Da li Vampiri postoje i da li imaju zakulisnu-tajnu civilizaciju?

To su tvoje percepcije stvari,ne mora da znaci da su po difoltu tacne,verovatno si bolje upucen u Filozofiju od mene,ali to ne znaci da mozes da me nipodastavas bez valjanog-konstruktivnog razloga ovde.Znas kako mi je zakljucio 5 ako te bas zanima,sto moram da spamujem temu,pricali smo o postojanju Boga i jos nesto na tu foru,ne mogu da se setim tacno,davno je bilo,pre 6,7 godina i posle pola sata razgovora,iako smo imali razlicite tvrdnje,zbog pronicljivog rezonovanja mi zakljucio 5,eeeee,znaci tolerancija.To je bitno ne samo za Filozofiju,nego i zbog tebe samog,odnosno tvoje licnosti.Razmisli malo,iako si verovatno mnogo stariji i nacitaniji od mene,toliko.

Dobro, prihvatam tvoj savet i odustajem od dalje polemike. Bar, veceras.:)

Ali, stojim iza toga da to filozofija - nije !
 
Dobro, prihvatam tvoj savet i odustajem od dalje polemike. Bar, veceras.:)

Ali, stojim iza toga da to filozofija - nije !

Što popuštaš vampiru Nereju crni...Da te nije neka gricnula?Aaaa?
A ti brašo s Mediterana tu peticu moš sebi u dupe ako ste raspravljali o Boži...
Koliko ja znam profesore srednjih škola-svi su flipnuti od adolescenata!
Prde,podriguju,leti svašta,ne kapiraju ništa-ybš taj posao...Svakom profi medalju!
Kad ne mogu na kraj s njima po zatvorima-koleđima-internatima na zapadu...
Tema vam je za pdf Psihologija-tamo je trebalo premestiti jer se bavi Tanatosom i
Erosom u samoj krajnjoj varijanti.Zna sa kako je to Frojd tretirao-animalna redukcija...:mrgreen:
A i ima to u filmovima da se izjednaćuju vampiriške sa slepacima...:hahaha::mrgreen:
Eto,Nereju-zapišao sam im temu,ne baš filozofski,ali na tvoj zahtev-jokološki...:hahaha:
 
Što popuštaš vampiru Nereju crni...Da te nije neka gricnula?Aaaa?
A ti brašo s Mediterana tu peticu moš sebi u dupe ako ste raspravljali o Boži...
Koliko ja znam profesore srednjih škola-svi su flipnuti od adolescenata!
Prde,podriguju,leti svašta,ne kapiraju ništa-ybš taj posao...Svakom profi medalju!
Kad ne mogu na kraj s njima po zatvorima-koleđima-internatima na zapadu...
Tema vam je za pdf Psihologija-tamo je trebalo premestiti jer se bavi Tanatosom i
Erosom u samoj krajnjoj varijanti.Zna sa kako je to Frojd tretirao-animalna redukcija...:mrgreen:
A i ima to u filmovima da se izjednaćuju vampiriške sa slepacima...:hahaha::mrgreen:
Eto,Nereju-zapišao sam im temu,ne baš filozofski,ali na tvoj zahtev-jokološki...:hahaha:

Bravo,evo 5 bambija za tebe,tambien por ti,za sve si u pravu,ali juce. ;) .
 
Vampiri postoje u svakoj zemlji.Ali oni se ne mesaju sa obicnim svetom,pa se njih ne treba bojati.Vampiri ne zalaze u obicne kuce i stanove.Vampiri se
skoro redovno,bave samo politikom i oni obitavaju samo u drzavnim zgradama,u kojima mi nemamo pristupa.Vampiri ne podnose bedu,nestasicu.Oni vole
velike luksuzne palate,drzavne zgrade,koje svojom raskosi,mogu da zadovolje njihove velike vampirske prohteve.
Najveci vampir na ovim balkanskim prostorima,ziveo je uglavnom na carskim Brionima,Karadjordjevu,Belju itd.Dakle taj najveci vampir,nije nikada ni mogao biti
vidjen,jer oni ne vole prost narod.

Kaxu oni,koji imaju neke skromne kuce na Dedinju,da se u nocima kada je pun mesec,cuje neka cudna rika,iz onog dela Dedinja,gde se nalszi muzej Jugoslavije.Vidi se kako kazu,ponekad,i nekakva cudna zelena svetlost.Ali svi su na to vec navikli,pa se niko ne plasi.
 
Vampiri postoje u svakoj zemlji.Ali oni se ne mesaju sa obicnim svetom,pa se njih ne treba bojati.Vampiri ne zalaze u obicne kuce i stanove.Vampiri se
skoro redovno,bave samo politikom i oni obitavaju samo u drzavnim zgradama,u kojima mi nemamo pristupa.Vampiri ne podnose bedu,nestasicu.Oni vole
velike luksuzne palate,drzavne zgrade,koje svojom raskosi,mogu da zadovolje njihove velike vampirske prohteve.
Najveci vampir na ovim balkanskim prostorima,ziveo je uglavnom na carskim Brionima,Karadjordjevu,Belju itd.Dakle taj najveci vampir,nije nikada ni mogao biti
vidjen,jer oni ne vole prost narod.

Kaxu oni,koji imaju neke skromne kuce na Dedinju,da se u nocima kada je pun mesec,cuje neka cudna rika,iz onog dela Dedinja,gde se nalszi muzej Jugoslavije.Vidi se kako kazu,ponekad,i nekakva cudna zelena svetlost.Ali svi su na to vec navikli,pa se niko ne plasi.

Jeste BG vampirski grad...Žive od naše krvi-krvopije politikantske!Nama s mosta koji se gradio pojeli sve radnike i
zvrji most nedovršen skoro godinu dana...Bila je rika i ovde!:evil::mrgreen:
 
normalno da postoji i jedno i drugo

- - - - - - - - - -

Jeste BG vampirski grad...Žive od naše krvi-krvopije politikantske!Nama s mosta koji se gradio pojeli sve radnike i
zvrji most nedovršen skoro godinu dana...Bila je rika i ovde!:evil::mrgreen:

tu si se zesce zaebao... posto su odavde koreni civilizovanosti cele poznate nam jelte evrope, nemoguce da se tlo toliko izvitoperilo i otislo u svoju krajnost.
 
Yebe mi se za prošlost,pogotovu ako je pišu napaljeni kreteni!
Pokaži ti meni sada ko si ,od kakvog si "štofa" pa ako si čemu da pravimo nešto!
Kapito?!
Kod mene nemaš bonus pa da si sin genijalnog Fidel Kastra koji pola veka vuče za nos amere...
Dragaš digao glas da nas hoće potamaniti jer smo najinteligentniji,te nam podmeću da smo s najnižim IQ,
a u stvari smo slobodouman narod ,vrcave pameti,lucidnosti i inovatori te im smetamo kao remetilački
faktor!
Znači,još malo pa kao čivuti?
Da li?
Neki dan sam se s ćerom provozao vozom do Batajnice i nazad (ćera obožava da se voza vozom!:mrgreen:)
i trebalo skoro dva sata za 60 km... Dragaš nije u pravu,mada priznajem da bih voleo da jeste! Nije samo
železnica dokaz naših "kvaliteta"-ima toga na pretek!
A i da se nađe da je Srbija kolevka civilizacije-pa šta! Ostala kolevka! Ybg...
Eno ti Grčka-kolevka zapadne civilizacije i svekolike mudrosti zapada,a ne može da se izvuče iz stotina milijardi evra
dugova...I svi shvataju koji su kreteni...
Slićno je i ovde...Ne vredi ni Lepenski vir ni Partenon...
Stara slava nije jestiva!
 
Poslednja izmena:
Mešaju se kako ne sa običnim svetom. Osim što je vampir srpska reč, kod nas postoji o vampirima priča o vamiriću, odnosno detetu začetom između vampira i obične, naravno, seoske devojke :lol: Sva ta predanja su vezana za rural. Po jednom takvom predanju, kada se rodi dete (umeđovotom braku vampir-nevampirica), otac može da prestane da bude vampir i ima uobičajeno težak vampirski život samo ako ga ubije rođeni sin. To je jedna od priča iz domaće mitologije o vampirima...
 
Jel to onaj Zmaj od Šipova?:manikir:

Hahahahaha.

- - - - - - - - - -

Naravno da postoje. Danas sam bio sa Savom Savanovicem.

Zar ima neko da nije cuo za njega

Au nije valjda,posto ste ortaci,ima li on mozda neku seksi Vampiricu za mene? ;) .

- - - - - - - - - -

Mešaju se kako ne sa običnim svetom. Osim što je vampir srpska reč, kod nas postoji o vampirima priča o vamiriću, odnosno detetu začetom između vampira i obične, naravno, seoske devojke :lol: Sva ta predanja su vezana za rural. Po jednom takvom predanju, kada se rodi dete (umeđovotom braku vampir-nevampirica), otac može da prestane da bude vampir i ima uobičajeno težak vampirski život samo ako ga ubije rođeni sin. To je jedna od priča iz domaće mitologije o vampirima...

Fora Blejd,bas sam na to i na neki nacin aludirao ovde na temi.U nekim Fantasy filmovima,tipa Blood Rayne,mmmm, mnogo je dobra glumica koja glumi Blood Rayne,ona je Hibrid,polu Vampir,polu Covek,odnosno Dampir,kako je zovu u filmu.
 
27866969_1190082934428208_6128813456768058619_n.jpg
 

Back
Top