Sedi pa pissaj

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Gde god u Nemackoj da udjem da pissam zateknem ovo:






Naravno ko prava serbishe shvajne ne postujem ja ta njihova pravila, jurili mi dedu 41 pa jos oce da im sedim i soram nece moci mamu vam fasisticku.

Elem sta vi dame mislite o ovome?
Jel i vi mislite da muzjak treba da sedi dok pissa? Ili ste vise tradicionalno nastrojene?
 
Ne znam kako piskix dok obavljas veliku nuzdu? Obrises se, ustanes, piskis pa opet sednes i nastavis gde si stao? Interesantno. Nisam nikakako ali ni po tackom razno za sedenje u bilo cijim toaletima pogotovo ne javnim. A te slike sto preporucuju sedenje valja im je lakse da odrzavaju higijenu, valjda misle ako sednete necete omasiti rupu.
 
Gde god u Nemackoj da udjem da pissam zateknem ovo:






Naravno ko prava serbishe shvajne ne postujem ja ta njihova pravila, jurili mi dedu 41 pa jos oce da im sedim i soram nece moci mamu vam fasisticku.

Elem sta vi dame mislite o ovome?
Jel i vi mislite da muzjak treba da sedi dok pissa? Ili ste vise tradicionalno nastrojene?

Msm da treba posto je zdravije...
 
Gde god u Nemackoj da udjem da pissam zateknem ovo:






Naravno ko prava serbishe shvajne ne postujem ja ta njihova pravila, jurili mi dedu 41 pa jos oce da im sedim i soram nece moci mamu vam fasisticku.

Elem sta vi dame mislite o ovome?
Jel i vi mislite da muzjak treba da sedi dok pissa? Ili ste vise tradicionalno nastrojene?

Da nemaju slucajno i pisoar? :think:
 
Ja mislim da jedna prava potentna testosteronska muškarčina ne gubi ništa od svih nabrojanih epiteta ukoliko sedne, lepo spusti svoje bokserice do kolena i ispiški se u "mislim, dakle postojim" pozi.
 
Brate, to je onako malkice zajjebana tema. Za sebe mogu da garantujem da mogu i stojeci da pisam bez da ispisam plocice, zid itd. Sa druge strane: na poslu kada odem u WC i kada vidim koliko likovi pisaju pored pisoara zapitam se "kad si toliko bangav, sto onda ne sednes i ne pisas kao zena?"
Vecna enigma likovi koji pola ispisaju pored. :lol:
 
Gde god u Nemackoj da udjem da pissam zateknem ovo:






Naravno ko prava serbishe shvajne ne postujem ja ta njihova pravila, jurili mi dedu 41 pa jos oce da im sedim i soram nece moci mamu vam fasisticku.

Elem sta vi dame mislite o ovome?
Jel i vi mislite da muzjak treba da sedi dok pissa? Ili ste vise tradicionalno nastrojene?

predpostavljam da je javni u pitanju jer nisi kod kuce

ako dodjes kod mene i zamolim te da sednes, a ako si doso u goste bice dezifikovan, onda treba da se pridrzavas pravila
odnosno ces da letis, zbog nepostovanja
 
Ja sam ipak staromodan, lakse mi po starinski, tj. stojeci.
E sad, ako se ne nekada prevarim u toku praznjenja creva, pa moram i da uriniram, onda odradim to sedeci, a i tada je neugodno.
 
Gde god u Nemackoj da udjem da pissam zateknem ovo:






Naravno ko prava serbishe shvajne ne postujem ja ta njihova pravila, jurili mi dedu 41 pa jos oce da im sedim i soram nece moci mamu vam fasisticku.

Elem sta vi dame mislite o ovome?
Jel i vi mislite da muzjak treba da sedi dok pissa? Ili ste vise tradicionalno nastrojene?

Ako je voli i poštuje onda će da sedne i piški
 
lako u tudj wc pišati
onako stočno ga preserem i prepišam
mislim te javne
pa čisti tetka za 70centi puta iljadu pišanja
ja volim tradicionlano, vertikalno, muško uz muško, pa da možeš i da gvirneš levodesno :))

- - - - - - - - - -

Ja mislim da jedna prava potentna testosteronska muškarčina ne gubi ništa od svih nabrojanih epiteta ukoliko sedne, lepo spusti svoje bokserice do kolena i ispiški se u "mislim, dakle postojim" pozi.

tako kad opišeš meni zvuči nekako... štaznam lepo, romantično... :lol:
 
lako u tudj wc pišati
onako stočno ga preserem i prepišam
mislim te javne
pa čisti tetka za 70centi puta iljadu pišanja
ja volim tradicionlano, vertikalno, muško uz muško, pa da možeš i da gvirneš levodesno :))

- - - - - - - - - -



tako kad opišeš meni zvuči nekako... štaznam lepo, romantično... :lol:

ako nisi gvirn`o, ko da nisi pisn`o :)
 

Back
Top