Sanjao sam Vučića (emocije prema ljudima koje smo sanjali)
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Sanjao sam Vučića (emocije prema ljudima koje smo sanjali)

Iskusan 1DaL (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Sanjao sam Vučića (emocije prema ljudima koje smo sanjali)

Zašto uvek, kada sanjamo neku znanu nam osobu, ta osoba nam bude draga(barem neko vreme) nakon dotičnog sna, ili se čak i zaljubimo??? Npr, sanjao sam noćas Vučića, kako me ispituje neki težak predmet i deklamuje mi da sam nejasan u iskazima, tj da moram da se opredelim volim li jedno ili drugo u konkretnom slučaju teoriju ili praksu(znam da se može voleti oba, ali on je u snu bio ubedljiv). I iako ga ne podnosim inače, nešto mi beše drag i familijaran taj Alek jutros, čak i sada onako u magli se pojavi neka simpatija.

No kako god moj lični slučaj trolovski zvučao, šta se zaista u glavi zbije pa se kao posledica rode pozitivne emocije prema osobi koju smo sanjali?
    Each day I would …. limit how much of my IN-VALID self I would leave in the VALID world.

Primećen član
    Učlanjen
    12.12.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sanjao sam Vučića (emocije prema ljudima koje smo sanjali)

Je li ovo ozbiljno ili neka puberalna zafrkancija?

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

Mislim da nema veze, ja sam sanjao neke ljude koji su mi bitni, ali sanjao sam da igram i golf sa Hitlerom i Staljinom jednog popodneva.
    Kada bi nekog sanjao redovno, e mozda bi to znacilo nesto.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

uglavnom su negativne osobe i emocije koje odsanjam
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat
    Učlanjen
    22.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

a jel te u tom snu zvao da mu udješ u vladu.

Poznat
    Učlanjen
    03.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Vučića?
    kažu kad ti u san dođe neki zlotvor,očekuj novčani dobitak...

Domaćin qqjay (avatar)
    Učlanjen
    03.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio 1DaL Pogledaj poruku
    Zašto uvek, kada sanjamo neku znanu nam osobu, ta osoba nam bude draga(barem neko vreme) nakon dotičnog sna, ili se čak i zaljubimo??? Npr, sanjao sam noćas Vučića, kako me ispituje neki težak predmet i deklamuje mi da sam nejasan u iskazima, tj da moram da se opredelim volim li jedno ili drugo u konkretnom slučaju teoriju ili praksu(znam da se može voleti oba, ali on je u snu bio ubedljiv). I iako ga ne podnosim inače, nešto mi beše drag i familijaran taj Alek jutros, čak i sada onako u magli se pojavi neka simpatija.

No kako god moj lični slučaj trolovski zvučao, šta se zaista u glavi zbije pa se kao posledica rode pozitivne emocije prema osobi koju smo sanjali?
    Potisnuta seksualna zelja...

Iskusan 1DaL (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio Klonirani Šime Pogledaj poruku
    Vučića?
    kažu kad ti u san dođe neki zlotvor,očekuj novčani dobitak...
    Pre će Vučić biti proglašen za sveca nego što će voda da se natera na neki novčani dobitak

Citat Original postavio qqjay Pogledaj poruku
    Pa nije bilo nikakvih seksualnih insinuacija, više sam osećao neku simpatiju prema autoritetu, želju da poslušam i propratim neki mudar rezon...

No na stranu to i nema nekih komentara na srž teme
    Each day I would …. limit how much of my IN-VALID self I would leave in the VALID world.

Poznat
    Učlanjen
    03.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

što bih ja volio da ga sanjam,i onako u snu dobro da ga isprebijam...

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    203

Citat Original postavio 1DaL Pogledaj poruku

Meni se to povremeno dešava, kad provodim dosta vremena sa nekim
    I onda počnem da kopam, zašto je to tako, koje je značenje, da li bi to tako trebalo da bude, glavobolja koja traje jedan dan, a posle zaboravim, pošto svakakve gluposti sanjam
    haberin yok; affettim seni.

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio qqjay Pogledaj poruku
    Pa jeste,viš kako ima sočna usta,taman za sočni poljubac!
    Šalim se naravno...
    Ali,Dal je potisnuo empatiju u podsvesno jer su razumljiva dvojna osećanja prema A.Vučiću...
    Bio radikal,pa je sad Europejac,bio nacionalista i to desno radikalni,sad je stavom pravi patriota
    ("Ne dam da se Srbija ponižava!"...),Ozbiljne zahvate čini,a deluje infatilno...
    Pošto večina iskazuje antipatiju za tu lošu stranu premijera koja bode oči i teško sakriva vučiju narav ("Tišina tamo! ! !")
    priklanja se naš Dal većini,a lepše atribute sakriva-potiskuje u podsvest!
    Naravno san diktira podsvest!
    Meni tu ništa nije nejasno...Dinamika nesvesnog...

Slične teme

1. Sex i emocije
    Autor Kameni u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 22.01.2010., 14:54
  2. Šta sve ljudima neće pasti na pamet?
    Autor Hurricane u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 16.01.2004., 19:23
  3. Da li su vase Emocije najvaznije ?
    Autor Stari Lisac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14