Bilo je to prošle zime.Bio je dečiji raspust.Veljko i Jasna su nam došli u goste.Ovaj put sa decom i po prvi put autom.Stigli du oko 10 uveče.Posle puta od skoro 2000km,bili su mrtvi umorni.Skoro ceo sutrašnji dan su prespavali.
A sad ću malo da premotam u napred,da ne gnjavim o nebitnim stvarima.
Četvrti dan.Taj dan ćemo dugo pamtiti.Veljkova Jasna je ceo dan pijuckala višnjevaču,koju je kao donela Ani.Oko 10 uveče,deca su uveliko spavala na spratu,a Jasna je već bila poprilično pijana.
Počeli smo da igramo karte.Kao i uvek,on i ja,protiv njih dve.I naravno uvek pobeđujemo.Jasna,kao i uvek,nervozna kad gubi,još pijana i pospana,ustade i reče da ide da spava.Nas troje smo sedeli još 15-ak minuta i Veljko ode da vidi kako je Jasna.Vratio se za minut i kaže da spava kao komirana.
Pre nego što nastavim,samo da ispričam detalj od sinoć.Svi su već spavali,Veljko i ja smo završavali poslednje piće i ja sam krenuo u kupatilo da se spremim za spavanje.Veljko me tad upita da li imam punjač za iPhone.Na stočiću pored našek kreveta je,idi ga uzmi,a ja odoh u kupatilo.Završio sam,izlazim,a on pre nego što uđe u kupatilo reče mi:"Koji si ti srećnik."A što-upitah ga.Onako,reče i ode.Kad sam ušao u našu sobu bilo mi je jasno.Ana spava,leži na boku,jedna noga ispružena,a druga savijena u kuku i kolenu.Pošto nikad ne spava u gaćicama(osim kad ima mecu),sveže obrijana mačkica je bila na "izvolte".Legao sam pored nje,poljubio u obraz i zaspao.
Da se vratim sad gde sam stao.Nas troje smo nastavili sa kartanjem.Igrali smo "anjc".Znate onu igru?Brza je,juri se zbir 21,...Sipao sam Ani belo vino,a mi smo nastavili sa domaćom.Kad je Ana popila i drugu čašu,bila je skoro kao i Jasna posle flaše višnjevače.O.K.možda ne toliko,ali bila je poprilično pijana.Ona skoro nikad i ne pije i ne treba joj puno.
Dosadno je ovako,rekoh.Možemo malo u skidanje?Veljko kao da je to i očekivao,odmah reče da hoće.Ali Ana ni da čuje.Ma ajde bre-rekoh-pa januar je,pogledaj koliko džempera,majica i čarapa ima na nama.Ajde malo da se zezamo i raskomotimo.Pa nije u kući toliko hladno.Pristala je,verovatno misleći,džemper,čarape i to je to.
Počeli smo.Gustirala je treću čašu i zadovoljno se smeškala.Ostala je bosonoga,ali još uvek je na sebi imala gaćice i helanke,brus i majicu.Nas baš karte i nisu htele,ali nismo žalili zbog toga.Ja sam na sebi imao samo gaće,a Veljko i gaće i majicu.Malo me je krenulo.Još uvek sam u gaćama,Ana ima samo brus i gaćice,a Veljko upravo mora da skine i poslednji komad odeće,tj.gaće.Vidim da mu je baš neprijatno jer mu je ***** verovatno već dostigao svoju maksimalnu veličinu.A kako i ne bi?Ana sedi naspram njega u tangicama i brusu koji jedva sakriva bradavice njenih velikih sisa.Ajde skidaj se,šta čekaš-rekoh mu.Hajde,hajde luzeru,Ana je navaljivala.Kad je ******* uzletels ispred nad,rekao sam-dosta je!Oboje su me razočarano pogledali.Hteli su još.Dosta je kartanja,ponovih.Sad nešto bolje.Dohvatio sam onu praznu flašu višnjevače i položio na sto.Malo da začinimo igru?Ćutanjem su odobravali.Zavrteću flašu dva puta.Na kome se flaša 1.put zaustavi,moraće 30 sekundi rukama da dira gde god poželi onog na kome se flaša 2.put zaustavi.O.K.?-pitam.Opet ćute,znači o.k.
Zavrtim i zaustavu se na Veljku.Još jednom i stade na Ani.Izvoli-rekoh mu.Vidi se da je jedva čekao.Seo je kraj nje i jednim potezim joj otkopčao brus.Uzeo je obe sise u ruke i počeo da mesi.U odnosu na Jasnu,Ana je imala sisetine.
Dosta,prekinuo sam ga.Sad će neko nekoga da poljubi.Ubrzo me je Ana strasno ljubila,pritiskajući me golim sisama.Sad će neko nekog oralno da zadovoljava.Nastao je tajac.Ne zna se ko je napaljeniji.Flaša se prvo zaustavila na meni,pa na Ani.Veljko je bio razočaran.Hteo je on da je liže.Skinuo sam joj gaćice u raširio joj noge prema njemu.Počeo sam polako da je ližem.Drhtala je,a on se mazio po *****.Bila je baš vlažna i napaljena.Rekoh joj,ljubavi daj nam jedan "wellcome".Tako smo ona i ja zvali pozu,kad se ona tako naguzi,da stomak i lice spusti na pod sa napred ispruženim rukama,a dupe maksimalno isturi u vis.
Odmah se namestila.Jedva je čekala tvrdo meso u sebi.Napokon sam i ja skinuo gaće,uhvatio je oko struka i gurnuo joj glavić.Sačekao sam par sekundi i onda se sjurio u nju.Počeo sam da je ***** najbrže što mogu.Naravno da bi tim tempom svršio za 3 minuta.Zato sam posle minut stao i rekao mu,sad ti.Počeo je i on,kao da pokušava da bude još brži.Možda i jeste.To nije bitno.Važno je da je ona jecala od zadovoljstva.I da Jasna i deca gore ne spavaju,vrištala bi da je ceo komšiluk čuje.Smenjivali smo se tako u njoj 6-7 puta.Nisam više mogao da odlažem.Brzo sam ga izvadio i kleknuo ispred nje.Veljko je već ponovo *****.Jedva je uspela da uzme moj glavić u usta,a ja sam eksplodirao kao vulkan.Verovatno sam izbacio uobičajenu količinu sperme,ali po intenzitetu orgazma to mi je delovalo mnogo više.Ana je sve gutala.Voli moju spermu.Tuđu još nije probala.Veljko je počeo da dahće.Brzo se okrenula ka njemu i uzela mu kitu u ruku.Par puta ga je provukla kroz šaku i počei je i on da svršava.Usmerila je ***** ka svojim sisama i ubzo su obe bradavice bile ulepljene spermom.Nas dvojica dograbismo po jednu sisu i detaljno ih olizašmo.Nasmejana je otišla u kupatilo.
Molim te,ni reči Jasni o ovome,ostaviće me,znaš kakva je ona.Ništa ne brini,rekoh mu,to je naša tajna.Pali sad na spavanje.
Sutradan smo pili svo četvoro jutarnju kafu.Nas troje smo se svaki put smeškali kad nam se sretnu pogledi.Mislim u sebi,druže,moraćeš ti sledeći put sam da nam dođeš