MMF-uvod

two4four

Početnik
Poruka
16
Prošle su sigurno 2 godine od našeg 1.razgovora na temu grupnog sexa,tj.o razmeni partnera.Supruga je i želela,ali se u isto vreme i plašila svoje reakcije kada me vidi sa drugo ženom.
Pošto živimo u zapadnoj Evropi,izbor swing klubova je baš veliki.Izguglali smo mnoge od njih i izabrali jedan,otišli,oduševili se,ali nismo se upuštali u sex sa drugim parovima.Sami za sebe i za 1.put bilo nam je extra.
Nakon tog događaja,napravili smo par vrućih fotki i otvorili profil na jednom swing-date sajtu.Nedugo nakon toga smo stupili u kontakt sa jednim simpatičnim parom naših godina i ugovorili prvi susret.
Našli smo se u hotelu,malo pričali i pili piće u hotelskom baru.Potom smo se uputili u sobu.Nije bilo kako smo očekivali!Oni su imali dosta swing iskustva,zbrzili su nas.Izjebali smo se na brzinu i moja žena se odmah obukla i rekla da je dosta za prvi put.Pola sata nakon toga smo se razišli.
Bilo mi je krivo.Trebalo je oboje da uživamo.Morao sam nešto drugo da smislim.Voleo bi da imam sex i sa drugim ženama,ali podjednako,a možda i više,palila me pomisao da je ***** zajedno sa još jednim muškarcem.Od same pomisli na to,odmah bi mi ***** poatajao tvrd kao kamen.
Rekao sam joj da bi bilo bolje da sledeći pu nađemo samo nekog muškarca,tada bila opuštenija.Ne bi bilo mesta ljubomori.Pa kad steknemo dovoljno iskustva sa pojedincima,mogli bi ponovo da probamo sa nekim parom i onda naizmenično.
U početku nije htela ni da čuje,ali ja nisam odustajao,pošto sam bio siguran da i ona to i te kako želi.Kupio sam dildo i postepeno ga uključili u naš sex.Ona se oslobodila i sad uživa.Čak mi prilikom sexa govori kako jedva čeka da je ***** sa još nekim.To me toliko napali da svršavam kao lud.Sad je samo ostalo da nađemo pravu osobu i da počnemo da uživamo u troje.
E sad,ovde u stvari počinje moja priča.Pre izvesnog vremena sanjao sam kako je ***** sa mojim najboljim drugom.Ujutro sam joj to ispričao,a ona je crkla od smeha.Sledeći naš sex uz dildo je bio zamišljeni sex sa Veljkom.Ni sam ne znam koliko je puta svršila.
Znam da to verovatno nikada nećemo uraditi sa Veljkom,ali pomisao na nas troje u akciji me užasno pali.
U svojoj sam glavi razvio 3 verzije kako bi to voleo da se desi,pa vam predstavljam neku vrstu trilogije.
 

Back
Top