PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

Citat Original postavio Vladimir Lojanica | 12. 05. 2015. - 16:09h izmena vesti 16:46h | Foto: M. Cvetković | Komentara: 131
    PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

Upadi terorista u Makedoniju uvod su u rat koji će ceo Balkan voditi protiv Albanaca, a posle koga će Kosovo opet biti srpsko, tvrdi Dragan Pjević, najagilniji promoter mistike sela Kremna i „Kremanskog proročanstva“.

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/558370/PROROCANSTVO-TARABICA-Balkanski-rat-ce-biti-sa-Albancima

Sagovornik „Blica“ koji je 2005. izdao knjigu „Kremansko proročanstvo“ svoje reči bazira na predskazanju čuvenih Tarabića.

Veći deo Pjevićeve knjige sačinjen je od originalnih zapisa sveštenika Zaharija Zaharića koji je beležio reči proroka Miloša Tarabića (1809 – 1854) koji se mrtav javljao sinovcu Mitru (1829 – 1899) govoreći mu šta će se dešavati.

Pjević kaže da je Nikoluću u februaru poslao knjigu, sugerišući mu da 9. maja ode na paradu u Moskvu. - Prorok Miloš Tarabić je govorio sinovcu: „Kad se Rusija od svoga zla izbavi, ondakar će biti najmoćnija sila na svetu i svaka će se o njeno prijateljstvo otimati“, citira Pjević zapis na koji je ukazao predsedniku Srbije.

Ceo Balkan protiv Albanije: Dragan Pjević
    Pored izvornog proročanstva postoji i poglavlje „Pogled na novi milenijum“ u kome profesor dr Todor Jovanović, imunolog, tvrdi da se njemu 2000. godine „javljao“ prorok Miloš.

- Balkanski rat će biti sa Šiptarima. Ceo Balkan protiv Albanije, koja je jad i beda. Kosovo će biti vraćeno, napustiće ga Šiptari. Biće poraženi i daće im se da idu do Australije, Amerike ili na neku drugu stranu. Srbija će ponovo stati na noge i biće kakva je nekad bila - navodi se Tarabićevo kazivanje Jovanovoviću.

- Ti što hoće da pale i ruše, ne mogu više da rade ono što su naumili. Sve manje će biti onih koji će hteti da se ubijaju za neke više ciljeve. Kada i ti poginu, sa Kosova će da odu u Albaniju svi koji su iz Albanije došli. Isprazniće se Kosovo - - naredni je citat u „Kremanskom proročanstvu“.

Postoje, ukazuje Pjević, lažne verzije Kremanskog proročanstva. Jedna je, kaže, da će svi Srbi stati pod jednu šljivu. Druga, da su Tarabići predvideli da se spas za Srbiju vidi kada se preseče jabuka.

- Kad se jabuka preseče na pola ukazuje se petokraka, a to u Kazimirovićevim zapisima ne postoji - poručuje Pjević.

Na Kremansko proročanstvo se pozvao predsednik Tomislav Nikolić u razgovoru sa kolegom iz Kine.

- U originalnom proročanstvu piše da će doći žuti ljudi u Srbiju, ali ne i da će piti vodu na Moravi. Bitnije je da će doći žuti ljudi nego gde će piti vodu - poručuje naš sagovornik.

_niemand_

Iskusan
    Učlanjen
    24.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Re: [svi Srbi pod sljivom] PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

A proročanstva što se tiče ...hmmm...

Neki veruju neki ne...ipak,mnogo toga je predvideo tačno i precizno,nešto se obistinilo i za Mitrova života...
    Poslednji put ažurirao/la Nina : 14.05.2015. u 21:05

Poznat ChristopherWalken (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    332

Podrazumevano Re: PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

Cekaj,zar nije baba Vanga rekla da ce svi Evropljani biti zbrisani sa lica zemlje 2016 od poplava i zemljotresa i da ce posle u njoj ziveti samo Muslimani?
    Ko li ovde laze?Prsli deda ili prsla baba?

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

Podrazumevano Re: [svi Srbi pod sljivom] PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

Citat Original postavio antoanko Pogledaj poruku
    A proročanstva što se tiče ...hmmm...

Neki veruju neki ne...ipak,mnogo toga je predvideo tačno i precizno,nešto se obistinilo i za Mitrova života...
    Kao na primer sta

Buduća legenda Komunistkinja (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    570

Од оног последњег пророчанства:" Коштуница из Коштуница" не верујем баш у пророчанства , односно не требаш бити пророк да би предвидео!

Али , добро је била она пропаганда са Коштуницом и његовм селу Коштунице ...како само били наивни!
    Информационное бюро коммунистических и рабочих партий
    Живео Стаљин и светска револуција

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

_niemand_

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    389

Ova proročanstva Tarabića se češće menjaju nego gazde Dragana J. Vučićevića.

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: PROROČANSTVO TARABIĆA Balkanski rat će biti sa Albancima

Kada na vrbi rodi grozdje, kada vaskrsne Karadjordje, tada svima bice bolje, proci ce nam sve nevolje!

_niemand_

Iskusan
    Učlanjen
    24.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Kao na primer sta

Telefon....predvideo Mitar i pričao jednom kafedžiji da će na zidu njegove kafane visiti ''sokoćalo s kojim će on moći da se čuje sa svojim bratom na daljinu''....obistinilo se još za vreme Mitrovog života(prvi telefom u Srbiji mislim da je bio instaliran Užice-Požega)

''Sa neba će padati pečeni ljudi za vreme strašnog rata''...

''Crne zmije će piti vodu sa izvora''(plastične vodovodne cevi)

''Ljudi će živeti u čelinjacima''(pčelinjak-košnica)

Imao sam knjigu izdanje iz 1935-e gde je sve to pisalo,nažalost nekom sam je dao (davno nekad) pa ne mogu da citiram precizno ali ovo sam zapamtio...

Ističe se motorheadsd (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Ово је тема за пдф религија а не за политику
    Само снајпер Србију спашава

Robovlasnik Bre nije na forumu
    Vlasnik i programer svih tetoviranih robova i ostale robovski obeležene stoke
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nema ni proroka ni proročanstava. Masoni ih naručuju, “proroci” ih pišu, masoni ih opet ispunjavaju, a maloumnici veruju... Kakva genijalna igra. Kao, proročanstvo treba da se ispuni, pa onda se kao ispuni, a kad se kao ispuni, onda se osuđuju njegovi akteri, koji kao treba da ispune proročanstvo, i kao ispune ga, a kad ga ispune onda se osuđuju, kao nisu znali šta čine... Strašno. Ovo podseća na šizofreniju.

Jevrejska elita je veoma davno, verovatno kada su se Jevreji organizovali kao narod, osnovala brojna tajna društva. Jedno od njih, ujedno i najopasnije, bilo je „B'Nai B'Rith”, odnosno „Sinovi zaveta”. Njihov primarni interes i cilj bilo je uspostavljanje što je moguće šire vladavine jevrejske elite; njihov sekundarni cilj bio je da od bistrijih ljudi odaberu „proroke”, kojima će naložiti da pišu proročanstva, koja će oni ispunjavati. I to se i dogodilo. Imali smo gomilu proroka u Starom zavetu koji su pisali „proročanstva“, Sinovi zaveta su ih ispunjavali - a slepe narodne mase su verovale da se proročanstva ispunjavaju do detalja.

Proročanstva ne postoje. Pripadnici tajnih društava ih naručuju, pišu i ispunjavaju, a ljudi sa ispranim mozgom veruju u njih. I to je to.

E, a, kako se to proročanstvo pojavljuje tek posle, a ne pre nekog događaja? Malo je to simptomatično. Nikad se proročanstvo ne oglasi pred sam događaj, nego kad se nešto dogodi onda “proroci” izađu iz mišjih rupa i prde kako su oni to pogodili.

Slične prevare rađene su sa Nostradamusom, koji je pisao stihove bez pominjanja bilo kakvih imena i godina, ali čim se nešto dogodi - “tumači” dođu i kažu kako se “to poklapa sa ovim ili onim”...

Slično je i sa Kremanskim proročanstvom. Čitao sam izdanje iz 1940. i 1992. godine, sredinom 90-tih. U izdanju iz 1940. nigde se ne pominje ni WW II, ni Hitler, ni Tito, ni televizija, ni čovek na Mesecu, ma ništa; u izdanju iz 1992. piše kako su Tarabići sve to pogodili. Pa nisam budala, namerno sam ih paralelno čitao. A u izdanju iz 2001. piše da će u Srbiji na vlast doći čovek koji se preziva slično kao što se zove selo iz koga potiče, te da je Koštunica iz Koštunića, da će “srediti” Srbiju itd. A nije se pominjao tokom 90-tih. A on je došao 2000. I kako je to “sredio Srbiju”?

Takođe i Biblijska proročanstva. Dođe neki blentavi i polupismeni propovednik, zatucani verski fanatik, i kaže, otprilike, ovako: “Taj i taj prorok je pre 2700 godina rekao da će se dogoditi to i to, to se dogodilo pre 2300 godina. Eto, to je proročanstvo koje se ispunilo.” Pa nije. Ono što se dogodilo pre, recimo, 2300 godina, a „prorečeno“ je pre 2700 godina, iz današnjeg ugla posmatrano, nije proročanstvo. Želim da vidim “proročanstvo” koje danas govori o sutra... I željno sam iščekivao 21.12.2012. I kad je taj dan došao, i to „proročanstvo“ se nije obistinilo, shvatio sam da je i to histerija i prevara.

Evo ga jedan banalan i blentavi primer disfunkcije proročanstva, pardon, „proročanstva“:

1. “božji” sin je rekao Judi da ide i da ga izda, jer je tako “prorečeno” (a već smo diskutovali o tome kako se proročanstva naručuju, pišu i ispunjavaju i kako lakoverni veruju u njih);

2. zatim avramski bog osuđuje onoga ko je izdao “božjeg” sina za to što je učinio, kao da nije ni bilo “prorečeno”.

Iskaz broj 1 u potpunosti pobija iskaz broj 2, i obrnuto. Nekome ovde nije dobro, a to nisam ja. Ha ha ha.

Nabijem na onu stvar sve proroke i sva proročanstva. Dno dna...

Mentalni program, napisan od strane “B'Nai B'Rith”-a, sve što je “prorečeno” je poteklo iz njihove kuhinje. Samo što neće biti ni blizu onoga što vi očekujete.

Ja sam u svojim knjigama, na blogu i na blogovima, ali i na Facebooku i na forumima, izneo mnogo materijala koga “busači u grudi da su jedini u pravu” niste oborili argumentima, a i objasnio sam im šta znači biti vernik i biti lakoveran i naivan. Toliko sam naivan da nikada nisam pripadao nijednoj crkvi, tako da nemam obavezu prema učenju bilo koje, a kad god me neki propovednik napadne sa svojim glupim pričama toliko ga isponižavam argumentima (jer poznajem sve religije) da može samo da obori pogled i trepuće očima, kao semafor, u RL, a na forumima da laže (govori nebuloze) u moje ime.

Ja ću uvek da pođem od toga da ni moje učenje nije 100% tačno, počistiću prvo svoje dvorište, pa onda gledati u tuđe, a ne kao neki (koji vode čak i države), napravili su haos u svom društvu, a hoće da uređuju međunarodne odnose... propovednici koji poznaju samo jednu religiju nastalu pre 130-ak ili 140-ak godina (“bog se krio dotle od ljudi”) hoće bez argumenata da kritikuju religije čija su učenja doktorati za njihovo učenje... a zapravo najviše ih boli istina da to u šta oni veruju nije ništa do obične bajke.

Slične teme

1. Novi Balkanski rat 2016. god,
    Autor mikicbd u forumu Politika
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 16.12.2012., 17:27
  2. The Third Balcan War / Treci Balkanski Rat
    Autor NalimInTheHous u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 10.07.2011., 17:52
  3. Balkanski rat na internetu
    Autor gost 198384 u forumu Politika
    Odgovora: 17