Вечерас венчање премијера Луксембурга и његовог партнера(???!!!)

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Večeras venčanje premijera Luksemburga i njegovog partnera

Beta | 15. 05. 2015. - 17:05h | Foto: Reuters |



Premijer Luksemburga Ksave Betel danas se venčava sa svojim partnerom Gotje Destenom, godinu dana pošto je parlament te pretežno katoličke zemlje odobrio istopolne brakove.

614026_ksave-betel-02reutersfoto-reuters_f.jpg
Premijer Ksave Betel, mladoženja :dash::dash::dash:



On je rekao da želi privatno venčanje, a danas je na Tviter profilu objavio zajedničku sliku sa svojim partnerom Gotjeom Destenom iz Belgije.




Zvanična ceremonija u luksemburškoj gradskoj većnici predviđena je za kasnije.


Betel (42) je na čelu je liberalne Demokratske partije, koja je koalicijom sa socijalistima i zelenima okončala 34-godišnju vladavinu demohrišćana.

Ova država sa 520.000 stanovnika 1. jula preuzima predsedavanje Evropskom unijom.


Prvo gej venčanje među liderima u Evropi imala je islandska premijerka 2010.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ови белосвеЦки хомићи баш су почели да "коло воде" - има ли краја овој содомији???


Содома и Гомора

У хришћанској традицији, Содома и Гомора су постали синоним за окорели грех, а њихов нестанак са испољавањем Божијег гнева. Содома и Гомора су такође коришћена као метафора за пороке, блуд, содомија и хомосексуалност. Од ове приче потиче израз содомија да се опише сексуални „злочин против природе“, као што су орални и анални (и хомосексуални и хетеросексуални), као и за сексуално општење са животињама.

Јосиф Флавије описује Содому и Гомору након катастрофе у својим списима:

п.с. Ко ми још једном помене ЕУ и Запад - има да га "сломијем"!!! :rtfm:
 
Hoce li da ga prenese preko praga ? :lol: ... al' ce "mlada" komsije da budi veceras :hahaha: dere se Ksave ko da brata zeni :rotf:

Колега, примећујеш ли ти те нечастиве содомите у изгубљеној земљи Канадској?

Руше ли породицу ружичастим маљевима ударајући у темељ недељног ручка?

Хоћеш да дођемо Лукашенко, ја и Ким Џонг Ун да помогнемо у одбрани народа честитог?
 
Колега, примећујеш ли ти те нечастиве содомите у изгубљеној земљи Канадској?

Руше ли породицу ружичастим маљевима ударајући у темељ недељног ручка?

Хоћеш да дођемо Лукашенко, ја и Ким Џонг Ун да помогнемо у одбрани народа честитог?

Kolega malo vas je trojica na ovolike zene nezadovoljene kanadske, a braca gejevi samo nek se mnoze, izboricemo se mi nekako sa ovim zenskim svetom. :D
 
Колега, примећујеш ли ти те нечастиве содомите у изгубљеној земљи Канадској?

Руше ли породицу ружичастим маљевима ударајући у темељ недељног ручка?

Хоћеш да дођемо Лукашенко, ја и Ким Џонг Ун да помогнемо у одбрани народа честитог?

:hahaha:


Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Nosferatu___2.


...okopnilo, probeharalo, grizliji se probudili iz zimskog sna, grtalice spakovane, sunce izaslo, sevaju haljinice i sorcici .... pa sam bio malo odsutan ... naletio malo do Krste da vidim jel se hajduci spremaju za akciju :D
 
:hahaha:


Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Nosferatu___2.


...okopnilo, probeharalo, grizliji se probudili iz zimskog sna, grtalice spakovane, sunce izaslo, sevaju haljinice i sorcici .... pa sam bio malo odsutan ... naletio malo do Krste da vidim jel se hajduci spremaju za akciju :D

Спремамо се, салонски станови Врачара горе колико се спремамо, Воја Коштуница, Мита, ја, Ким Џонг Ун, Лукашенко, Санда Рашковић, Оливер Антић, под сликом Добрице Ћосића, уз кафу, са навученим тешким свиленим завесама, лампе белих абажура осветљавају конспиративну просторију, а ми у патофнама око стола од пуног дрвета, на тешким зеленим фотељама са миљеом на наслону, већамо и планирамо.

Ускоро, брате. Ускоро.
 
Није ми јасно зашто би се неко нервирао око геј венчања премијера неке нама небитне земље... Уживај у животу, не оптерећуј се глупостима

Зато што ће та изопаченост врло брзо доћи код нас.
 

Back
Top