U posjeti prijatelju... Donijeti cvijet njegovoj zeni/djevojci? Je li to provokacija?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: U posjeti prijatelju... Donijeti cvijet njegovoj zeni/djevojci? Je li to provokacija?

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano U posjeti prijatelju... Donijeti cvijet njegovoj zeni/djevojci? Je li to provokacija?

Evo zasto ja mislim da nije: posto istina da je njegova zena zensko ostaje istina, pa onda uz tu istinu ide i to da voli cvijece, a i to je znak da kroz poznavanje njenog muza znam da on ne bi bio sa nekom bezvrednom zenskom povezan, koja cvijece i ne zasluzuje... Molim da me ispravite ako grijesim.
    Poslednji put ažurirao/la MNI : 20.05.2015. u 13:35

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    460
    Reputaciona moć
    414

Podrazumevano Re: U posjeti prijatelju... Donijeti cvijet njegovoj zeni/djevojci? Je li to provokac

...veoma ispravno i oficejlno
    kad se podje prijatelju sa zenom i djetetom kuci...
    ...prijatelju flasa pica, yna se koja je ,
    gospodji cvijet
    kci ako je odrasla isto cvijet
    sinu pogoditi hobi ili djelove istog...
    ...to je protokolarno i ne misliti na bonton
    jer ,
    prijateljstvo se ne poziva na bonton
    nego na visinu prijateljstva
    a i prigodno
    sta je razlog posjeti...

Iskusan Araon (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Re: U posjeti prijatelju... Donijeti cvijet njegovoj zeni/djevojci? Je li to provokac

Samo ne donosi kitu, donesi jedan cvet

- - - - - - - - - -

Sad ozbiljno.. Zavisi koju boju doneseš, koliko komada, to od kulture do kulture, negde bele ruže označavaju požudu, negde crvene strast, negde je paran broj dobar, negde neparan.
    "Živeti u Beogradu znači gledati sa filozofskim mirom kako preko noći obogaćene, bivše pevačice iz drumskih krčmi, kupuju senjačke vile propalih aristokratskih porodica." Momo Kapor.

Domaćin Vita Jela (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    199

kafu, cvece i flasu zejtina kad bude trebalo
    https://youtu.be/oP3jxQqALUc

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6079

Citat Original postavio MNI Pogledaj poruku
    Evo zasto ja mislim da nije: posto istina da je njegova zena zensko ostaje istina, pa onda uz tu istinu ide i to da voli cvijece, a i to je znak da kroz poznavanje njenog muza znam da on ne bi bio sa nekom bezvrednom zenskom povezan, koja cvijece i ne zasluzuje... Molim da me ispravite ako grijesim.
    ako i njemu doneses bombonjeru nije, sve ok poziv na trojku
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat Lanselot (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Držim se nekako podalje od toga ...donesem uvek neki zajednički poklon , tipa neku cugu ili nešto slično ...ne vidim zašto bih nosio drugovoj devojci( ili još gore ženi ) cvet ...Iskreno ja to ne bih uradio

Zaslužan član
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3872

ispravan rezon po meni
    na nesreću ovo je Balkan i ljudi su prilično sirovi i takve gestove tumače kao provokaciju

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    ispravan rezon po meni
    na nesreću ovo je Balkan i ljudi su prilično sirovi i takve gestove tumače kao provokaciju
    Mislim da je tu djelimično pogriješila i crkva što ne savjetuje ljude da poštuju književnost, jer bi tamo našli napredne razloge za skoro sve "staromodne" stvari.

Zaslužan član
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3872

crkvi ne odgovara pismene narod...i nije ona tu ništa pogrešila, sve radi smišljeno

Primećen član
    Učlanjen
    22.04.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

slazem se sa tobom, to je zena od prijatelja, treba biti fin
    donesi joj lepu kitu
    ako ima koju kap rose delovace sjajnije, vise ce se obradovati
    i ruze lepo procvetale su pravi pogodak

Slične teme

1. najoriginalniji nacin da pridjes djevojci/momku
    Autor Red Zmaja u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 208
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 16:20
  2. oce cica da se zeni....
    Autor zloboleon u forumu Arhiva
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 13.11.2003., 22:58
  3. LOC, SRECAN TI RODJENDAN, PRIJATELJU!!!
    Autor rastamann u forumu Arhiva
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 29.10.2003., 09:22
  4. zeli da me zeni
    Autor eminica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 26.10.2003., 18:42
  5. on se zeni - ja mu kitim svate!
    Autor malecka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.10.2003., 00:22

Pravila za slanje poruka