moram nešto iskreno da vas pitam :(

minon

Legenda
Poruka
59.497
Retko kad mi šta zasmeta... ali ova fotka daleko preskače moj prag tolerancije...:cry:

bojana-stamenov-foto-printskrinfacebook-1431896513-662399.jpg


Vama?
 
Retko kad mi šta zasmeta... ali ova fotka daleko preskače moj prag tolerancije...:cry:

bojana-stamenov-foto-printskrinfacebook-1431896513-662399.jpg


Vama?


ne kapiram sta ti smeta na fotki? jesu ucesnici u nekim licimurnim medjusobnim relacijama ili ojadili recimo
drzavni budzet za milione evra ili ti vrijedjaju suptilni osjecaj za modu ili...?

- - - - - - - - - -

Slažem se. Ne koristi se difuzor na blicu kada se fotografiše na otvorenom. Nema svrhe. Vajni je to fotograf...

e, fala
a ja se ubi da skontam sta je minjona toliko izbacilo iz takta...
e, mene zmu grdi sto to ne koristim ni kad slikam kolache...zaboravim, jbga :rumenko:
 
...ma peva buca, ne znam kako se zove ni koju sad pesmu peva...

...ali zar uvek moraju da nas predstavljaju neke kreature, mislim i na ostale...

...ako već moram da podnosim ovo što nam je demokratija nanela kao poplavu zar moram i ovo...?:cry:
...pa ono,grupni portret s damom,vole da se slikaju:lol:pesma je onako a ona ima moćan glas,biće nešto od toga...a Mara je kontrašica,jbg.nema veze i ona odlično pJeva:mrgreen:ovi ostali nemam pojma...
 
...ma peva buca, ne znam kako se zove ni koju sad pesmu peva...

...ali zar uvek moraju da nas predstavljaju neke kreature, mislim i na ostale...

...ako već moram da podnosim ovo što nam je demokratija nanela kao poplavu zar moram i ovo...?:cry:

Prvo, kakve veze ima demokratija sa pevačicom na Pesmi Evrovizije?
Drugo, ova kreatura levo nam je donela do sad jedinu pobedu.
Treće, Pesma Evrovizije jeste takmičenje kreatura.
Četvrto, gospođica-paradajz jeste bolesno gojazna, ali nije otišla tamo da reklamira zelenu salatu, već da peva nešto.
Peto, ja se samo nadam da se ovaj vlaško-planinski trol u šerpa plavom outfitu neće pojavljivati u kadru u snimcima iz backstage-a.
 
Prvo, kakve veze ima demokratija sa pevačicom na Pesmi Evrovizije?
Drugo, ova kreatura levo nam je donela do sad jedinu pobedu.
Treće, Pesma Evrovizije jeste takmičenje kreatura.
Četvrto, gospođica-paradajz jeste bolesno gojazna, ali nije otišla tamo da reklamira zelenu salatu, već da peva nešto.
Peto, ja se samo nadam da se ovaj vlaško-planinski trol u šerpa plavom outfitu neće pojavljivati u kadru u snimcima iz backstage-a.

:rotf:
niko nije u serpa plavom
 
Prvo, kakve veze ima demokratija sa pevačicom na Pesmi Evrovizije?
Drugo, ova kreatura levo nam je donela do sad jedinu pobedu.
Treće, Pesma Evrovizije jeste takmičenje kreatura.
Četvrto, gospođica-paradajz jeste bolesno gojazna, ali nije otišla tamo da reklamira zelenu salatu, već da peva nešto.
Peto, ja se samo nadam da se ovaj vlaško-planinski trol u šerpa plavom outfitu neće pojavljivati u kadru u snimcima iz backstage-a.

...taj u šerpa plavom predstavlja baš tebe i lično tebe... i odneće sve lovorike ako ostvarimo bilo kakav uspeh...
...buca mi jeste simpatična... ali u ovoj kompoziciji stvarno nemam razumevanja za bilo šta...
 

Back
Top