Bio sam na poslu kad mi je stigao SMS od Veljka.Kupio je kartu i dolazi za dve nedelje na pet dana.Ovaj put dolazi sam,bez žene i dece.Super pomislih,moći ćemo sami da idemo negde u zezanje.
Nastavio sam sa poslom,a onda mi je sinula ideja.Baš sam perverzan,ali ako plan upali,biće super.Odmah sam uzeo telefon i rezervisao privatnu saunu za dve osobe.Pogađate,termin se poklapa sa Veljkovim boravkom kod nas.Javio sam Ani da sam rezervisao saunu.Baš se obradovala.Često idemo tamo da se malo opustimo i isksamo u bazenu ili đakuziju.Veljkov dolazak,naravno nisam pominjao.Sačekao sam da prođu tri dana i onda joj rekao da se Veljko danas javio i da uskoro dolazi.Pa super,rekla je.Nije super,kažem joj,to nam se poklapa sa saunom.Nema veze,kaže ona,ako on hoće doplatićemo i za njega.Ma da,pa onda nema sexa,folirao sam se.E pa Miloše,možemo valjda jednom i bez sexa,preživećemo.
Dani proletoše,Veljko je doputovao.Dva dana smo šetali sa Anom po gradu i obilazili prodavnice,a uveče smo nas dvojica sami izlazili.Opušteno,po kafićima uz neobaveznu priču.
Došao je i četvrtak.Danas idemo u saunu.Uzeo sam sportsku torbu i ubacio dvoje kupaće gaće za nas dvojicu.Rekao sam Ani da spremi sve što planira da nosi,pa da sve spakujem u jednu torbu.Kad smo popili kafu u bašti,ušao sam u našu sobu da uzmem i njene stvari.Spakovao sam sve što je spremila,osim gornjeg dela kupaćeg.Namerno sam ga spustio na pod,da posle imam opravdanje,kao slučajno mi je ispao.
Stigli smo u saunu,prijavili se,doplatili za Veljka i ušli unutra.To je jedna prostorija,sa jedne ytrane u uglu tuševi,u drugom sauna.Na sredini mali bazen,otprilike 4mx8m i možda dubine oko 1.3m.U produžetku ovalni đakuzi za 4 osobe.I na drugom kraju ugaona garnitura i neograđeni deo za presvlačenje.
Ana je sela na krevet i okrenula nam leđa dok smo se mi presvlačili.Došao je red i na nju.Sad smo mi seli,a ona ustade sa namerom da se presvuče.Rovarila je po torbi i onda shvatila da ema gornjeg dela.Odmah me je napala da sam ja kriv i smotan i bla,bla,bla...Ubeđivao sam je da sam spakovao sve što sam našao na fotelji.Eto,sad se vas dvojica lepo opustite i uživajte,a na ću se ovde dva sata smarati.Rekoh joj da može i bez gornjeg dela.Nema šanse,reče.Ajde,šta ima veze,kao da Veljko nikad nije video sise.Ne,ne i ne,rekla je.Kako bi se ti osećao na mom mestu?Ajde Ana,***** gornji deo,ako će ti biti lakše,solidarisaću se sa tobom i skinuću i ja gaće.Ćutala je.Dobar znak.Ustao sam i odmah skinuo gaće.Veljko se smeškao.Ajde sad se i ti presvuci.Ništa nine rekla,ustala je,obula je kupaće gaćice i sa rukama preko sisa sela pored mene.Opusti se Ana,ne misliš tako i bazen i u đakuzi?Uzeo sam je za ruku i poveo pod tuš.Spustila je i drugu ruku i njene sise su ugledale svetlost.Dok smo se tuširali,Veljko je nije ni pogledao.Ušli smo u tu malu saunicu.Ana je sela pored mene,a Veljko naspram nas.Hteo,ne hteo,sad su mu njene sise bile pred očima.Veljko ti gleda sise,Veljko ti gleda sise,zapevao sam kao neki klinac.Odmah je pocrvenela u licu,a Veljku bi neprijatno pa me napade.Nemoj da si ***** Miloše,što je zezaš,vidiš da joj je neprijatno.Ti pederu ćuti,nastavio sam kroz šalu.Ostavljaš druga u nevolji!Pa šta ti nije jasno?Za druga i u vatru!Drug ti ostane bez gaća,a ti ništa.Pa šta sam mogao da uradim,upita me.Kako šta,pa da ih i ti skineš.Oboje me pogledaše začuđeno.Ne misliš vsljda ozbiljno?100% sam ozbiljan,rekoh mu kroz smeh.Ustade,bez reči skide gaće i ponovo sede.Jeli sada O.K.-upita me.E sad je super!
I on se opustio,ali Ana nije smela ni da ga pogleda.Zatvorenih očiju se pravila kao da uživa u vrelom vazduhu.Još koji minut smo se tako ćuteći parili.Dosta je,ustao sam,idemo svi skok u bazen da se rashladimo.Za tren oka smo svi bili u bazenu.Eksta osećaj.Posle one vreline,ova voda od 37°C je tako prijala.Prskali smo se malo i zezali.Prišao sam Ani od pozadi i priljubio moj dignuti ***** uz nju.Pričala je sa Veljkom i nije me konstatovala.Onda sam je sa obe ruke obuhvatio i počeo da joj mesim sise.Jesi li bre lud,pusti me,reče i proba da se izmakne.A ja opet.Nemoj bre,zaboravljaš da nismo sami?Baš me briga,moje su sise,imam pravo,kažem joj.E nemaš-i opet proba da se izmakne.E imam pravo sad i da te ***** ako hoću.Ti si stvarno odlepio-reče.Gledam u Veljka i vidim kroz vodu da mu je kita skroz dignuta,baš kao i meni.Najednim sam čučnuo na dno bazena i jednim porezom joj svukao gaćice i brzo otplivao na drugi kraj bazena.Kakva je frka tad nastala.Pokušavala je da dotrči kroz vodu do mene da mi otme svoje gaćice.Taman mi je prišla na 1 metar,a ja gaćice,preko njene glave, dobacim Veljku.Brzo se okrenula i juriš prema njemu.Veljko je prihvatio moju igru i nije hteo da joj da.Viši je od nje nekih 20-ak cm i kad je digao ruku sa gaćicama u vis,nije bilo šanse da ih dohvati.Počela je da skače i da ga gura,pokušavajući da mu ih otme.U tom guranju,vidim kako ga sisama udara po telu,a njegov ***** je bode po stomaku.Saterala ga je tako u ćošak i još uvek pokušavala.Ili joj je možda prijalo to dodirivanje sa njim.To je to,pomislih,sad ili nikad.
Prišao sam joj od pozadi i skroz je pritisnuo uz njega.Bila je u sendviču.Dva ***** su bila zaljepljena uz njeno telo.Pošto sam mu rekao,Veljko je gaćice izbacio iz bazena.Počeo sam da je ljubim od pozadi po vratu,a rukama sam je mazio po dupetu i pici.Nije se više otimala.Počela je da se uvija i trlja sisama o njega.Malo sam iskoračio nazad,savio se i obe ruke provukao između njenih nogu.Laktovima sam joj malo raširio noge.Izvukao sam levu ruku,obuhvatio oko struka i malo odigao u vis.To bar u vodi nije teško.Istovremeno sam drugom rukom,koja je još uvek bila između njenih nogu,uhvatio Veljka za ***** i namestio na njenu rupicu.Pustio sam je oko struka i u istom trenu njegov ***** skliznu u picu.Čulo se samo "Ahh".Opt je uhvatih oko struka i počeh navlačiti na njegovu kitu.Veljko je sa obe ruke uhvati za dupe,a ona opkorači njegov struk nogama.Izmakao sam se nazad i malo uživao u prizoru.Moj najbolji drug je navlačio moju voljenu ženu na *****.Lepota za videti.Pustio sam ih 2-3 minuta i rekao-dosta je.Idemo u đakuzi.Oni me kao hipnotisani poslušaše.Na moju sugestiju,Nas dvijica sedosmo na ivicu đakuzija,samo sa nogama u vodi,a Ana kleknu u vodu između nas i uze naše kurčeve u ruke.Počela je istovremeno da nam drka.Ne stidi se,uzmi ga slobodno,rekoh joj.Nisam morao dva puta ponavljati.Spustila je glavu i počela pušiti Veljku ne prestajući meni da drka.Menjala je kitu u ustima na svaki minut.Kako Ana to dobro radi i uživa u tome.Veljko više nije mogao.Pazi,svršiću,reče Ani.Nije htela da ga pusti.Još je ubrzala i počela dublje da ga guta.Tek kad ga je skroz iscedila,izvadila ga je iz usta i počela da me ljubi.Zna da volim to posle njenog pušenja.Veljko je ustao i otišao pod tuš.Ana i ja smo otišli na krevet.Postavio sam je da leži na leđima i počeo da joj ližem picu.Morao sam malo da odmorim *****,jer mi je malo falilo da svršim.
Veljko nam se opet pridružio.Legao je pored nje i poćeo da je mazi po sisama.Ana ima mnogo veće sise od njegove Jasne,pa ih je tako halapljivo ljubio i sisao bradavice.Ana mu je za to vreme mazila jaja i spušteni *****.Kad mu je opet počeo da se diže,Ana se pomerila tako da je ležeći na leđima glava joj je visila sa kreveta.Htela ga je opet u ustima.Kleknuo je pored nje i prislonio ga na njene sočne usne.Ponovo je počela da ga guta.Mumlala je ne vadeći ga iz usta dok je svršavala po drugi put od kad je ližem.Izdigao sam se,digao joj noge na moja ramena i sjurio se u nju.Pokušavala da uhvati ritam,ali nije baš uspevala.Nisam je ***** duže od dva minuta.Ušao sam u nju koliko god sam mogao i počeo da svršavam.Ostao ssm neko vreme tako u njoj,a kad je kita počela polako da mi opada,izvadio sam ga.Moja sperma je počela da curi iz nje.Čim sam ustao,ustao je i Veljko.Kleknuo je između njenih nogu.Pa on je luđi od mene,pomislih.Lizao joj je picu koja je bila puna moje sperme.Nisam ni slutio da ga to pali.Otišao sam da se istuširam i usput gledao šta oni rade.Velko je završio sa čišćenjem,postavio je u "doggy" pozu i počeo da ****.Sigurno joj je bilo ekstra dobro.Znao sam jer sam video kako grize peškir.Uvek tako radi kad ima jake i intenzivne orgazme.Seo sam pored nje u gledao je kako uživa.Lepo je videtizadoviljnu ženu.Veljko je ubrzao.Bio je pri kraju.Izvadio je ***** i spustio ga na njeno dupe.Počeo je da izbacuje jake mlazeve.Jedan od njih,onaj drugi,završio je u njenoj kosi.Samo je legla na stomak i još neko vreme duboko disala.Podigla je glavu,sočno me poljubila i rekla:"Hvala ti ljubavi,ti si najbolji muž.Nasmejao sam se samo i rekao im-ajde saperite se malo pa palimo kući,ističe nam termin za 10 minuta.