kako ovaj video deluje na vas?

gost 189815

Iskusan
Poruka
5.826
ovaj snimak prikazuje zaruceni par kojima ce sminkeri izmeniti lice,tako da ovi vide kako ce izgledati sa 50 i vise godina...
:heart:
jel vas snimak tera na osmeh,ili ste ravnodusni..da li na vas ovako neke emocije i odnosi uticu da pozelite nesto vise u zivotu,analizirate svoje prirorite ili je ovo nepotrebno potrosnih 6 minuta vaseg zivota?
meni je priznajem na momente doslo da seckam luk:mrgreen:

jeste pronasli ono bitno u zivotu?:)
 
ovaj snimak prikazuje zaruceni par kojima ce sminkeri izmeniti lice,tako da ovi vide kako ce izgledati sa 50 i vise godina...
:heart:
jel vas snimak tera na osmeh,ili ste ravnodusni..da li na vas ovako neke emocije i odnosi uticu da pozelite nesto vise u zivotu,analizirate svoje prirorite ili je ovo nepotrebno potrosnih 6 minuta vaseg zivota?
meni je priznajem na momente doslo da seckam luk:mrgreen:

jeste pronasli ono bitno u zivotu?:)
sweet:heart:
 
nisam odgledao jer šminker može samo da nagađa kako ću ja da izgledam za dva'es tri'es godine...a inače niko od starosti nije pobegao, neki se ponašate kao da ćete večno da imate 25 godina a godine prođu dok si rek'o piksla

nije stavr u nagadjanju kako ce ko izgledati vec u nekim dubljim emocijama...

- - - - - - - - - -

Rasplakao sam se kad su se uhvatili za rukice skontavsi da su omatorili. I kada ga zena zabrinuto pita:"Kako si?" jer joj i ne izgleda bas najbolje. :mrgreen: Dobro to je bilo malo i smesno al u stvari je smrc. Preslatki su.

meni je prvi put kad sam gleala bilo zamalo smrcXD
 
ovaj snimak prikazuje zaruceni par kojima ce sminkeri izmeniti lice,tako da ovi vide kako ce izgledati sa 50 i vise godina...
:heart:
jel vas snimak tera na osmeh,ili ste ravnodusni..da li na vas ovako neke emocije i odnosi uticu da pozelite nesto vise u zivotu,analizirate svoje prirorite ili je ovo nepotrebno potrosnih 6 minuta vaseg zivota?
meni je priznajem na momente doslo da seckam luk:mrgreen:

jeste pronasli ono bitno u zivotu?:)

Zanimljivo.
Razumem zasto su postali emotivni.Starenje je bezveze.
 
Nisam pogledala video.
I to ne zato što me mrzelo, već što ne vidim smisao istog - jednom paru ili samom čoveku (svejedno) nikakva šminka i zamišljena budućnost sa koje se zamišljeno osvrću u prošlost i zamišljeno proživljavaju ceo svoj budući život ne može stvoriti autentičnu emociju, već samo zamišljenu. A zamišljena emocija je čist lažnjak; projekcija budućnosti iz pozicije sadašnjosti, lišena svih onih pravih emocija i iskustava koji tek slede i koji će se tek desiti, i koji jedini oblikuju celokupan odnos i život para, odnosno život pojedinačnog čoveka.

Nisam ja neromantična, baš naprotiv - samo sam možda mali namćor večeras.
 
Eh pa vidis da nisu zamisljali sta bi bilo kad bi bilo oni koji su tu zajednicku buducnost docekali i ziveli nista od te price ne bi ni bilo. Ne namcorisi. :lol: Sve je to ok sem onog dela sa zamisljenim emocijama msm nisu emocije zamisljane vec dogadjaji kako mislis emocije pa one su tu : )))
 
Eh pa vidis da nisu zamisljali sta bi bilo kad bi bilo oni koji su tu zajednicku buducnost docekali i ziveli nista od te price ne bi ni bilo. Ne namcorisi. :lol: Sve je to ok sem onog dela sa zamisljenim emocijama msm nisu emocije zamisljane vec dogadjaji kako mislis emocije pa one su tu : )))
Pa događaji sami po sebi nisu ništa, ako ih ne obojimo emocijama.
A oni ih boje sa sadašnjeg aspekta, što znači da su te emocije projektovane na budućnost, dakle sa aspekta te budućnosti fejk.

I nisam još ni počela da namćorišem zapravo... veče je tek na početku :lol:
 
ovaj snimak prikazuje zaruceni par kojima ce sminkeri izmeniti lice,tako da ovi vide kako ce izgledati sa 50 i vise godina...
:heart:
jel vas snimak tera na osmeh,ili ste ravnodusni..da li na vas ovako neke emocije i odnosi uticu da pozelite nesto vise u zivotu,analizirate svoje prirorite ili je ovo nepotrebno potrosnih 6 minuta vaseg zivota?
meni je priznajem na momente doslo da seckam luk:mrgreen:

jeste pronasli ono bitno u zivotu?:)


5:50 min. izgubljenog života gledajući ovo,
plus neka sec. pisajući ovaj post :confused:
 
Pošto ipak neću otvoriti temu ''Šta ste videli danas'', da ne bih razočarao svoje brojne fanove (sve vas volim, pošaljite nekad i neku uplatu), reći ću ovde šta sam video.

Video sam u parku starijeg gospodina kako čita novine na klupi, dok pored njega starija gospođa štrika nešto crvenkasto; svako u svom poslu.
Petnaestak minuta kasnije, dotični su se šetali parkom, držeći se za ruke.
Imaju preko 150 godina, zbirno.
 

Back
Top