Kakve zene privlacite?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.835
Da li ste primetili neku slicnost, karakteristiku, sa zenama sa kojima ste bili u vezi, da bi mogli reci da vas bas odredjen tip zena privlaci ?

Kakve zene privlacite i sta je to zajednicko kod zena kojima se dopadate?
 
Uglavnom neke melanholicnog temperamenta, i ja sam takav pa takve privlacim, mada dojadi i meni da mi neko mraci, nemam snage da se nosim sa time.
A kakve me prilace, pa introvertne, opet, slicnosti se privlace, neko bi rekao osobenjakinje koje zive u nekom svom svetu, fine, povucene, inteligentne, sa opustenim smislom za humor koje se nasmeju i masnom vicu i crnjaku.
 
Nedodirljive :lol: Od mene se napale gde god da udjem :rumenko: Imam neku sexualnu energiju i postaju nemocne :rumenka:

Magnet sam :aha:

- - - - - - - - - -

Device :rotf: Devojke koje Seeking 4 Love <3 :lol: Sta znam svaka me voli ludo :aha: ne zaboravlja nikada :zaljubljena: Imam nesto sto ni jedan muskarac nema a zene to obozavaju :mrgreen:
 
Ih,bre,pa sta o tome?
Znas ti kad se ja doteram,pa se picnem,pa frizurica,pa kosuljica,pa parfemcic,pa cvike...ma nema...nema te za kojom se ne okrenem! :neutral:

Баш ме занима како би теби све изгледало када би на пример живео у Београду или Новом Саду и када би се кретао у друштву великог броја девојака.
 
za temu...
ne znam, ne interesuje me kakve zene privlacim. vidim ih, poglede, rechi ali ne dajem paznju, meni je vazno koje mene privllace. i desise nekad, sa strjndzerkom krene gravitacija iz momenta se prepoznamo, kao alfa centauri binarni sistem zvezda odemo da se vrtimo iz cistog nemira, bez puno price.

gravitaaciju niko ne zna
 

Back
Top