Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану: „Албанија ми је друга кућа!“
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану: „Албанија ми је друга кућа!“

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану: „Албанија ми је друга кућа!“

Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану и поручује: „Албанија ми је друга кућа!“
    Share Button
    [Pin It]
    inShare

ТИРАНА – Реџеп Тајип Ердоган, председник Турске, приликом званичне посете Тирани и сусрета са албанским председником, Бујар Нишанијем, изразио је велику љубав према албанском народу и Албанији.
    erdogan albanija botasotinfo Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану и поручује: Албанија ми је друга кућа!

Ердоган и Нишани (Фото: БотаСот)

Он је своје обраћање почео речима „Албанија ми је као друга кућа“.

„Ми Турци доживљавамо Албанију као веома блиску и братску земљу. Када дођем овде, осећам се као да сам кући. Албанија је моја друга кућа.“ – рекао је Ердоган што је изазвало велике симпатије према њему у албанској јавности.

Ердоган је рекао да на Балкану постоје „они који желе да наруше мир“, а поводом напада у Куманову и тензија у Македонији, он је рекао да ствари треба решити дијалогом.

Ердоган је у Албанију дошао са инвеститорима који, како пишу албански медији, желе да инвестирају у Албанију.

Турски председник је оценио односе две земље одличним и истакао да су албански и турски народ повезани дубоким историјским везама, обећавајући да ће већ одлично растућа сарадња бити све више унапређивана.

Ердоган је свечано отворио радове на највећој џамији на Балкану. Реч је о џамији Намазгјаши у Тирани која ће захватати простор од 10 хиљада квадратних метара и која ће моћи примити преко 4.500 верника. Турска и заједница турских мислимана у Албанији представљају главног финансијера ове џамије у Тирани.

Извор: Правда

http://www.pravda.rs/2015/05/13/erdogan-u-tirani-gradi-najvecu-dzamiju-na-balkanu-i-porucuje-albanija-mi-je-druga-kuca/

Ide Vucic u Tiranu da dogovori gradnju dzamije. Ne bi me cudilo da se tajno klanja.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Podrazumevano Re: Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану: „Албанија ми је друга кућа!“

Turski tok .
    The Show Must Go On...

Iskusan blooser (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano Re: Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану: „Албанија ми је друга кућа!“

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku
    Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану и поручује: „Албанија ми је друга кућа!“
    Share Button
    [Pin It]
    inShare

ТИРАНА – Реџеп Тајип Ердоган, председник Турске, приликом званичне посете Тирани и сусрета са албанским председником, Бујар Нишанијем, изразио је велику љубав према албанском народу и Албанији.
    erdogan albanija botasotinfo Ердоган у Тирани гради највећу џамију на Балкану и поручује: Албанија ми је друга кућа!

Ердоган и Нишани (Фото: БотаСот)

Он је своје обраћање почео речима „Албанија ми је као друга кућа“.

„Ми Турци доживљавамо Албанију као веома блиску и братску земљу. Када дођем овде, осећам се као да сам кући. Албанија је моја друга кућа.“ – рекао је Ердоган што је изазвало велике симпатије према њему у албанској јавности.

Ердоган је рекао да на Балкану постоје „они који желе да наруше мир“, а поводом напада у Куманову и тензија у Македонији, он је рекао да ствари треба решити дијалогом.

Ердоган је у Албанију дошао са инвеститорима који, како пишу албански медији, желе да инвестирају у Албанију.

Турски председник је оценио односе две земље одличним и истакао да су албански и турски народ повезани дубоким историјским везама, обећавајући да ће већ одлично растућа сарадња бити све више унапређивана.

Ердоган је свечано отворио радове на највећој џамији на Балкану. Реч је о џамији Намазгјаши у Тирани која ће захватати простор од 10 хиљада квадратних метара и која ће моћи примити преко 4.500 верника. Турска и заједница турских мислимана у Албанији представљају главног финансијера ове џамије у Тирани.

Извор: Правда

http://www.pravda.rs/2015/05/13/erdogan-u-tirani-gradi-najvecu-dzamiju-na-balkanu-i-porucuje-albanija-mi-je-druga-kuca/

Ide Vucic u Tiranu da dogovori gradnju dzamije. Ne bi me cudilo da se tajno klanja.
    Ovim se jasno stavlja do znanja ko je saradjivao sa visevekovnim okupatorom celog Balkana, odakle jasno sledi i ko je profitirao i teritorijalno se sirio tokom okupacije Turske.

Nista bolje gospoda nisu mogla da izjave, sada imamo crno na belo ko su bili okupatori Balkana.

Poznat
    Učlanjen
    19.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovo je doobro sto se gradi Dzamija u Tirani jer taj narod zasluzuje Dzamiju koja ce okupljati vjernike i koja ce zznaciti jacanje Islama u toj zemlji.

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mingo III Pogledaj poruku
    i koja ce zznaciti jacanje Islama u toj zemlji.
    A samim tim i slabljenje elementarnih ljudskih prava.

Ali ja pozdravljam ovaj Erdoganov potez.

Nek vidi Evropa koliku džamiji može Erdogan da podigne u Tirani.

Veoma poznat Mickie (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Нека гради у Тирани, Цариград и Приштину има да изгуби.
    Верить в наше время нельзя никому, порой даже самому себе. Мне - можно.

Poznat
    Učlanjen
    19.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mickie Pogledaj poruku
    Нека гради у Тирани, Цариград и Приштину има да изгуби.
    Istanbul nikada nece biti izgubljen. Istanbul je muslimanski grad.

Domaćin
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Isto onako kako je hriscanski Carigrad izgubljen tako ce biti i Istanbul izgubljen....oteto je prokleto. Sto se tice erdogana nije ni cudo sto voli albance jer su ih njegovi preci tu odavno doveli da zadaju muke srbima.

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ок, то ће подићи стандард ћифтанзи на амерички ниво.

Poznat
    Učlanjen
    19.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fanstebre Pogledaj poruku
    Isto onako kako je hriscanski Carigrad izgubljen tako ce biti i Istanbul izgubljen....oteto je prokleto. Sto se tice erdogana nije ni cudo sto voli albance jer su ih njegovi preci tu odavno doveli da zadaju muke srbima.
    Istanbul nije otet nego je osvojen od Osmanlija i to ce tako ostati. Nitko nece moci Istanbul oduzimati Turcima. Istanbul je grad koji je vjecno muslimanski.

Veoma poznat PartizanBeograd (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Istanbul nije otet nego je osvojen od Osmanlija i to ce tako ostati. Nitko nece moci Istanbul oduzimati Turcima. Istanbul je grad koji je vjecno muslimanski.
    A kada hriscani od muslimana osvoje teritoriju onda dzenosajdddddd
    Klinton: "Ako hocete da bombardujemo vojsku RS treba nam bar 5000 zrtvovanih muslimana"

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Цариград са све Босфором ће ускоро бити враћен онима којима припада, а то су словенски народи и словенска цивилизација. У томе ће нам помоћи прави мухамеданци који следе учење Мухамеда за које сте ви само једна болесна секта. Него издали вас турци, граде ђамију у Аналбанији, а вас ко ебе.

Slične teme

1. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 26.09.2012., 16:48
  2. Нови рат на Балкану!?
    Autor СРБ u forumu Politika
    Odgovora: 244
    Poslednja poruka: 28.03.2007., 22:12
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.10.2006., 02:06
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.10.2006., 08:22
  5. Odgovora: 53