Novi prozni konkurs - "VETROVI" (rok 23. maj)

Poruka
51.038
DakleM,
Modesti je zadala novu temu: VETROVI.

wind.jpg


Uslove konkursa znate:
do 5000 karaktera,
priče šaljete meni privatnom porukom
do
23. maja (subota), u 20h.

Vetar - naravno - možete shvatiti na razne načine. Izvol'te, pustite mašti na volju.
 
Salim se. Prica mi je glupa. Otkad sam video scenu otvaranja lifta u domu za stare u apatinu, nemam inspiraciju. Sve je obesmisljeno. Satira je ubijena sacmarom u glavu.

Ako nisi pisao o raspuštenicama koje idu po gradu i tračare o svemu živom i mrtvom, onda nije glupa.

Scena sa liftom je maestralno izrežirana. A i glumci su odlični.
 
Pa pošalji mi onda neku lošu da se zajebem...Ih,kako bih rado da se ...za...:rumenko::hahaha:

Znas kako kazu: Ne treba bacati svinje pred bisere. ;)

Значи, имам хит причу:D

Poucena skorisnjim iskustvom kada si napisao onu tuznu, dosadnu i glupu pricu mogu samo da kazem: Mogu misliti!

- - - - - - - - - -

Nekada pesnik, a sada prodana duša i član žirija u emisiji čiji je cilj zamajavanje naroda šarenim lažama da bi zaboravio koliko mu je loše.[/QUOTE]

Ja sam pisala o Bukovskom, pa su me, naravno, svi raspeli na krst. Eto, takvi su ti pokusaji Bukovskog na kraju.
 
Па Цицо, то је била прича о приватним извршитељима на основу чланка из новина. Каква може бити него глупа и тужна?

И, сад пошто си ти професионалац, а ја аматер који глуми да нешто пише, твоји савети су бескрајно корисни.:D
 
Па Цицо, то је била прича о приватним извршитељима на основу чланка из новина. Каква може бити него глупа и тужна?

И, сад пошто си ти професионалац, а ја аматер који глуми да нешто пише, твоји савети су бескрајно корисни.:D

Mnogi su mnogo naucili od Cice.
 

Back
Top