rorsahov test

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.135
DOBRO POGLEDAJTE OVU SLIKU: Ono što vidite na njoj otkriva da li ste seksualno uzbuđeni ili pod stresom!


U zavisnosti od toga šta vidite na slici, vaše trenutno stanje može da bude stres, seksualno opterećenje i samopouzdanje


Rorsahov-est-slika-620x350.jpg


Ovu sliku za psihološki test, kao i niz drugih, napravio je čuveni švajcarski psihoanalitičar Herman Roršah. Njegovi testovi se zovu Roršahovi testovi. Pogledajte dobro u sliku i pročitajte šta znači to što ste videli.

U zavisnosti od toga šta vidite na slici, vaše trenutno stanje može da bude stres, seksualno opterećenje, samopouzdanje…

Dvoje ljudi
Pitanje je u kakvom su odnosu ljudi koje vidite? Rešenje je u fokusu. Ovo viđenje krije i seksualnu konotaciju. Ukoliko je to glavno što vidite, preokupirani ste seksom.

Neko se gleda u ogledalu
Taj neko ste zapravo vi. Kakva osećanja imate prema ovoj slici i da li možda vidite krv? Krv je povezana sa agresijom i negativnošču. Osećanja osobe koja posmatra sebe u ogledalu su vaše emocije koje imate prema sebi.

Pas
Ova životinja predstavlja vaše unutrašnje biće, ali i strahove. Ukoliko u vama budi negativne emocije, možda imate neke prikrivene strahove sa kojima bi trebalo da se pozabavite.

Slonovi koji igraju
Ovi nježni divovi su simbol za inteligenciju i samopouzdanje.

Medved
Ako vidite krvavog medveda duboko u sebi ste tužni. Vi ste osećajni, blage naravi i naivni.

Dve osobe se mole
Ako vidite dve osobe koje se mole znajte da prolazite kroz veliku životnu krizu.

ja vidim dva deda mraza koja rade "give me 5" :rumenko:

:D
 

Prilozi

  • Rorsahov-est-slika-620x350.jpg
    Rorsahov-est-slika-620x350.jpg
    37,8 KB · Pregleda: 11
nisam video nista a da nisam procitao ceo tekst ni te medvede ne bih video

fakat je da su ti psiholozi tolko prefrigani i manipulatori da im je lako nacrtati nesto sto ce vecina ljudi da vide
jer je poznato da kad mozak nesto ne razume bolje receno jasno ne vidi on pokusa u slikama da nadje objasnjenje

to psiholozi koriste da pokazu nadmoc iznad nama a u sustini sluzi samo svrsi da opravdavaju svoj rad i sto ce ti uzmu pare
 
Poslednja izmena:
aaa sad sam tek citajuci leonov tekst videla da ima i resenje
i stvarno su mi pogodili:rida:
medved:Ako vidite krvavog medveda duboko u sebi ste tužni. Vi ste osećajni, blage naravi i naivni.
 

Back
Top