Projekat (slepo kucanje)!

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Po anketi program je na drugom mestu pa odlučih da napravimo i nešta tako!

Sve što treba da odlučimo još na početku:

1. Koliko ljudi učestvuje??? Predlažem da to bude:
a) 3 koji će kucati tekstove za vežbanje
b) 1 koji će sastaviti program
c) 1 koji će raditi grafiku
........... pa predložite .............

2. Prijava za projekat!
 
Ne razumem se u programerske jezike, pa samim tim ne znam ni koji će kod to biti!

Ako imaš neko rešenje da onda počnemo sa radom!?!

Samo malo objasni kako će sve to biti urađeno da bi ostali znali kako da kucaju tekstove za vežbanje!
 
Napravis vise modova za kucanje, i idemo redom: J-F; D-K; S-L; A-;; R-U .....
i onda kombinacije kucanja koje recimo mogu vremenski da se ogranice, i kao drugi deo se uzme onaj deo gde se prekucavaju tekstovi... Moze cak i neka igrica da se napravi. Ali sve to podrazumeva da kod mora da pronadje greske u kucanju!!! Zvuci kao jeftina kopija ostalih, ali nema tu puno filozofije...
 
Meni je cilj i bio da nesta radimo!!!

Koji program za slepo kucanje postoji a da je besplatan??? Hajde navedi jedan i daj link do njega!
Ako se ne razumem u programiranje razumem se u druge stvari za razliku od tebe!

Ako neko ima neku ideju hajde da pocnemo da radimo!!!
 
iluzionista:
Ne sumnjam da je programče funkcionalno, ali mogao bi malo da proradiš na interfejsu... Verujem da je u pitanju VB... Možda grešim, ali smatram da su aplikacije pisane u VB glomazne i spore.
U pravu si što se tiče interfejsa, ali i ime programa je čist promašaj. SPEED KING??? :shock: Sve mogu da razumem ali to ne. Zašto se ljudi trude da budu mistični kao da nešto kriju, a prave program koji treba da koristi pri kucanju za naše govorno područje? :confused:
Čudan smo mi narod što se tiče svega pa što ne bi i kompjuterske tehnologije.
 
Što se tiče interfejsa, on je "vindovsolik", pa je takav kakav je, ali sigurno nije atraktivan. Funkcionalan jeste. Ime SPEED KING ima dvostruku logiku. Softver će se razvijati u smeru podrške za jezike nacionalnih manjina pa je postojala dilema koliko je uputno dati mu čisto srpsko ime. Doduše na omotu CD-a ćirilicom je napisano srpsko ime - Kralj brzine.
Nije baš sve do kraja nelogično i čudno, zar ne?
 
Evo primera, postoji i program (S)Lepo kucanje. Izuzetno intuitivan naziv. Za svaku pohvalu. To valjda svi razumeju, i nacionalne manjine i većine. Nema veze, ali čisto sam morao da prokomentarišem jer stvarno se preteruje sa utrkivanjem ko će da bude veći Englez od samih Engleza.
 

Back
Top