Problemi sa erekcijom

Konstantin123

Početnik
Poruka
2
Ovako, imam 23 godine i pre 3 meseca su odjednom prestale da mi se javljaju erekcije, spontane skroz, a uz stimulaciju je još nešto moglo da se postigne ali ne potpuna. Zatim sam odlučio da malo otpauziram sa seksualnim uzbuđenjima i to je trajalo par nedelja. Postepeno su počele da se javljaju, mada uglavnom nepotpune. Onda bih uz stimulaciju uspeo da je doteram skoro do potpune, ali glavić ostaje mekan. Međutim, postoji još jedan problem, osećaj u seksu je sasvim slab, drven, bez uživanja. Problem nije u seksualnoj želji, koju u sam imao za ova tri meseca, možda je malo slabija nego ranije, ali postoji.
 
Ovako, imam 23 godine i pre 3 meseca su odjednom prestale da mi se javljaju erekcije, spontane skroz, a uz stimulaciju je još nešto moglo da se postigne ali ne potpuna. Zatim sam odlučio da malo otpauziram sa seksualnim uzbuđenjima i to je trajalo par nedelja. Postepeno su počele da se javljaju, mada uglavnom nepotpune. Onda bih uz stimulaciju uspeo da je doteram skoro do potpune, ali glavić ostaje mekan. Međutim, postoji još jedan problem, osećaj u seksu je sasvim slab, drven, bez uživanja. Problem nije u seksualnoj želji, koju u sam imao za ova tri meseca, možda je malo slabija nego ranije, ali postoji.

jel pijes neke lekove?antidepresive...?
 
Ovako, imam 23 godine i pre 3 meseca su odjednom prestale da mi se javljaju erekcije, spontane skroz, a uz stimulaciju je još nešto moglo da se postigne ali ne potpuna. Zatim sam odlučio da malo otpauziram sa seksualnim uzbuđenjima i to je trajalo par nedelja. Postepeno su počele da se javljaju, mada uglavnom nepotpune. Onda bih uz stimulaciju uspeo da je doteram skoro do potpune, ali glavić ostaje mekan. Međutim, postoji još jedan problem, osećaj u seksu je sasvim slab, drven, bez uživanja. Problem nije u seksualnoj želji, koju u sam imao za ova tri meseca, možda je malo slabija nego ranije, ali postoji.

Pravac kod urologa na pregled , tek kad on aminuje da je sve ok , onda ćeš verovatno shvatiti da je neka psiholoska blokada , ili nešto prolazno .
Ali nije ti ovo sigurno mesto gde će ti neko dati neki ozb savet ...Izaberi dobrog doktora i otidji na pregled , moguće je da je neka upala u pitanju , ako često imaš odnose može da dodje do toga ...Uglavnom najbolji savet je da odeš kod dobrog urologa
 
Ovako, imam 23 godine i pre 3 meseca su odjednom prestale da mi se javljaju erekcije, spontane skroz, a uz stimulaciju je još nešto moglo da se postigne ali ne potpuna. Zatim sam odlučio da malo otpauziram sa seksualnim uzbuđenjima i to je trajalo par nedelja. Postepeno su počele da se javljaju, mada uglavnom nepotpune. Onda bih uz stimulaciju uspeo da je doteram skoro do potpune, ali glavić ostaje mekan. Međutim, postoji još jedan problem, osećaj u seksu je sasvim slab, drven, bez uživanja. Problem nije u seksualnoj želji, koju u sam imao za ova tri meseca, možda je malo slabija nego ranije, ali postoji.

ne brini, ne mora da se sece...
to ce samo da otpadne...
 
Ovako, imam 23 godine i pre 3 meseca su odjednom prestale da mi se javljaju erekcije, spontane skroz, a uz stimulaciju je još nešto moglo da se postigne ali ne potpuna. Zatim sam odlučio da malo otpauziram sa seksualnim uzbuđenjima i to je trajalo par nedelja. Postepeno su počele da se javljaju, mada uglavnom nepotpune. Onda bih uz stimulaciju uspeo da je doteram skoro do potpune, ali glavić ostaje mekan. Međutim, postoji još jedan problem, osećaj u seksu je sasvim slab, drven, bez uživanja. Problem nije u seksualnoj želji, koju u sam imao za ova tri meseca, možda je malo slabija nego ranije, ali postoji.

Prvo zaboravi na taj doktorski recnik :lol: dosadila ti devojka fali ti promena :)

neka svarno perverzna da ti radi ono sto ttvoja riba nije umela ::aha:
 
Ne uzivas jer ne zelis tu devojku - treba ti neka bezobrana da ti prica svasta, nimfica, nastrana malo SM i da te veze bicuje :mrgreen: mozda strapon seansu da ti da :rumenko: i tako neki fetishi :aha:

prezasicen si tom devojkom :) volis je mozda zelis ali te ne radi vise dok ne promenis :lol:
 
Ovako, imam 23 godine i pre 3 meseca su odjednom prestale da mi se javljaju erekcije, spontane skroz, a uz stimulaciju je još nešto moglo da se postigne ali ne potpuna. Zatim sam odlučio da malo otpauziram sa seksualnim uzbuđenjima i to je trajalo par nedelja. Postepeno su počele da se javljaju, mada uglavnom nepotpune. Onda bih uz stimulaciju uspeo da je doteram skoro do potpune, ali glavić ostaje mekan. Međutim, postoji još jedan problem, osećaj u seksu je sasvim slab, drven, bez uživanja. Problem nije u seksualnoj želji, koju u sam imao za ova tri meseca, možda je malo slabija nego ranije, ali postoji.
ma sta te briga ima tolko toga u zivotu sex je precenjen
 
Bio sam kod urologa, privatnog, pre par nedelja. Kaže to je psihološki, ali me je ipak poslao da uradim neke analize. Pošto trenutno nisam imao toliko para, to sam morao da odložim za neki drugi put. Rekao mi je da je najbolje da nađem devojku, pošto više nemam, i inspirisao me biranim rečima (''jak si momak, kad je dohvatiš, proćiće te'' itd). Onda sam 2-3 dana bio malo napaljeniji, ali pošto nisam našao vratio sam se na staro stanje. Kad obnovim zdravstvenu idem kod državnog, pa ćemo videti. Moje prvo mišljenje bilo je da sam se prezasitio zadovoljstva (sa poslednjom, i samozadovoljavanjem posle), pa da je najbolje da napravim pauzu sa bilo kakvim uzbuđenjima, pa da će se situcaija popraviti posle mesec-dva. Međutim, posle 1-2 nedelje pauziranja se nakupi nezadovoljstva u meni, pa moram da se istresem.
 
Bio sam kod urologa, privatnog, pre par nedelja. Kaže to je psihološki, ali me je ipak poslao da uradim neke analize. Pošto trenutno nisam imao toliko para, to sam morao da odložim za neki drugi put. Rekao mi je da je najbolje da nađem devojku, pošto više nemam, i inspirisao me biranim rečima (''jak si momak, kad je dohvatiš, proćiće te'' itd). Onda sam 2-3 dana bio malo napaljeniji, ali pošto nisam našao vratio sam se na staro stanje. Kad obnovim zdravstvenu idem kod državnog, pa ćemo videti. Moje prvo mišljenje bilo je da sam se prezasitio zadovoljstva (sa poslednjom, i samozadovoljavanjem posle), pa da je najbolje da napravim pauzu sa bilo kakvim uzbuđenjima, pa da će se situcaija popraviti posle mesec-dva. Međutim, posle 1-2 nedelje pauziranja se nakupi nezadovoljstva u meni, pa moram da se istresem.

Kad god doktori ne umeju da postave dijagnozu oni to strpaju u "koš" psihološki.

Da je taj neki stručnjak rekao bi ti "evo ti sinko ove pilule od njih ćeš da kresneš i zgaženog psa na putu", a ćuna će s vremenom da proradi.
 
Mislim da od urologa nema koristi kada su takvi problemi u pitanju.Recice ti da je to problem psiholoske prirode,da si pod stresom,bla,bla,bla...
Mada je i to verovatno bolje nego da ti rade neke analize i ispitivanja pa da ti guraju plasticne cevcice kroz djoku.
Nema ti tu pomoci.Kupi one tablete za erekciju kada hoces da imas ses'.Ali ih konzumiraj samo tad da ti ne otkine srcka.
 
Kakve tablete svasta pa sta ce mu to. El toliki problem sto ne moze da drka jbt. Nek iskulira malo kad mu vec rekose da je psiholoski. Sta se odma stresira. Svasta.

Pa tablete su mu jedini spas.Osim,kao sto rekoh,ako nije gadljiv na cevcice.
A stvar i jeste u tome sto to nema blage veze sa psihom vec je to cisto fizicka stvar.Fizicka boljka.Obolenje.Doktor bi mu sigurno rekao da je to stvar psihe cisto da ga skine s' grbace i da ga eventualno prosledi psihologu.I tu se njegov posao (urologov) zavrsava.
 
Sutnula ga riba ne moz mu se digne sada na neku dronfu sa klipa koja izvestaceno arlauce dok je neki zadrigli slepac ebe. Sta je tu sad problem? Realno nista. Proci ce. Msm oporavice se od te strasne bolesti :mrgreen: zbog koje ne moz da se skoncentrise na klip
...a što misliš da su nam samo ribe glavni problemi,ima čovek toliko drugih problema da ga je ovo samo dokrajčilo...
...ne mož gladan hebati a kolko vidim ni drkati...

- - - - - - - - - -

Pa tablete su mu jedini spas.Osim,kao sto rekoh,ako nije gadljiv na cevcice.
A stvar i jeste u tome sto to nema blage veze sa psihom vec je to cisto fizicka stvar.Fizicka boljka.Obolenje.Doktor bi mu sigurno rekao da je to stvar psihe cisto da ga skine s' grbace i da ga eventualno prosledi psihologu.I tu se njegov posao (urologov) zavrsava.
..a nisu ni tablete jeftina stvarčica pogotovo one što vrede...
 

Back
Top