Seksualno iskustvo

Slazem se :heart: ;) i uvek mozemo da se dogovorimo oko poze i stila i svega :rumenko: :) kazes volim ovako :zper: - i sredjeno :mrgreen:

Bitno je zeleti :aha:

Ako treba da izložim seminarski rad o tome koje poze volim, neće od seha biti bog zna šta. Ako me prvo upoznaš pa shvatiš moj senzibilitet sam ćeš se setiti kako da me namestiš. U tome je razlika, ali kako hoćeš. Možda ćeš jednom da se setiš mog saveta, a možda i nećeš. Nije više ni važno
Srdačno te pozdravljam.
Lepo provedi dan:heart:
 
Ako treba da izložim seminarski rad o tome koje poze volim, neće od seha biti bog zna šta. Ako me prvo upoznaš pa shvatiš moj senzibilitet sam ćeš se setiti kako da me namestiš. U tome je razlika, ali kako hoćeš. Možda ćeš jednom da se setiš mog saveta, a možda i nećeš. Nije više ni važno
Srdačno te pozdravljam.
Lepo provedi dan:heart:

haha nisam tako mislio ;) sve to dodje dusho spontano kas se spojimo :heart:

Hvala :flert: i tebi jos lepsi i sexualniji :zper: hehe

o tome sto pisete sve znam :lol: hvatam precice :rotf: Seticu se tvojh usana :rumenko: ;)
 
Čini mi se da je pitanje bilo upućeno ženama, kad ono sve sami znalci muškog roda.
Mogu ja prva da se upišem sa svojim ženskim odgovorom i biće veoma ličan što ne znači da je i stav većine takav.
Ja volim iskusnog muškarca. Onog koji zna da kad kažem ne to znači da.
Jer, sve što je do tada probao mora da mu je već dosadilo. Turi vadi i nije neki seksualni podvig.
Ako te neko prvo pohebe u mentalni sklop taj je zaslužio da ga pustiš i u međunožje. A tamo tako pohebana u glavu možeš samo da očekuješ apsolutnu kapitulaciju i vrhunski užitak

Tebe kao neko treba da zasluži. Šta si ti, neka posebna? Na svetu ima bar 3 milijarde žena, oko tebe će neko da obigrava i da te zaslužuje. Zašto ti ne bi zaslužila nekog drugog? Jel to tvoje međunožje sredstvo plaćanja? Msm ako tako daješ platu za fakanje mozda, da li istom valutom plaćaš stan, struju i leba?
Što više posmatram određene žene sve više mi se čini da MGTOW ima smisla...
 
Na početku, tu su dve devojčice bez iskustva (u ovoj priči zaćemo ih, Vita i Perfi). Razvijaju se u prelepe device. Rečeno bez (bila bi pedofilska) strasti, ulaze u pubertet i razvijaju se u bića bez brade, bez penisa, bića sa uzdrhtalim stomacima i dojkama.

Onda se pojavljuju kao druge osobe. Od glave do pete su obrasle krznom. Njihove noge, ruke, dupence, pubis, čak i njihovo lice je dlakavo. Teoretski je moguće napraviti puno kombinacija, ali za današnju priču dovoljno je da naše mlade, iz mase neandertalaca koji im stoje na raspolaganju, uhvate jednog biološkog mužjaka, jednog hromozoma, muškog nosača sperme - (u ovoj priči zvaćemo ga, Koja) - i PAF! - tri nosača sperme su kročila na put i popela se na oltar seksualnog krstarovskog iskustva.

Po slovu savremenog bračnog prava, sve je u redu sa Kojom koji je sa njih dve. Uspeva da vidi da mu njih dvve poklanjaju pažnju. Zainteresovane su. Zanimljivo. Gde stanujete? O da, tako je rekao. Nikada tamo nisu bile, je li lepo, romantično, je li zanimljivo, samo da nije dosadno. Posmatra ih. Imaju sise. Imaju lepe sise. Lepo dupe. Na kraju, lepe crte lica. Te odvratne trenerke. Halter, čipka, crna, crvena, svila, najlon? Pita se, nada se. Ne mare za takve stvari. Nose gaćice. Prirodne, tesne. Imaju svoju ličnost. Dopada mu se osmeh, njihovo samostalno razmišljanje.

Zgodne. Iskusne, veoma, ali ne suviše blazirane. Opa, dopada mu se njihovo aktivno, hm žensko, javno divljenje. Bolje je. Da li ovo rade odavno? Naravno, to je relativno. Procenjuje da to nije strašno veliko, nisu otvrdle. Nemojte da otvrdnete. Tačno je, smeju se - nervozno, od srca, nikako ne - dame ne bi trebao da su tvrde. Muškarci treba da su tvrdi. Dobro je naći tvrdog muškarca. Što tvrđi to bolji.

Još po jedno piće? Možda, kasnije. Žestina i vino. Bilo koja žestina, nevažno, i bilo koje vino od Tempranilo sorte. Važno. Posle. Sada se raskomotiti. Skini kravatu za početak. Kako se osećate? Posmatra ih dok se svlače. Njima se dopada. Nimfe. Pokazuje se i on. Seksualni manijak. Matori nema pojma. Stavi svoje šake ovde. Stavlja svoje šake zajedno sa njihovim koje ga usmeravaju. Primiče svoje lice ka njima. Koju prvo da poljubi? One brzo, u poslednjem trenutku pomeraju glave, ujedaju ga za rame ostavljajući ga da zabode svoj jezik u vazduh, glupo, kao riba. Imaju muža i dečka, samo sa njima se ljube.

Neće ponovo da se zaleće. Moli očima za poljubac. Neće ponovo da moli. Bolje ne. One mu guraju glavu na svoje dojke. Tamo, lepo, tako, ne ujedaj, pažljivo, nežno, bez zuba. Ljubi bradavice. Blago sisa. Sisa jako. Nije uopšte više za bradavice. Dalje nije napredovao. Mora da im kaže. Ponekad, kad se previše uzbudi ima malo problema. U redu je. Gledaju ga u oči, nepomično, pune poverenja, sa nama nećeš imati nikakvih problema. Otkopčavaju mu gornje dugme košulje, šire košulju i pritiskaju usta na goli trougao mesa. Sledeće dugme, njihova vlažna usta klize nadole. Sledeće dugme. Dole, sve do kaiša. Skida ga, one ne mogu. Guraju ga unazad, kažu da ništa ne radi. Nihova vlažna skliska usta na njegovom stomaku. Podižu gaće kod šlica, on raste u stranu. Tvrd je i neobuzdan. A onda...

A onda, odnekud, iznebuha uleće Pti Ber:

 
Poslednja izmena:
Znači i ti misliš da si neka posebna privilegija? Neko treba da vas zaslužuje?
Znači ne mislim tako, na osnovu čega si to zaključio? :confused:
Očigledno je da si iz Perfect. komentara izvukao reč"zasluga" i protumačio u potpuno pogrešnom kontekstu.
Put do one najjače strasti, potpunog davanja nekome bez sumnje, straha, inhibicija... nekad i kod nekog ide preko"mozga".
Zar je to i blizu kalkulacija na koje ti aludiraš?
Ni u nagoveštaju.
 
Znači ne mislim tako, na osnovu čega si to zaključio? :confused:
Očigledno je da si iz Perfect. komentara izvukao reč"zasluga" i protumačio u potpuno pogrešnom kontekstu.
Put do one najjače strasti, potpunog davanja nekome bez sumnje, straha, inhibicija... nekad i kod nekog ide preko"mozga".
Zar je to i blizu kalkulacija na koje ti aludiraš?
Ni u nagoveštaju.

Koliko značenja ima reč "zaslužiti"? Ona je govorila o sebi iz ženske pozicije (naravno), i ti si se složila sa njom. Zašto na primer ti ili ona ne bi "zaslužile" nekog? Prilično nadmen stav koji ti sad nekako pokušavaš da predstaviš drugačije.
Ovo je trend, nisam ranije želeo da verujem u to ali je ipak istina. Trgovina međunožjem i zaslugama je postala stvar.
 
Čini mi se da je pitanje bilo upućeno ženama, kad ono sve sami znalci muškog roda.
Mogu ja prva da se upišem sa svojim ženskim odgovorom i biće veoma ličan što ne znači da je i stav većine takav.
Ja volim iskusnog muškarca. Onog koji zna da kad kažem ne to znači da.
Jer, sve što je do tada probao mora da mu je već dosadilo. Turi vadi i nije neki seksualni podvig.
Ako te neko prvo pohebe u mentalni sklop taj je zaslužio da ga pustiš i u međunožje. A tamo tako pohebana u glavu možeš samo da očekuješ apsolutnu kapitulaciju i vrhunski užitak





Pa eto vidiš i sam kad ne umeš.
Da je prvo opremiš ko što kaže onaj zmaj od Šipova u glavu ona bi sama htela i ne bi bilo bojazni da će te proglasiti manijakom.
Sam sebi skačeš u usta.

Najviše si napaljen kad ti mozak šalje signale.
To ne ide iz one stvari. Ta stvar nije teritorijalno nezavisna i ne funkcioniše sama od sebe. Mozak joj diktira količinu uzbuđenja. Ako me razumeš




ma dobro, to da ti pica vlaži iz glave nije problem ali u glavi svačega ima, od do, pa na šta tačno to je problem. znači nije isto naložiti se na psihičko da kažem nasilje (jer '******* u mentalni sklop' jeste oblik toga) i na neki drugi oblik mentalne stimulacije. mada eto bar si iskrena šta znam :lol:
 
Koliko značenja ima reč "zaslužiti"? Ona je govorila o sebi iz ženske pozicije (naravno), i ti si se složila sa njom. Zašto na primer ti ili ona ne bi "zaslužile" nekog? Prilično nadmen stav koji ti sad nekako pokušavaš da predstaviš drugačije.
Ovo je trend, nisam ranije želeo da verujem u to ali je ipak istina. Trgovina međunožjem i zaslugama je postala stvar.

Ne pokušavam da predstavim drugačije, ja sam tako razumela njen komentar ali govorim iz svoje perspektive.
Te motive o kojima mantraš ja iskreno nigde, ni u jednom komentaru ne vidim.
To je sasvim druga tema, drugačije pitanje koje bi trebalo postaviti.
 
svatili smo mi sta je ona htela reci

sustinski je tacno tek kad ti se uvuce u srce ili mozak mozes i da s epredas potpuno
ali
ali ima ono uvek ali mozemi se digne i na drugu mastu bilo sta pa da te pokidam ko svince masno cebe
eto ima i toga
a dize se i sam po sebi bez da ima veze sa tobom

a kad se setim prvi multiple sam diziveo kad asm se najmanje nadao, kad mi je mozag bio potpuno odsutan bio negde u nirvani, ne mogu da opisem stanje
 
Poslednja izmena:
Ne pokušavam da predstavim drugačije, ja sam tako razumela njen komentar ali govorim iz svoje perspektive.
Te motive o kojima mantraš ja iskreno nigde, ni u jednom komentaru ne vidim.
To je sasvim druga tema, drugačije pitanje koje bi trebalo postaviti.

Možda da potražiš definiciju mantre? Jasno stoji reč "zasluga", pitao sam već, koliko ta reč ima značenja?
 
Tebe kao neko treba da zasluži. Šta si ti, neka posebna? Na svetu ima bar 3 milijarde žena, oko tebe će neko da obigrava i da te zaslužuje. Zašto ti ne bi zaslužila nekog drugog? Jel to tvoje međunožje sredstvo plaćanja? Msm ako tako daješ platu za fakanje mozda, da li istom valutom plaćaš stan, struju i leba?
Što više posmatram određene žene sve više mi se čini da MGTOW ima smisla...

Jeste buduća legendo mene muškarac mora da zasluži svojom pameću, pričama i čitanjem između redova a ti bejbi nemoj da se ljutiš na mene, uopšte mi nisi u fokusu jer iz tebe vrca primitivizam u mlazevima i ove niske udarce sačuvaj za svoju dragu a kako ja zarađujem za svoj leba tebe uopšte ne treba da zanima, naročito ne u ovom kontekstu . Ljubim
 
ma dobro, to da ti pica vlaži iz glave nije problem ali u glavi svačega ima, od do, pa na šta tačno to je problem. znači nije isto naložiti se na psihičko da kažem nasilje (jer '******* u mentalni sklop' jeste oblik toga) i na neki drugi oblik mentalne stimulacije. mada eto bar si iskrena šta znam :lol:

Ovde se reči pogrešno tumače-

Naravno da ne mislim da psihičko zlostavljanje već na opčinjenost nečijom blistavom inteligencijom, na to da neko ukapira tvoj senzibilitet i da te nežno i suptilno dozira svojim zanimljivim pričama od kojih se nakvasiš do cipelice.
Eto, mene pale pametni ljudi. Pod uslovom da imaju neutaživ sexualni apetit. :lol:

Da li sam sada bila jasnija?
 
Poslednja izmena:
Ovde se reči pogrešno tumače jer sam valjda navikla da razgovaram sa nekim ko razume šta mu kažem a ovde sve moram dodatno da objašnjavam.
Naravno da ne mislim da psihičko zlostavljanje već na opčinjenost nečijom blistavom inteligencijom na to da neko ukapira tvoj senzibilitet i da te nežno i suptilno dozira svojim pričama od kojih se nakvasiš do cipelice.
Eto, mene pale pametni ljudi. Pod uslovom da imaju neutaživ sexualni apetit. :lol:
Da li sam sada bila jasnija?

:lol::D
 

Back
Top