Flomaster-obrve

Klonirani Šime

Veoma poznat
Poruka
10.431
Šta jedno žensko čeljade može da natjera da obrije svoje obrve,i da na njihovom mjestu išvrlja bojicama,flomasterima,markerima,(ili kako se već to stručno kaže) obrve??
moje mišljene je da želi što bolje da se proda,ali zapravo samo se još više nagrdi...
pojava je sve masovnija u zadnje vrijeme..:lol:
 
Šta jedno žensko čeljade može da natjera da obrije svoje obrve,i da na njihovom mjestu išvrlja bojicama,flomasterima,markerima,(ili kako se već to stručno kaže) obrve??
moje mišljene je da želi što bolje da se proda,ali zapravo samo se još više nagrdi...
pojava je sve masovnija u zadnje vrijeme..:lol:

Isto što ih tjera i da obriju pola glave...glupost.
 
Oblik obrva mnogo utiče na izgled i izraz lica. Čak se iz njih može pročitati nečiji karakter.
Crtanje obrva označava želju za nekom promenom. Naročito ako je nacrtani oblik totalno različit od prirodnog.
 
Šta jedno žensko čeljade može da natjera da obrije svoje obrve,i da na njihovom mjestu išvrlja bojicama,flomasterima,markerima,(ili kako se već to stručno kaže) obrve??
moje mišljene je da želi što bolje da se proda,ali zapravo samo se još više nagrdi...
pojava je sve masovnija u zadnje vrijeme..:lol:

ovo ja nisam do sada shvatila
oblik obrva istice individualnost svake osobe..naglasava karakter
nije mi jasno zasto devojke zele da lice na jedan tip - kao da su izasle ispod prese
 
Šta jedno žensko čeljade može da natjera da obrije svoje obrve,i da na njihovom mjestu išvrlja bojicama,flomasterima,markerima,(ili kako se već to stručno kaže) obrve??
moje mišljene je da želi što bolje da se proda,ali zapravo samo se još više nagrdi...
pojava je sve masovnija u zadnje vrijeme..:lol:

Zenske tetoviraju obrve, pa ti izgleda kao da je flomaster.
Inace, dok mi ne kazu sta su radile sa obrvama i ne primetim pojavu.
A to kako kome sta stoji je stvar ukusa. Meni su podejdnako lepe i sa i bez iscrtanih obrva.
 
nisu to obrijane obrve,verovatno nisi video dobro..

jesam,vjeruj mi,i to više puta...bukvalno obrijane..

- - - - - - - - - -

Oblik obrva mnogo utiče na izgled i izraz lica. Čak se iz njih može pročitati nečiji karakter.
Crtanje obrva označava želju za nekom promenom. Naročito ako je nacrtani oblik totalno različit od prirodnog.

sve kapiram,i nemam ništa protiv čupanja,ali ovo je brijanje...jedna išvrljala plavim flomasterom..:sad2:

- - - - - - - - - -

Ja čuo i da tetoviraju :hahaha:

ovo prvi put čujem,znam da sa usnama rade to,ali obrve...:(

- - - - - - - - - -

ovo ja nisam do sada shvatila
oblik obrva istice individualnost svake osobe..naglasava karakter
nije mi jasno zasto devojke zele da lice na jedan tip - kao da su izasle ispod prese

pa nisu baš isti tip,postoji više boja flomasterića..:malav:
 
obrve.jpg


Ovo je sad trend.:confused:
 
Ne bih znao, ne pratim modu, mada preferiram prirodan izgled, sa obrvama.
Kao i svaka ludost ljudskog roda, trend, potreba da se bude in, lep, moderan, u trendu, a kao svaki trend izumrece jednog dana.
 
Šta jedno žensko čeljade može da natjera da obrije svoje obrve,i da na njihovom mjestu išvrlja bojicama,flomasterima,markerima,(ili kako se već to stručno kaže) obrve??
moje mišljene je da želi što bolje da se proda,ali zapravo samo se još više nagrdi...
pojava je sve masovnija u zadnje vrijeme..:lol:

Umetnička sloboda. Znaš ono, nemaju svi markeri onu namenu koju si ti odredio za svoje potrebe i sklonosti. :cool:
 

Back
Top