Direktor kulturnog KCNS Andrej Fajgelj podneo ostavku, zameniće ga Borka Pavićević?

Poruka
1.516
http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/direktor-kcns-andrej-fajgelj-podneo-ostavku_600784.html

Директор КЦНС Андреј Фајгељ поднео оставку
НОВИ САД - Директор Културног центра Новог Сад (КЦНС) Андреј Фајгељ данас је поднео неопозиву оставку на ту функцију.
У изјави коју је доставио медијима, Фајгељ каже да му је "пошто рад и резултати не значе ништа" остала само једна ствар коју може да уради "под све већим притисцима", а то је да поднесе неопозиву оставку.

"Две и по године сам располагао буџетом од милион евра годишње. Функцију напуштам са истим станом, аутом и рачунаром које сам имао пре него што сам ступио на њу. То је највреднија имовина коју моја шесточлана породица поседује", наводи Фајгељовој и додаје да се враћа професури.


Eto ode i to malo Srbije iz KCNS! Angažman će možda dobiti Borka Pavićević iz "Centra za kulturnu dekontaminaciju naroda od srpske kulture" , prvi gosti će biti Žene u crnom i "Majke srebrenice" ...

Evo biogarfije dopične:

Borka Pavićević
Dramaturge
Borka Pavićević is a Montenegrin dramaturge, newspaper columnist, and cultural activist. Also described as a "dramatist, Belgrade liberal and pacifist intellectual", she founded the Centre for Cultural ... Wikipedia
Born: 1947, Kotor, Montenegro
Children: Jovan Pavićević
Parents: Vuko Pavićević, Sonja Pavićević
Siblings: Goran Pavićević
Awards: Legion of Honour
Organizations founded: Centre for Cultural Decontamination, Belgrade Circle
People also search for
 
Poslednja izmena:
Žao mi je. Mlad, obrazovan i nadasve porodičan čovek.
Bagra naprednjačka je konačno uspela da ga slomi, uostalom kao i sve nas.

Doći će tu "evropske snage" da uklone klerofašističku ćirilicu i da uposle neke narkomane i retarde! Svako ko i malo se istakne u nečemu odmah mu se lome noge, da se nebi videlo kakvi bednici nas vode!
 
зашто је поднео оставку?

Kaže da su ga pritisli ali neznam ko i ne znam zašto! Uglavnom nije se dopadao Čanku, DS i NVO organizacijama! Postavio je ćirilične natpise na zgradu Kulturnog Centra i na službene zgrade u Novom Sadu, po Čanku to je bio opasan fašistički akt!
 
зашто је поднео оставку?

Zato što je uhvaćen na delu , pa ga je gradonačelnk isprozivao javno ,a naprednima bolje da žrtvuju lopove iz Treće Srbije , SPO i sličnih minornih i nepostojećih partija sa kojima su u vlasti , nego svoje sopstvene .
U suštini Fajgelj verovatno nije lično nešto opljačkao i ukrao - al je član kriminalne organizacije TS i omogućio je drugima da arče budžet , tako da ga ne treba žaliti ,nije glup i neobrazovan i znao je sa kim tikve sadi .
 
Poslednja izmena:
Вученовић: Фајгељ био превише аутономан
НОВИ САД - Члан Градског већа задужен за културу Вања Вученовић оценио је као неистиниту тврдњу Андреја Фајгеља, директора Културног центра Новог Сада у оставци, да је градска власт нападала КЦНС, а због чега је Фајгељ, између осталог, поднео оставку.
Штавише, Вученовић сматра да је Фајгељ био "превише аутономан" и да је његов нагли одлазак ставио Град у неугодан положај, будући да се он налази на челу организационог одбора пројекта Нови Сад – Европска престоница културе 2021.

http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/vucenovic-fajgelj-bio-previse-autonoman_600921.html
 
зашто је поднео оставку?



Naravno, tona na snimku nema.

Фајгељ поднео неопозиву оставку
Објавио Андреј Фајгељ у Моји текстови
18. мај 2015. 8 коментара
Масовни медији, опозиција и власт сложно нападају резултате Културног центра Новог Сада. Удесетостручене активности проглашавају за срамоту, поштено зарађену плату за корупцију.




План естаблишмента за Србију је трка до дна: да радимо што мање, урадимо што мање и зарадимо што мање.

Нови људи желе трку до врха: да радимо што више, урадимо што више и зарадимо што више. Само тако нама и нашој отаџбини може бити боље.

Уз мржњу естаблишмента, без подршке народа, нови људи немају никакве шансе.

Пошто рад и резултати не значе ништа, остала је само једна ствар коју могу да урадим пред све већим притисцима. Дајем неопозиву оставку на функцију директора Културног центра Новог Сада.

Две и по године сам располагао буџетом од милион евра годишње. Функцију напуштам са истим станом, аутом и рачунаром које сам имао пре него што сам ступио на њу. То је највреднија имовина коју моја шесточлана породица поседује.

Враћам се професури.

Андреј Фајгељ

Ništa on nije radio protiv zakonito, bar mi novosađani to pratimo i dobro znamo, prijatelji nam rade u Kulturnom centru i kažu da nikada boljeg direktora nisu imali.
A o gradonačelniku Vučeviću no comment.
 
Žao mi je. Mlad, obrazovan i nadasve porodičan čovek.
Bagra naprednjačka je konačno uspela da ga slomi, uostalom kao i sve nas.

Важно је да се сиграју у ПришЋиН са трговцима људским органима, убицама и друмским разбојницима,
наркотрговцима и козо*ебцима.....Мики Манојловић и екипа... По другосрбијанској мери! :confused:

http://www.radiokim.net/vesti/kultura/kosovska-premijera-romea-i-julije-u-pristini.html

Како се не сетише да оду у Грачаницу или Митровицу? :think:

- - - - - - - - - -

taj lik treba da podnese ostavku na zivot
Опет ти са главом из излога месаре? :hahaha:

- - - - - - - - - -

Doći će tu "evropske snage" da uklone klerofašističku ćirilicu i da uposle neke narkomane i retarde! Svako ko i malo se istakne u nečemu odmah mu se lome noge, da se nebi videlo kakvi bednici nas vode!

Ево их већ скакавци надиру:

ТАНЈУГ УКИНУО ЋИРИЛИЦУ
http://www.standard.rs/zeljko-cvijanovic-preporucuje/31681-танјуг-укинуо-ћирилицу
 
jedna od najlosijih stvari kod nas je ta sto kad stranackog lopova uhvatis na delu , pocne galama daje POLITICKI PROGON .

i to prolazi ,* nema revansizma * je poludozvola za lopovluk koju obilato koriste sve stranke.

e kad se pocnu takvi stavljati iza brave pocece i bolje vreme.

sto se teme tice ako je cist trebao se vise boriti . imao je neku moc.
 
jedna od najlosijih stvari kod nas je ta sto kad stranackog lopova uhvatis na delu , pocne galama daje POLITICKI PROGON .
i to prolazi ,* nema revansizma * je poludozvola za lopovluk koju obilato koriste sve stranke.
e kad se pocnu takvi stavljati iza brave pocece i bolje vreme.
sto se teme tice ako je cist trebao se vise boriti . imao je neku moc.

Sendvič, a? За сада сси само добио по глупачи? :hahaha:
avatar348479_11.gif
 
http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/direktor-kcns-andrej-fajgelj-podneo-ostavku_600784.html

Директор КЦНС Андреј Фајгељ поднео оставку
НОВИ САД - Директор Културног центра Новог Сад (КЦНС) Андреј Фајгељ данас је поднео неопозиву оставку на ту функцију.
У изјави коју је доставио медијима, Фајгељ каже да му је "пошто рад и резултати не значе ништа" остала само једна ствар коју може да уради "под све већим притисцима", а то је да поднесе неопозиву оставку.

"Две и по године сам располагао буџетом од милион евра годишње. Функцију напуштам са истим станом, аутом и рачунаром које сам имао пре него што сам ступио на њу. То је највреднија имовина коју моја шесточлана породица поседује", наводи Фајгељовој и додаје да се враћа професури.


Eto ode i to malo Srbije iz KCNS! Angažman će možda dobiti Borka Pavićević iz "Centra za kulturnu dekontaminaciju naroda od srpske kulture" , prvi gosti će biti Žene u crnom i "Majke srebrenice" ...

Evo biogarfije dopične:

Borka Pavićević
Dramaturge
Borka Pavićević is a Montenegrin dramaturge, newspaper columnist, and cultural activist. Also described as a "dramatist, Belgrade liberal and pacifist intellectual", she founded the Centre for Cultural ... Wikipedia
Born: 1947, Kotor, Montenegro
Children: Jovan Pavićević
Parents: Vuko Pavićević, Sonja Pavićević
Siblings: Goran Pavićević
Awards: Legion of Honour
Organizations founded: Centre for Cultural Decontamination, Belgrade Circle
People also search for

Трагично - тај Фајгељ је СУПЕР ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ, СУПЕР ЛИК у сваком погледу.... све што је радиопратио сам и подржавам све што је он радио........

али оно што је још трагичније од његове неопозиве оставке то је ШТО НА ЊЕГОВО МЕСТО ПОСТАВЉАЈУ СТРАНОГ ПЛАЋЕНИКА/ ОДВРАТНУ БАБЕТИНУ РОЂЕНУ 1947.ГОДИНЕ ШТО ЗНАЧИ ДА САДА ИМ 68.ГОДИНА И ДА ТРЕБА ДА БУДЕ У ПЕмЗИЈИ А НЕ ДА ВЛАДА У КУЛТУРИ...
распала црногорска комунистичка жентурача која је организовала АНТИХРИШЋАНСКУ ИЗЛОЖБУ У СРЕД БЕОГРАДА .........

Иначе та караконџула је организовала у Центру за деконтаминацију(чији је директор) 2012. године скаредну антихришћанску изложбу коју су морала да чувају 2 000 полицајаца:

Организатори геј-параде праве антихришћанску изложбу 3. октобра

3
http://www.srbel.net/2012/09/28/org...riscansku-izlozbu-3-oktobra/attachment/30230/СНП НАШИ обавештава јавност да у оквиру геј-прајд недеље, организатори параде „поноса“, за 3. октобар припремају антихришћанску изложбу слика, шведске „уметнице“ Елизабет Олсон Валин, која се први пут организује у некој православној земљи и која на својим сликама приказује господа Исуса Христа са гејевима, ХИВ позитивнима и транссексуалцима и тиме настављају са отвореним кршењем устава РС и изазивањем верске мржње.
veropet.jpg
Фотографије су урађене како би највећи хришћански празници попут крштења Господњег, Преображења, тајне вечере, били изврнути руглу и Господ био представљен као блудник у друштву неморалних људи. Читав пројекат геј-параде и геј-прајд недеље је осмишљен, не да се промовишу права ЛГБТ особа, већ да се отворено искаже мржња према верницима и цркви, треба напоменути да је ово још један у низу инцидента у којма геј-особе крше закон и да је пре само неколико дана геј-активиста Предраг Аздејковић позивао на рушење цркава, док у просторијама организатора параде, стоји статуа Исуса Христа, са заставом дугиних боја. СНП НАШИ захтева хитну забрану организовања параде поноса, као и читаве геј-прајд недеље као неуставног и противзаконитог.
 
Трагично - тај Фајгељ је СУПЕР ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ, СУПЕР ЛИК у сваком погледу.... све што је радиопратио сам и подржавам све што је он радио........

али оно што је још трагичније од његове неопозиве оставке то је ШТО НА ЊЕГОВО МЕСТО ПОСТАВЉАЈУ СТРАНОГ ПЛАЋЕНИКА/ ОДВРАТНУ БАБЕТИНУ РОЂЕНУ 1947.ГОДИНЕ ШТО ЗНАЧИ ДА САДА ИМ 68.ГОДИНА И ДА ТРЕБА ДА БУДЕ У ПЕмЗИЈИ А НЕ ДА ВЛАДА У КУЛТУРИ...
распала црногорска комунистичка жентурача која је организовала АНТИХРИШЋАНСКУ ИЗЛОЖБУ У СРЕД БЕОГРАДА .........

Иначе та караконџула је организовала у Центру за деконтаминацију(чији је директор) 2012. године скаредну антихришћанску изложбу коју су морала да чувају 2 000 полицајаца:

Организатори геј-параде праве антихришћанску изложбу 3. октобра

3
http://www.srbel.net/2012/09/28/org...riscansku-izlozbu-3-oktobra/attachment/30230/СНП НАШИ обавештава јавност да у оквиру геј-прајд недеље, организатори параде „поноса“, за 3. октобар припремају антихришћанску изложбу слика, шведске „уметнице“ Елизабет Олсон Валин, која се први пут организује у некој православној земљи и која на својим сликама приказује господа Исуса Христа са гејевима, ХИВ позитивнима и транссексуалцима и тиме настављају са отвореним кршењем устава РС и изазивањем верске мржње.
veropet.jpg
Фотографије су урађене како би највећи хришћански празници попут крштења Господњег, Преображења, тајне вечере, били изврнути руглу и Господ био представљен као блудник у друштву неморалних људи. Читав пројекат геј-параде и геј-прајд недеље је осмишљен, не да се промовишу права ЛГБТ особа, већ да се отворено искаже мржња према верницима и цркви, треба напоменути да је ово још један у низу инцидента у којма геј-особе крше закон и да је пре само неколико дана геј-активиста Предраг Аздејковић позивао на рушење цркава, док у просторијама организатора параде, стоји статуа Исуса Христа, са заставом дугиних боја. СНП НАШИ захтева хитну забрану организовања параде поноса, као и читаве геј-прајд недеље као неуставног и противзаконитог.

Ma ne postavljaju debelu Borku ,viš da je to postavljač teme izmislio ili bi želeo da se to desi .
 

Back
Top