Zbog cega politicari nikada ne ispune sva obecanja iz predizborne kampanje?

pa zato sto je sarena laza

eto u dve reci..Nego meni nije jasno kako ljudi u sve to poveruju? Ja npr,posle zadnjih izbora vise ne glasam jer se pokazalo da se zna unapred ko pobedjuje i da se prekomponuju i menjaju stranke u izbornoj noci i onda zasto sebe praviti budalom i kao nesto glasati?Pametnije je toga dana izaci na pecanje.
 
Не ради се о томе ДА ЛИ ВЛАСТ ИСПУЊАВА СВА ОБЕЋАЊА - него се ради о превари и лажним обећањима јер код нас садашња власт НИЈЕ испунила НИ ЈЕДНО ОБЕЋАЊЕ због којих је и изабрана......

А....ОНА КОЈА СУ ОБЕЋАЛИ САД И НАТО ......:ok: РЕДОВНО ИСПУЊАВАЈУ :ok:.......:think: :aha2:

ЗА КОГА СМО МИ ГЛАСАЛИ, АКО НЕ ИСПУЊАВАЈУ... ОБЕЋАЊА ДАТА НАМА...НЕГО...ОБЕЋАЊА ДАТА НАШИМ НЕПРИЈАТЕЉИМА.....:huh:...:think:
 
КО ВОЛИ... ДА БУДЕ ПРЕВАРЕН...:think:

Не воли нико , али те преваре на тај начин ..да се не осећаш преварено , то је поента!

Верујеш да те нису преварили јер ти је тако боље , то је више као покушај да се заштитиш.

Тако преварен човек , и ако зна да је преварен , воли да мисли да није ..да би преживео !
 
Не воли нико , али те преваре на тај начин ..да се не осећаш преварено , то је поента!

Верујеш да те нису преварили јер ти је тако боље , то је више као покушај да се заштитиш.

Тако преварен човек , и ако зна да је преварен , воли да мисли да није ..да би преживео !

СВАШТА С'ТОБОМ...:lol::lol::lol:
 
Mozda gresim, ispravite me ukoliko je tako...

Ono sto mislim jeste da politicari nikada ne ispune sva obeanja koja obecaju gradjanima u predizbornim kampanjama.

Zasto je to tako (ako je tako)?

Zato sto znaju da ce uz sebe uvek imati kriticnu masu glasaca
kratke pameti, koju nije tesko kanalisati ispod merdevina na
koje se nikada popeti nece.!!!
 
Mozda gresim, ispravite me ukoliko je tako...

Ono sto mislim jeste da politicari nikada ne ispune sva obeanja koja obecaju gradjanima u predizbornim kampanjama.

Zasto je to tako (ako je tako)?

Политичко "глумиште" неодољиво подсећа на један необичан филм:
$_35.JPG


http://tubepork.com/en/videos2831531/lusty-nuns-1.html
 
Poslednja izmena:

Back
Top