Treba mi prevod (ne placam nista osim...

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
... ako Vam nije potrebna nulta krvna grupa)

Ovo mi je stvarno potrebno na nasem srBskom jeziku.
A ako Vam je lakse mozete i prvo na francuski pa onda na nasi.
E previse (piii)

Ako ima neko da mu nije tesko bio bih mu jako zahvalan :-D

To keep the Z INDEX Web Directory running smoothly and to assist us in exercising our editorial discretion, we have set up policies for submitting sites for our consideration. We may reject, delete, or edit submissions that violate these policies or that we otherwise believe, in our sole discretion, should not be included in the directory. We may also reject, delete, or block other sites that we believe to be associated with a user who has violated these policies.

You should take a few moments to understand these policies and the steps to submit a site before you begin. Failure to understand and follow these instructions generally will result in the rejection of a submission.

1.Step One Determine whether a site is appropriate for submission.
-Do not submit mirror sites. Mirror sites are sites that contain identical content, but have altogether different URLs.
-Do not submit URLs that contain only the same or similar content as other sites you may have listed in the directory. Sites with overlapping and repetitive content are not helpful to users of the directory. Multiple submissions of the same or related sites may result in the exclusion and/or deletion of those and all affiliated sites.
-We have a policy against the inclusion of sites with illegal content.
-Do not submit sites "under construction." Wait until a site is complete before submitting it.

2.Step Two Do a quick search in the directory to be sure your site isn't already listed.

3.Step Three Identify the best category for your site. We have an enormous array of subjects to choose from. You should submit a site to the most relevant category. Sites submitted to inappropriate or unrelated categories may be rejected or removed.

4.Step Four Once you've selected the best category for your site, go directly to that category and then click "Add a Listing" Follow the instructions on the submission form carefully. Descriptions of sites should describe the content of the site concisely and accurately.

Thanks :D
 
Da bi vas Z Index Web Direktorijum radio dobro I da biste mogli da nam pomognete u isprobavanju nase izdavacne diskrecije,stavili smo neka pravila za projavljivanje na nas sajt.Mozemo odbiti,obrisati ili prihvatiti prijavu ako ona narusava nasa pravila ili kako drugacije verujemo,u cilju nase cvrste diskrecije,ne bi trebale biti deo direktorijuma.Takodje,mozemo odbiti,obrisati ili blokirati neke druge sajtove koji su povezani sa korisnikom koji je narusio nase uslove.

Potrebno je nekoliko trenutaka za razumevanje nasih pravila I koraka ka prijavi na sajt pre nego sto pocnete.Ukoliko ne razumete I ne pratite nase instrukcije vasa prijava bice odbijena.
1.korak jedan utvrdjuje da li je sajt prikladan za prijavu.
Ne prijavljuj duplikate sajtaTo su sajtovi koji imaju isti sadrzaj ali drugaciji URL.
Ne prijavljujte URL-ove koji sadrze isti ili slicni sadrzaj nekih drugih sajtova koje ste videli u direktorijumu.Sajatovi sa sadrzajem koji se ponavlja nisu korisniku direktorijuma.Visestruke prijave jednog istog ili sa njim povezanih sajtova moze biti uzrok iskljucenja i/ili brisanja tog i ostalih pridruzenih sajtova.
Imamo i pravila protiv postavljanja sajtova sa ileganim sadrzajem.
Ne prijavljujte sajtove koji jos nisu “gotovi”.Sacekajte dok je kompletirate sajt.

2.korak dva je u stvari trazenje u direktorijumu da li vas sajt stvarno nije vec postavljen.

3.korak tri odredjuje najbolju kategoriju za vas sajt.Imamo veliki broj tema koje mozete izabrati.Trebalo bi da prijavite sajt u odnosu na najvazniju kategoriju u tom sajtu.Sajtovi prijavljeni a da nemaju veze sa stvarnom temom bice odbijeni ili uklonjeni.

4.korak cetiri:kada ste jednom vec odabrali najbolju kategoriju za vas sajt,idite direktno do te kategorije i kliknite Add a Listing.Pratite uputstva na prijavnici vrlo pazljivo.Opis sajta bi trebalo da opisuje sadzaj sajta ukratko i ovo zadnje ne znam.

Pozdrav lupe,nadam se da ces uspeti...ovo je neki grubi simultani prevod ali ce ti valjda pomoci.
 
oooooooo to je nasha vredna amfibija svaka chast ribo

shto te nema spor net a, i meni, spora mi nova krsta

ma taj program je krsh tj ne nzam d ali je krsh ali verovanto je samo u nekom % OK ipak srpski nije matematichki mozhd ad aje latinski, mozda nemachki...mad ani nemachki...otkrila sam vam ameriku priznajte
 
Kako bi Z Index Web Directory radio ispravno i bez problema i da bi nama pomogli u ispunjavanju nase politike odlucivanja kao urednika, postavili smo nekoliko pravila pri postovanju internet sajtova koji nas interesuju. Zadrzavamo slobodu da odbijemo, obrisemo ili promenimo post koji narusava ova pravila ili koji, po nasem misljenju, ne bi trebao biti obuhvacen ovim imenikom, Takodje zadrzavamo slobodu da odbijemo, obrisemo ili blokiramo druge sajtove za koje smatramo da su u bilo kakvoj vezi sa korisnikom koji je narusio ova pravila.

Pre no sto pocnete, trebali bi odvojiti trenutak vremena kako bi razumeli ova pravila i korake pri postavljanju sajta. Ukoliko niste razumeli i postovali instrukcije, vas post ce najverovatnije biti odbijen.

1. Prvi korak: Proverite da li je sajt pogodan za postovanje u ovom imeniku.
- Ne postavljajte mirror sajtove. Mirror sajtovi su sajtovi ciji je sadrzaj identican zeljenom, ali sa drugacijim URL-om
- Ne postavljajte URL koji je istog ili slicnog sadrzaja kao ostali sajtovi koje ste vec videli u listingu imenika. Sajtovi sa sadrzajem koji se preklapa i ponavlja nije od pomoci korisnicima ovog imenika. Visestruko postovanje istog ili srodnog sajta za posledicu ce imati iskljucenje i/ili brisanje tog i svih pridruzenih sajtova
- Takodje, imamo politiku protiv prikljucivanja sajtova sa nelegalnim sadrzajem
- Ne postujte sajtove koji su u izdradi (“Under construction”). Sacekajte dok sajt ne bude u potpunosti zavrsen pre no sto njegov URL postujete ovde.
2. Korak dva: Pretrazite u imeniku kako bi se uverili da sajt koji zelite da postujete nije vec postovan.
3. Korak tri: Odredite najbolju kategoriju kojoj vas sajt moze pripadati. Postoji veliki izbor oblasti iz kojih mozete birati.Vas sajt postujte u kategoriji koja najvise odgovara. Sajtovi postovani u neodgovarajucoj kategoriji mogu biti odbijeni ili obrisani.
4. Korak cetiri: Kada ste izabrali odgovarajucu kategoriju kojoj vas sajt pripada, “idite” direktno na tu kategoriju i “kliknite” “dodaj listing” (“add a listing”). Pazljivo pratite instrukcije u obrazcu za prijavljivanje. U polje “opis sajta” (“Descriptions of sites”) upisite sazet i precizan opis sadrzaja sajta.

Ovo ti je slobodan prevod.
Slobodan sam ko ptica na grani, slobodu mi dali partizani

A sto se tice krvi, zadrzi je. Imam dovoljno svoje :)
 

Back
Top