste se borili 1989-1991 da su tamnica naroda a da je samoupravljanje lose,mozda ce biti bolje....za vas,koji volite da pijete kafu na poslu od 8-11...u suprotnom,ja nevidim problem uopste,sem sto kod privatnika mora da se radi,svih 8h za platu....ja nevidim problem...ti?

To sto ti ne vidis problem, ne znaci da ga nema.Ti si placen da ga ne vidis i da budes glup.Pristao si na to - tvoj problem.

Dokle da ponavljam onima koji su skole zavrsavali preko Tomine veze: Radnicka klasa ostaje radnicka klasa iako je ostala bez posla. Svaki radnik koji trazi posao pripada radnickoj klasi.Sad sto vi o tome nemate klasne svesti, to je vas ozbiljan stadijum gluposti.

Ako vama nije problem sto poslodavci otpustaju trudnice s posla onda i zasluzujete ovo sto vam se desava.
 
To sto ti ne vidis problem, ne znaci da ga nema.Ti si placen da ga ne vidis i da budes glup.Pristao si na to - tvoj problem.

Dokle da ponavljam onima koji su skole zavrsavali preko Tomine veze: Radnicka klasa ostaje radnicka klasa iako je ostala bez posla. Svaki radnik koji trazi posao pripada radnickoj klasi.Sad sto vi o tome nemate klasne svesti, to je vas ozbiljan stadijum gluposti.

Ako vama nije problem sto poslodavci otpustaju trudnice s posla onda i zasluzujete ovo sto vam se desava.

Грукси, јел би више воло да си богат али да имаш сићушан и танак ******, или да си сиромашан али да имаш гигантског грешног блудишу?

Одговори. Да те чујем соколе.
 
Грукси, јел би више воло да си богат али да имаш сићушан и танак ******, или да си сиромашан али да имаш гигантског грешног блудишу?

Одговори. Да те чујем соколе.

Koji je bre tebi ******?
Cemu ti sluzi taj nik? da se smejes Srbima?

Ispod topika gde pisem da je poslodavac otpustio trudnicu ti spamujes?!

Ima li bre sta ljudsko u tebi?
 

Back
Top