Privukla me sebi i dala jedan veliki poljubac.Legao sam pored nje i gledali smo Anu i doktora.I on je bio pri kraju.Ana je ponovo sela na krevet i počela da mu sisa.I dalje je samo pola mogla da stavi u usta.Počeo je da svršava.Htede da ga izvadi,ali Ana nije dala.Nastavila je da mu sisa,a ja sam mislio da će ga infarkt strefiti.Tako je pocrveneo u licu da sam se malo uplašio.Tek kad je bio skroz suv i čist,izvadila ga je iz usta.Bila je zadovoljna i zadovoljena.Zagrlila ga je i onako sočno izljubila.Ležali smo tako goli svi zajedno,smeškali se i mazili.Ana je mazila doktorov *****,koji je i onako opušten i mlitav,izgledao imozantno.Doktor nam tad reče da u novembru dolaze u Dizeldorf na svetski sajam medicine.Pa to je 2 sata vožnje od nas,rekoh uzbuđeno.Dogovorili smo se.U novembru smo svi 4 dana u Dizeldorfu.
Pre nego što smo Ana i ja legli da spavamo,pričali smo o tome kako nam je bilo.Rekao sam da mi je bilo super sa Zdenkom,da sam uživao dok sam gledao nju sa doktorom u akciji i da jedva čekam novembar pa da sve to ponovimo.Kako je tebi bilo,pitao sa je.Znaš da uvek svršim kad mi ti ližeš picu.On to ne radi ni upola dobro kao ti.Ni jednom nisam svršila.Rastao sam kao kvasac,sav ponosan.Ali,nastavi ona,zato **** pa rastura!Ko da čeka 6 meseci?Da mi njih pozovemo u goste na leto?