Dečak koji je bio mrtav 20 minuta šokirao svet: Spasao me Isus Hrist! – VIDEO

bankai

Domaćin
Banovan
Poruka
3.639
http://www.vestinet.rs/zdravlje-2/decak-koji-je-bio-mrtav-20-minuta-sokirao-svet-spasao-me-isus-hrist-video

"Ali, on se iznenada onesvestio dok je trčao na času fizičkog, a lekari kažu da njegovo srce nije kucalo, odnosno da je bio mrtav punih 20 minuta!

Lekari hitne pomoći jedva su uspeli da ožive Zaka, nakon nekoliko dana se probudio iz kome, ali oni i dalje nemaju nikakvo naučno objašnjenje kako je njegovo srce ponovo zakucalo i kako mozak nije oštećen tokom tog vremena. Ali, dečak tvrdi da zna kako je preživeo – spasao ga je Isus Hrist!

„Dok nisam bio živ, video sam čoveka duge kose i guste brade. Stavio mi je ruku na rame i rekao da ne brinem, da će sve biti u redu. Nije mi trebalo mnogo da shvatim da je u pitanju Isus Hrist“, ispričao je Zak za CBS DFW, a prenosi Dejli mejl.
 
U medicini ima jos puno, puno stvari koje ne znamo i ne razumemo kako funkcionise, tako da ne mora bas sve da se prepisuje bogu...
A tek to sto je decak rekao nije jaka izjava. Svi znamo kakva su deca... A zar ne rekose vernici da bog nije covek sa bradom?
A ako je ovo i bio bog, zasto je spasao ovo dete a nije na hiljade onih koji umiru svakog dana? Zar vernici povtom pitanju ne kazu da smo mi ljudi odgovorni za to i da se bog ne mesa?
 
*** *** ***


Dok nisam bio živ, video sam čoveka duge kose i guste brade. Stavio mi je ruku na rame i rekao da ne brinem, da će sve biti u redu. Nije mi trebalo mnogo da shvatim da je u pitanju Isus Hrist“
Sad se bar zna kako izgleda isus. Jos da ustanovimo gde je, sta radi i kako se hrani pa da zaokruzimo pricu :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
U medicini ima jos puno, puno stvari koje ne znamo i ne razumemo kako funkcionise, tako da ne mora bas sve da se prepisuje bogu...
A tek to sto je decak rekao nije jaka izjava. Svi znamo kakva su deca... A zar ne rekose vernici da bog nije covek sa bradom?
A ako je ovo i bio bog, zasto je spasao ovo dete a nije na hiljade onih koji umiru svakog dana? Zar vernici povtom pitanju ne kazu da smo mi ljudi odgovorni za to i da se bog ne mesa?

ниси ваљда отворио налог само да би постављао овако глупа питања....

- - - - - - - - - -

Roditelji su mu vernici. Da su bili hindusi video bi Krisnu.

да су хиндуси видео би демона кришну како га вуче у пакао и не би се ни враћао више....
 
A gde je naučni dokaz da je dečko umislio? Mislim da i u ovoj situaciji imamo istu priču, da jedni veruju u jednu opciju, drugi u drugačiju.

I ja sam video isusa bas nocas dok sam spavao. Imao je veliku i gustu bradu, rekao mi je "ja sam isus, eto postojim".
Pa zasto da mi ne verujes, jel treba nauka da umesa prste ?
 

Back
Top