Kakve zene privlacite?

Eeeeeeeeeeeeeeeeh, kada bi penzionerke bile devojke pa da se i ja već jednom oženim, brinu se o meni, kuvaju mi, ma svašta, neke mi i unuke a neke i ćerke dovode, samo zeza me taj njihov kvar na kecu pa ne ide :ceka:

:zcepanje: Ma ne izmisljaj, samo da ti stvarno hoces...:p Nego, ti kao onaj sto je trazio posao a Boga molio da ga ne nadje... :zcepanje: Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, Boooleeeeeee... Mojne mene... :p:zcepanje:
 
:zcepanje: Ma ne izmisljaj, samo da ti stvarno hoces...:p Nego, ti kao onaj sto je trazio posao a Boga molio da ga ne nadje... :zcepanje: Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, Boooleeeeeee... Mojne mene... :p:zcepanje:
Ma ne izmišljam stvarno je tako. Osećam se kao Gastoz u parovima, sve neke Tijane Ajfon i Šavije, nikako da naidje neka što bi izgrebala nokte o šerpu, zato se neću ni oženiti nikada :ceka:
 
života mi..
a ta što mi se spovraćala po šorcu je bila najkrvavija..na početku me davila spikom kako ne voli alkoholičare,bla bla..kad ono bacila riba peglu na mene..:dash:

Lecena u bolnici, to ti je klasicna klosarsko-narkomanska prica danasnjeg vremena, a ima takvih kolko hoces. Najgori su oni sto dobiju psihoze od drogiranja-alkoholisanja pa se kao izlece u mentalnim bolnicama, a onda Jovo nanovo.:kafa::thumbdown:

Moja ortakinja je primila likusu u kucu da zivi sa njom za koju se kasnije ispostavilo da voli da kombinuje bromazepame i rakijcinu :aaa:, a kombinacija ta 2 je skoro identicna heroinu.:(
 

Back
Top