Posavetujte me, molim vas, koj tablet da kupim za koriscenje u Srbiji?

valentina123

Obećava
Poruka
59
Posavetujte me, molim vas, koji tablet da kupim za korscenje interneta u Srbiji? Imala sam neki tablet-android, koji sam kupila za nekih 150 evra u Tehnomaniji u Beogradu, ali se on punio na struju 2 sata, a koristio 1 sat. Internet sam koristila preko VIP-a. Da li mogu nesto bolje da kupim, da nije mnogo skupo i da ima USB ulaz za koriscenje interneta. I kod koje kompanije je bolje kupiti internet na mesec dana, VP li Telenor? Hvala puno na odgovoru!
 
Posavetujte me, molim vas, koji tablet da kupim za korscenje interneta u Srbiji? Imala sam neki tablet-android, koji sam kupila za nekih 150 evra u Tehnomaniji u Beogradu, ali se on punio na struju 2 sata, a koristio 1 sat. Internet sam koristila preko VIP-a. Da li mogu nesto bolje da kupim, da nije mnogo skupo i da ima USB ulaz za koriscenje interneta. I kod koje kompanije je bolje kupiti internet na mesec dana, VP li Telenor? Hvala puno na odgovoru!

Vip,Telenor,Mts sve ti ti isto dranje,..
Ja imam Mts-internet na telefonu i radi odlicno
 
Posavetujte me, molim vas, koji tablet da kupim za korscenje interneta u Srbiji? Imala sam neki tablet-android, koji sam kupila za nekih 150 evra u Tehnomaniji u Beogradu, ali se on punio na struju 2 sata, a koristio 1 sat. Internet sam koristila preko VIP-a. Da li mogu nesto bolje da kupim, da nije mnogo skupo i da ima USB ulaz za koriscenje interneta. I kod koje kompanije je bolje kupiti internet na mesec dana, VP li Telenor? Hvala puno na odgovoru!

za sta ti treba bas tablet? manjkaju im mogucnosti,a mnogi telefoni imaju stvari koje tableti nemaju,o laptopovima necu ni da pricam.
 
necu nikad kupiti tablet,jer nema dovoljno mogucnosti,sem ako ne kosta mnogo.nemoze da stane u djep kao fon,a opet,nema te mogucnosti kao sto ima prenosni racunar sa windows sistemom.znaci,to je nesto izmedju,vise kao nesto 'hej vidi imam tablet,ja sam bogat,ti si go*no'.moj stav.pola od svih tih table uopste ne podrzava 2g i 3g mreze,vec samo wifi,sto svakako nije za svakoga.
 
Hvala na savetim,a ali, izgleda da ste svi milioneri, kad koristite telefon za internet! ja sam isto kupila VIP internet za Iphone, ali su se pare tako brzo trosile da sam morala da ga brzo prekjljucim na WiFi. Vi mozda uzimate neke godisnje opcije, a meni treba na kratko vreme. Zato sam i pitala za tablet, a sta jos? Imala sam i Apple tablet, ali taj nije imao port za UBS, bas idiotski. Sta onda da kupim? Kolio se puni i koliko trosi taj Galaksy Samsung?
 
Hvala na savetim,a ali, izgleda da ste svi milioneri, kad koristite telefon za internet! ja sam isto kupila VIP internet za Iphone, ali su se pare tako brzo trosile da sam morala da ga brzo prekjljucim na WiFi. Vi mozda uzimate neke godisnje opcije, a meni treba na kratko vreme. Zato sam i pitala za tablet, a sta jos? Imala sam i Apple tablet, ali taj nije imao port za UBS, bas idiotski. Sta onda da kupim? Kolio se puni i koliko trosi taj Galaksy Samsung?
generalno svi tableti brzo troše baterije tako da sa te strane nema mnogo pomoći par sati i gotovo možda dan maximalno , sa druge strane tableti imaju slabe kamere barem oni jeftiniji i nemaju sim kartice da ih koristiš kao telefon , kvalitetan tablet sa dobrom kamerom košta evo jedan od njih sa dobrim karakteristikama http://shop.lenovo.com/rs/sr/tablets/ideatab/yoga/yoga-8/#tab-tehničke_specifikacije
sa druge strane internet je jako zeznut naročitou kombinaciji sa telefonom i skup mislim da je najjeftuinija varijanta za tebe pripejd mts i aktiviraš mix paket un utar pripejda onda zavisi od pripejd tarife za 200 dinara dobiješ 400 poruka i 800 minuta razgovora unutar mts mreže i besplatan neograničen internet na 7 dana - ja recimo imam stariji broj i mene to izađe 100 din nedeljno
 
Sve zavisi od tvog budzeta za tablet. Po meni brdo je opcija tako da je glupo da pisem. Ako vec prvenstveno koristis mobilni internet a ne wifi, kupi tablet sa 3g mogucnoscu tj. da ima slot za sim karticu, Samim tim ti je usb port nebitan jer onda ubacis karticu u tablet a ne u njihove usb modeme. A realno iz nekog mog iskustva taj tablet koji si ti koristila, koji se isparazni za sat moze samo da ima falicnu bateriju, jer na vecini tableta moze da izgura baterija ceo dan koriscenja (u to ne racunam one jeftine tipa, Tela, Prestigio.. jer ih nisam koristio). Takodje i dijagonala je bitna, mozda ti je 10" preveliko a 7" premalo. Moj licni favorit je Lenovo Yoga 2 8". Sto se interneta tice, uzmes neku pripejd karticu, siguran sam da imaju dobre ponude za internet dodatke i udri.
 
Cini mi se da sam imala ovako nesto: http://www.tehnomanija.rs/tableti/acer-tablet-iconia-a1-830.html

Mogla sam da koristim samo 1 sat, posle cega bih opet morala da punim 2 sata!
Moj Apple tablet nije imao ni USB port ni mesto za SIM karticu. (tako su mi rekli u VIP servisu) Kako je to moguce? Zato sam i morala da kupim taj android...
Mozete li konkretno da mi objasnite: kako i gde da kupim prepaid nternet, ne razumem bas razliku izmedju USB ulaza za SIM karticu. Kamera i poruke me ne interesuju, jer to koristim preko telefona, a tablet mi treba samo za citanje i Skype.
Hvala jos jednom!
 
Cini mi se da sam imala ovako nesto: http://www.tehnomanija.rs/tableti/acer-tablet-iconia-a1-830.html

Mogla sam da koristim samo 1 sat, posle cega bih opet morala da punim 2 sata!
Moj Apple tablet nije imao ni USB port ni mesto za SIM karticu. (tako su mi rekli u VIP servisu) Kako je to moguce? Zato sam i morala da kupim taj android...
Mozete li konkretno da mi objasnite: kako i gde da kupim prepaid nternet, ne razumem bas razliku izmedju USB ulaza za SIM karticu. Kamera i poruke me ne interesuju, jer to koristim preko telefona, a tablet mi treba samo za citanje i Skype.
Hvala jos jednom!
Pogledaj ovu stranu:http://www.b92.net/tehnopolis/hardver.php?yyyy=2013&mm=11&nav_id=776944
 
Cini mi se da sam imala ovako nesto: http://www.tehnomanija.rs/tableti/acer-tablet-iconia-a1-830.html

Mogla sam da koristim samo 1 sat, posle cega bih opet morala da punim 2 sata!
Moj Apple tablet nije imao ni USB port ni mesto za SIM karticu. (tako su mi rekli u VIP servisu) Kako je to moguce? Zato sam i morala da kupim taj android...
Mozete li konkretno da mi objasnite: kako i gde da kupim prepaid nternet, ne razumem bas razliku izmedju USB ulaza za SIM karticu. Kamera i poruke me ne interesuju, jer to koristim preko telefona, a tablet mi treba samo za citanje i Skype.
Hvala jos jednom!
odeš i kupiš pripejd mts karticu u trafici ili u njihovoj prodavnici uplatiš na račun u istom kiosku posle aktiviranja kartice e dopunu na taj broj , zatim odeš na x100# unutar mreže i nađeš tamo ponudu za mix paket i tamo sve imaš objašnjeno šta dobijaš u tom paketu na nedelju dana.
 
Hvala Jolemisa i Snejks na uputima! Gledala sam taj Lenovo tablet, moze kod nas da se kupi preko oglasa za 200$, ali ne znam da li ima "Integrisan modem"?
Na MTS sajtu pise da treba kompjuter da ima integrisan modem, jer samo u tom slucaju moze da se kupi samo SIM kartica. Ako nema integrisan modem, onda mora da se kup modem kod Telekoma, a to je bas neka nezgodna jomba koja visi na tabletu, sto bih ja volela da zaobidjem. Sad, ne znam kakva je oznaka na kompjuteru ako ima taj integrisan modem? Sta pise? Da li pise "Modem bla bla..." ili nesto drugo? Hvala, jel sam dosadna?
 
Hvala Jolemisa i Snejks na uputima! Gledala sam taj Lenovo tablet, moze kod nas da se kupi preko oglasa za 200$, ali ne znam da li ima "Integrisan modem"?
Na MTS sajtu pise da treba kompjuter da ima integrisan modem, jer samo u tom slucaju moze da se kupi samo SIM kartica. Ako nema integrisan modem, onda mora da se kup modem kod Telekoma, a to je bas neka nezgodna jomba koja visi na tabletu, sto bih ja volela da zaobidjem. Sad, ne znam kakva je oznaka na kompjuteru ako ima taj integrisan modem? Sta pise? Da li pise "Modem bla bla..." ili nesto drugo? Hvala, jel sam dosadna?
to se lepo pročita u specifikacijama tableta sve lepo piše
 

Back
Top