Seksualno iskustvo

Čini mi se da je pitanje bilo upućeno ženama, kad ono sve sami znalci muškog roda.
Mogu ja prva da se upišem sa svojim ženskim odgovorom i biće veoma ličan što ne znači da je i stav većine takav.
Ja volim iskusnog muškarca. Onog koji zna da kad kažem ne to znači da.
Jer, sve što je do tada probao mora da mu je već dosadilo. Turi vadi i nije neki seksualni podvig.
Ako te neko prvo pohebe u mentalni sklop taj je zaslužio da ga pustiš i u međunožje. A tamo tako pohebana u glavu možeš samo da očekuješ apsolutnu kapitulaciju i vrhunski užitak
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da je pitanje bilo upućeno ženama, kad ono sve sami znalci muškog roda.
Mogu ja prva da se upišem sa svojim ženskim odgovorom i biće veoma ličan što ne znači da je i stav većine takav.
Ja volim iskusnog muškarca. Onog koji zna da kad kažem ne to znači da.
Jer, sve što je do tada probao mora da mu je već dosadilo. Turi vadi i nije neki seksualni podvig.
Ako te neko prvo pohebe u mentalni sklop taj je zaslužio da ga pustiš i u međunožje. A tamo tako pohebana u glavu možeš samo da očekuješ apsolutnu kapitulaciju.
:lol:

Evo zašto se smejem, tvom krajnje ozbiljnom uputstvu za seksualnu upotrebu žene:

Jedan moj dobar drugar, inače veliki dasa što vatrene ženske glavice talasa, bi, ma vidim ga kako ti govori:

- Perfi, je l' možeš mene prvo da pustiš u svoje međunožje, a ja ti, evo, pred svima obećavam da ću te kasnije pojebati i gore!
 
:lol:

Evo zašto se smejem, tvom krajnje ozbiljnom uputstvu za seksualnu upotrebu žene:

Jedan moj dobar drugar, inače veliki dasa što vatrene ženske glavice talasa, bi, ma vidim ga kako ti govori:

- Perfi, je l' možeš mene prvo da pustiš u svoje međunožje, a ja ti, evo, pred svima obećavam da ću te kasnije pojebati i gore!

Moje NE je isto tako jako kao Titovo NE
 
Čini mi se da je pitanje bilo upućeno ženama, kad ono sve sami znalci muškog roda.
Mogu ja prva da se upišem sa svojim ženskim odgovorom i biće veoma ličan što ne znači da je i stav većine takav.
Ja volim iskusnog muškarca. Onog koji zna da kad kažem ne to znači da.
Jer, sve što je do tada probao mora da mu je već dosadilo. Turi vadi i nije neki seksualni podvig.
Ako te neko prvo pohebe u mentalni sklop taj je zaslužio da ga pustiš i u međunožje. A tamo tako pohebana u glavu možeš samo da očekuješ apsolutnu kapitulaciju.

nemam za to vremena :mrgreen: zna se za sta sluze polni organi, mozak nije polni organ :tajna:
 
Čini mi se da je pitanje bilo upućeno ženama, kad ono sve sami znalci muškog roda.
Mogu ja prva da se upišem sa svojim ženskim odgovorom i biće veoma ličan što ne znači da je i stav većine takav.
Ja volim iskusnog muškarca. Onog koji zna da kad kažem ne to znači da.
Jer, sve što je do tada probao mora da mu je već dosadilo. Turi vadi i nije neki seksualni podvig.
Ako te neko prvo pohebe u mentalni sklop taj je zaslužio da ga pustiš i u međunožje. A tamo tako pohebana u glavu možeš samo da očekuješ apsolutnu kapitulaciju.

pa valjda što ste se tolko raspisale :roll:

nemoj da me svatiš lično
al zvučiš ko klasična kurcpopaćenica
očekuješ da ti muškarac čita misli
da je svoje yebačko iskustvo doktorirao na 120 fuxi pre tebe
i plus da te mentalno razhebava

ženo, gde ti jesamopoštovanje? :sad2:

- - - - - - - - - -

nemam za to vremena :mrgreen: zna se za sta sluze polni organi, mozak nije polni organ :tajna:

kako po kome

 
nije strasno ni kaznjivo ako zena zeli sex :aha: muskarac kad zeli je potencijalni manijak :mrgreen:
Pa eto vidiš i sam kad ne umeš.
Da je prvo opremiš ko što kaže onaj zmaj od Šipova u glavu ona bi sama htela i ne bi bilo bojazni da će te proglasiti manijakom.
Sam sebi skačeš u usta.

Najviše si napaljen kad ti mozak šalje signale.
To ne ide iz one stvari. Ta stvar nije teritorijalno nezavisna i ne funkcioniše sama od sebe. Mozak joj diktira količinu uzbuđenja. Ako me razumeš
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da je pitanje bilo upućeno ženama, kad ono sve sami znalci muškog roda.
Mogu ja prva da se upišem sa svojim ženskim odgovorom i biće veoma ličan što ne znači da je i stav većine takav.
Ja volim iskusnog muškarca. Onog koji zna da kad kažem ne to znači da.
Jer, sve što je do tada probao mora da mu je već dosadilo. Turi vadi i nije neki seksualni podvig.
Ako te neko prvo pohebe u mentalni sklop taj je zaslužio da ga pustiš i u međunožje. A tamo tako pohebana u glavu možeš samo da očekuješ apsolutnu kapitulaciju.

Теби пасују близанци у хороскопу.:lol:
 
pa valjda što ste se tolko raspisale :roll:

nemoj da me svatiš lično
al zvučiš ko klasična kurcpopaćenica
očekuješ da ti muškarac čita misli
da je svoje yebačko iskustvo doktorirao na 120 fuxi pre tebe
i plus da te mentalno razhebava

ženo, gde ti jesamopoštovanje? :sad2:


- - - - - - - - - -



A gde je tvoje kad skineš gaće i naguzziš se u nekom javnom toaletu? Zamišljaš da si Džordž Majkl? E pa nisi

- - - - - - - - - -

Теби пасују близанци у хороскопу.:lol:

Ja sam ponosni Blizanac u horoskopu.

- - - - - - - - - -

:lol:

Vraća se Tito kući i kaže Jovanki:

- Sve je gotovo, izabran sam za doživotnog!

- Stvarno? Ne lažeš? - pita Jovanka.

- NE, sada više nema potrebe.
:lol:
 
Poslednja izmena:
Pa eto vidiš i sam kad ne umeš.
Da je prvo opremiš ko što kaže onaj zmaj od Šipova u glavu ona bi sama htela i ne bi bilo bojazni da će te proglasiti manijakom.
Sam sebi skačeš u usta.

Najviše si napaljen kad ti mozak šalje signale.
To ne ide iz one stvari. Ta stvar nije teritorijalno nezavisna i ne funkcioniše sama od sebe. Mozak joj diktira količinu uzbuđenja. Ako me razumeš

Ne znam da se napalim na seoski nacin :mrgreen: kao zmaj :lol: Meni je dovoljno da vidim devojku i ako izgleda sexy hot napaljivo - dovoljno je :cool:

Nismo svi isti :)
 

Back
Top