Lepa, pametna i normalna zena tj. muskarac?

Vodio sam se onim, pozeljna za seks = privlacnija. I meni je neka druga ovako lepsa, ali biologija je biologija. A i ne idu mi primeri, tako da umesto Stanije stavite bilo koju devojku koju bi opisali kao "ribetinu", "bombu" ili sta vec.
Mlada spanska glumica Blanca Suarez je klasican primer ribetine-FAN FATAL devojke,predobra je,mmmmm.Confia de mi. ;) .
 
Lijepa nisam-ima ljepsih.Ali sam fino gradjena bas kako treba.Normalna i pametna jesam za normalne,obrazovane i kulturne ljude.Para nemam ali se trudim da ih steknem postenim radom.Mozda mi ipak najvise pase da sam normalna posto se :danas i ljepota i pamet ne cijene ako nemas nekog kome bi to prodao po svjetskim standardima:ovca::ovca::ovca:
 
Citam tako da netu jednu polusalu da ne postoji zena koja je i lepa i pametna i normalna, tj. ne moze da ima te 3 osobine, vec samo 2 od 3.
nije tačno, ima takvih devojaka i to ne mali broj



Sta ste vi, lepi, pametni, normalni ili eto, posedujete sve te tri osobine?
zavisi ko (pr)ocenjuje
za neku sam 0/3 a za drugu 3/3 ili 20/20
ne možeš svom svetu ugoditi
zato se ja koncentrišem samo na jednu i meni dosta :kez:
 
Citam tako da netu jednu polusalu da ne postoji zena koja je i lepa i pametna i normalna, tj. ne moze da ima te 3 osobine, vec samo 2 od 3.
E sad, ovo nije tema o pljuvanju zena, vec naprotiv.

Da li zaista ne moze neka osoba, muska ili zenska, biti i lepa i pametna i normalna? Ne mora da znaci da je ta osoba ruzna, vec prosek, ili malo ispod, ili da ima problem sa ljubomorom, posesivnoscu i sl.
Da li neko moze biti i lep i pametan i normalan, tj. 3 u 1?

Sta ste vi, lepi, pametni, normalni ili eto, posedujete sve te tri osobine?

Ja posedujem 2 u 1 to jest nedostaje mi ta jedna osobina, ali čak iako bih mogla da biram nju bi preskočila. Tako da volim svoju slagalicu.
 
Citam tako da netu jednu polusalu da ne postoji zena koja je i lepa i pametna i normalna, tj. ne moze da ima te 3 osobine, vec samo 2 od 3.
E sad, ovo nije tema o pljuvanju zena, vec naprotiv.

Da li zaista ne moze neka osoba, muska ili zenska, biti i lepa i pametna i normalna? Ne mora da znaci da je ta osoba ruzna, vec prosek, ili malo ispod, ili da ima problem sa ljubomorom, posesivnoscu i sl.
Da li neko moze biti i lep i pametan i normalan, tj. 3 u 1?

Sta ste vi, lepi, pametni, normalni ili eto, posedujete sve te tri osobine?
Obićno je,po mom iskustvu,prosećna u sva tri vida...Ako je u jednom bolja-ostala dva pate...:hahaha:
Inače,doskora je za mene važilo:lep ,pametan i pomalo razoran!:manikir:
(Poslednjih par godina ne znam ša mi je...:sad2:)
 
Poslednja izmena:
Citam tako da netu jednu polusalu da ne postoji zena koja je i lepa i pametna i normalna, tj. ne moze da ima te 3 osobine, vec samo 2 od 3.
E sad, ovo nije tema o pljuvanju zena, vec naprotiv.

Da li zaista ne moze neka osoba, muska ili zenska, biti i lepa i pametna i normalna? Ne mora da znaci da je ta osoba ruzna, vec prosek, ili malo ispod, ili da ima problem sa ljubomorom, posesivnoscu i sl.
Da li neko moze biti i lep i pametan i normalan, tj. 3 u 1?

Sta ste vi, lepi, pametni, normalni ili eto, posedujete sve te tri osobine?

Sta mislis da li je ta osoba sa tvog avatara lepa, ili pametna ili bar normalna?
 
Ja posedujem 2 u 1 to jest nedostaje mi ta jedna osobina, ali čak iako bih mogla da biram nju bi preskočila. Tako da volim svoju slagalicu.

Desilo se jednog trenutka, da je bila 3 u 1. Kasnije je negirala ovu zadnju osobinu tvrdeci da je glumila. Znaci da nije imala dve od ove tri osobine, jer lepotu ne mogu da osporim.
U prevodu, sve tri osobine mogu da imaju samo kada glume ili, sto je verovatnije, u nekom trenutku zivota.
Normalnost je elasticna osobina i, po meni, neupotrebljiva za opisivanje ljudi koje znam.
 
Citam tako da netu jednu polusalu da ne postoji zena koja je i lepa i pametna i normalna, tj. ne moze da ima te 3 osobine, vec samo 2 od 3.
E sad, ovo nije tema o pljuvanju zena, vec naprotiv.

Da li zaista ne moze neka osoba, muska ili zenska, biti i lepa i pametna i normalna? Ne mora da znaci da je ta osoba ruzna, vec prosek, ili malo ispod, ili da ima problem sa ljubomorom, posesivnoscu i sl.
Da li neko moze biti i lep i pametan i normalan, tj. 3 u 1?

Sta ste vi, lepi, pametni, normalni ili eto, posedujete sve te tri osobine?

malo je ovdje lijepih,pametnih tu i tamo ima,a normalnih nema uopšte,jer neko ko visi na forumu ne može se definisati kao normalno čeljade..:telefon:
fali nam to nešto da bi bili normalni..
 
Desilo se jednog trenutka, da je bila 3 u 1. Kasnije je negirala ovu zadnju osobinu tvrdeci da je glumila. Znaci da nije imala dve od ove tri osobine, jer lepotu ne mogu da osporim.
U prevodu, sve tri osobine mogu da imaju samo kada glume ili, sto je verovatnije, u nekom trenutku zivota.
Normalnost je elasticna osobina i, po meni, neupotrebljiva za opisivanje ljudi koje znam.

Da li je ona normalna i u kojoj meri nije, sve je to elastično kao što si rekao i podložno proceni ostatka sveta sa kojim je u kontaktu.
Elastičnost je prava reč. Svi smo mi elastično normalni, sve zavisi od situacije u kojoj se nađemo i od načina na koji reagujemo u datom trenutku.
Diplomatski odgovor, rekla bih.
 
Poslednja izmena:
Da li je ona normalna i u kojoj meri nije, sve je to elastično kao što si rekao i podložno proceni ostatka sveta sa kojim je u kontaktu.
Elastičnost je prava reč. Svi smo mi elastično normalni, sve zavisi od situacije u kojoj se nađemo i od načina na koji reagujemo u datom trenutku.
Diplomatski odgovor, rekla bih.

Sta me briga za ostatak sveta, ne zivim ja od sveta, ja sam taj koji procenjuje normalnost. A meni nije normalno kada moras da glumis da bi postigao poene, jer onda, znaci, nemas svoje ja, koje te odvaja od drugih.
Mogu da shvatim prilagodjavanje, ali to raditi nekoliko godina svog zivota, je uzas i dokaz gluposti. Uostalom, to i ne funkcionise.
 
Sta me briga za ostatak sveta, ne zivim ja od sveta, ja sam taj koji procenjuje normalnost. A meni nije normalno kada moras da glumis da bi postigao poene, jer onda, znaci, nemas svoje ja, koje te odvaja od drugih.
Mogu da shvatim prilagodjavanje, ali to raditi nekoliko godina svog zivota, je uzas i dokaz gluposti. Uostalom, to i ne funkcionise.

E vidiš u tome je kvaka 22.
I ja sam procenjivala svoju normalnost sama do nedavno dok nisam otvorila temu don kihot.
A onda su mi svi rekli suprotno od onoga što ja mislim o sebi. i Sada kome da verujem?
Meni ili njima?
Eto
 
E vidiš u tome je kvaka 22.
I ja sam procenjivala svoju normalnost sama do nedavno dok nisam otvorila temu don kihot.
A onda su mi svi rekli suprotno od onoga što ja mislim o sebi. i Sada kome da verujem?
Meni ili njima?
Eto

zasto bi verovala njima koje ne poznajes?
za pocetak...
i pritom, tvoje izlaganje na don kihotu je jednosmerno...
nisi se kriticki osvrtala prema svojim misljenjima i stavovima vec si ih iznosila...
uostalom, od onog sto sam tamo procitao, mogu reci da se dobrim delom slazem sa tobom...
 
zasto bi verovala njima koje ne poznajes?
za pocetak...
i pritom, tvoje izlaganje na don kihotu je jednosmerno...
nisi se kriticki osvrtala prema svojim misljenjima i stavovima vec si ih iznosila...
uostalom, od onog sto sam tamo procitao, mogu reci da se dobrim delom slazem sa tobom...
Hvala ti
Pričali smo o tome koliko je biti normalan elastična pojava jer ono što ti smatraš normalnim neki ljudi oštro osuđuju čak su u stanju i da se brutalno obračunaju sa tobom da ti dokažu koliko si lud. ili nisi normalan.
Tako stigosmo do svežeg slučaja od pre par dana.
 
Hvala ti
Pričali smo o tome koliko je biti normalan elastična pojava jer ono što ti smatraš normalnim neki ljudi oštro osuđuju čak su u stanju i da se brutalno obračunaju sa tobom da ti dokažu koliko si lud. ili nisi normalan.
Tako stigosmo do svežeg slučaja od pre par dana.

da nazalost to je postalo vrlo elastican pojam...jer ne postoje odredjene norme koje bi govorile o normalnosti,
sto je svojevrsan paradoks jer sama rec normalan je izvedena iz reci norma...
ali pod uticajem zapada, istoka, kulture i nekulture, znanja i neznanja, feminizma, homoseksualizma i ostalih razvratnih pokreta i ideja,
sve pocinje da gubi smisao...
msm, ja kazem za sebe da sam normalan odavno bih poludeo,
jer ovde ko ne poludi taj nije normalan, ali to je moj kriticki osvrt prema sebi...
sto naravno ne daje drugima pravo da o meni tako misle ili govore, jer me ne poznaju...
 
da nazalost to je postalo vrlo elastican pojam...jer ne postoje odredjene norme koje bi govorile o normalnosti,
sto je svojevrsan paradoks jer sama rec normalan je izvedena iz reci norma...
ali pod uticajem zapada, istoka, kulture i nekulture, znanja i neznanja, feminizma, homoseksualizma i ostalih razvratnih pokreta i ideja,
sve pocinje da gubi smisao...
msm, ja kazem za sebe da sam normalan odavno bih poludeo,
jer ovde ko ne poludi taj nije normalan, ali to je moj kriticki osvrt prema sebi...
sto naravno ne daje drugima pravo da o meni tako misle ili govore, jer me ne poznaju...
Upravo tako slažem se u potpunosti.
 

Back
Top