raskid sa partnerom

Kako koji sine!:roll:Neki su bas bili skotovi i odlazili su kad im dosadi ili pronadju nekog drugog.Medjutim od ovog posljednjeg sam bukvalno morala da pobjegnem.Pronasao mi je slabu tacku i to vjesto koristio.Iako smo se voljeli shvatila sam da s njim nemogu ostati.Zvala sam ga Staljin:sad2::sad2::sad2:
 
kako ste raskinuli sa svojim lj.partnerom?koliko dugo ste patili i kako ste preziveli raskid?da li je bio skot-kretenusha prema vama,izmislio razne razloge samo da bi vas otkacio-la?neki primer?

sa onim smorusama je to teklo glatko. dal sa moje strane ili sa druge.
sa ove lujke sto su mi bile drage je uvek bilo krvi... i redovno precenje ubistvom/samoubistvom....

mada od takve klape i sta ocekivati?
 
Iskreno, ja sam popio nogu, a preziveo sam kako to ide, uz pice i drugare, mada nije bilo vredno toga.
Da li je izmislila neki razlog, pa manje-vise sve sto je rekla je istina, nakupilo se i puklo. Jednostavno nismo bili jedno za drugo, slicni u nekim a previse razliciti u drugim stvarima.
 
kako ste raskinuli sa svojim lj.partnerom?koliko dugo ste patili i kako ste preziveli raskid?da li je bio skot-kretenusha prema vama,izmislio razne razloge samo da bi vas otkacio-la?neki primer?

Uglavnom sam ja prekidala, i to posle nekih mesec dana, kontam, ako se za to vreme nisam zagrejala, neću nikada
O dugim vezama ne bih imala šta reći, nisam videla i ne mogu da komentarišem :hvala:
 

Back
Top