105 pa opet...

Moji bliži i dalji su familijarno stradavali od srca i mozga, tj. udara istih, a jeo ih je i rak.
E da, neki su se i vešali, ali to u široj familiji, a bogami je bilo i alkoholičara.

Dakle, sve su opcije u igri :malav:
 
Kakve to ima veze sa bilo cim? :lol:

Pa nisam skapirao temu ebiga :lol:
Ja saam mislio sta ocekujemo u amanet vim neka baka stara pa reko nasledstvo itd...a nema ni veze

Moji su kao kornjace i sa kevine i sa caletove strane , 80,90 godina , retko ko ispod ....

- - - - - - - - - -

msm da se predstavio u gospodu:)

- - - - - - - - - -

Očekujem da se oženim u 99. a do tada ću da uživam !

zar se nisi ozenio , ili ti je ono samo bila devojka tj. neka sema sto si je vozao na motoru
 
Ih 80 godina - pa to je još vitalno.
Ja računam da ko ne dočeka 80 godina, umro je mlad. Mislim - mlad za umiranje.
Moja baka ima 81 godinu i računam da će živeti bar još deceniju. Njena mama je umrla sa 96-97, niko ne zna tačno jer su joj dokumenta spaljena u ratu.
 
Ne bi.

Ti moji stari su tamo negde oko osamdesete, godina više-manje. To je valjda ok.

Žene i preko 80, dal je prababa bila blizu 90, ne sećam se tačno priče. Jednu sam samo upoznala, bila je super do 83-4, a onda srce cap.

Svi su moji neki srčani sa obe strane, tako da bi mogla da se kladim na tako neki scenario.

Alkosi nisu bili, a nisu se ni vešali. Oni što su se iz ratova iskobeljali (a nisu svi nažalost) su gazili te osamdesete.
 
Ja nekako mislim da je sve dobro dok si iole pokretan i bistrog uma, tj. nedementan.
Takav život vredi živeti, ma koliko godina pisalo u krštenici.
Ova bakica deluje kao bistar i pokretan stvor, ne ulazeći u to da li je ispadanje proteze izrežirano.

A neverujem bas da je izrezirano.
Ali moram da priznam da me je njena reakcija rastopila :lol:
Nego htedoh reci da u tim godinama zivot vise nije zivot.Gledam dedu mog druga koji gura 95-u.Star,nemocan,jedva pokretan,skoro gluv ni do toaeta nemoze sam a sto je najgore veoma svestan i poprilicno zdrav.Svestan je da mu se kraj blizi i da ce to malo zivota sto mu je ostalo vegetirati.A svaki normalan zivi stvor voli da zivi i koliko god bio star i dalje ima volju za zivotom.
 

Back
Top