Ako pijem, svoje pijem

Doneću ti, Cvele, odlično belo suvo vino, njegov "buke" je upravo onakav kakav voliš kod vina - "otvara" se tek u donjem delu ždrela, pre nego što dodirne želudac, a na jeziku ostaje "opor" ukus, ono što te prosto tera na "mljac, mljac".

Hm... Razmišljam nešto, da ne donosim dve flaše, već da vozimo bajseve i pijemo iz iste flaše, a niz tvoju bradu se lagano slivaju kapi vina i tri kapi kiše! Uh! :heart:
 
Poslednja izmena:
Doneću ti, Cvele, odlično belo suvo vino, njegov "buke" je upravo onakav kakav voliš kod vina - "otvara" se tek u donjem delu ždrela, pre nego što dodirne želudac, a na jeziku ostaje "opor" ukus, ono što te prosto tera na "mljac, mljac".

Hm... Razmišljam nešto, da ne donosim dve flaše, već da vozimo bajseve i pijemo iz iste flaše, a niz tvoju bradu se lagano slivaju kapi vina i tri kapi kiše! Uh! :heart:
Lepo s` ti to zamislio, ali kiša je upravo stala :lol:
 
slabo pijem a kad pijem to bude domaća komada dvatričetri do pešesedam, a na kraju se vatra u stomaku ohladi sa dvatri piva (zaječarac) i to je sve...
ne pijem koktele neke vaše tamo fensi, hemije tipa konjaci vinjaci viskići ***** palac
nema fensi lajfa, samo šator varijante
 
slabo pijem a kad pijem to bude domaća komada dvatričetri do pešesedam, a na kraju se vatra u stomaku ohladi sa dvatri piva (zaječarac) i to je sve...
ne pijem koktele neke vaše tamo fensi, hemije tipa konjaci vinjaci viskići ***** palac
nema fensi lajfa, samo šator varijante
Radio sam u koktel baru i pravio pedesetak koktela al kad vidim muško
da se tu pederiše sa koktelčićima zavalio bih mu jednu iza uši .
Još kad naruči martini , bem ti žito nebesko !
 
Premda ižvakana
Tema se ipak manje pojavljuje od izveštajima o dojenju izvesnnih f-šica na ŠRD
i slika izvesnih forumašica na Google Images

Nego
Volitte li vi ovako cugnut? Ili popiti? Ili zaliti? Ili se napiti? Ili se kontrolisano opijati? Isli ste prikrivena alkoholičarka? Ili ženski Jeljcin, takoreći Jeljcinka - ponosna i javna natezačica (pića naravno)?
Razumete tema je kontroverzna ljudska tvorevina koja vuče korene još iz Mesopotamije i Egipta pa sve do današnjeg Apatina i Kruševca... cugica
Pa ono - živeli.


Volim, ali na koncertu, il tako nesto. Ne volim toliko da se ne secam (desavalo se) onda mi sve pare na koncert ko bacene. Zadnji put u kuci kad sam se napila sam popila potres mozga, pa se trudim u masi da pijem, tj. da padnem na nekog, ne na pod )))

- - - - - - - - - -

Doneću ti, Cvele, odlično belo suvo vino, njegov "buke" je upravo onakav kakav voliš kod vina - "otvara" se tek u donjem delu ždrela, pre nego što dodirne želudac, a na jeziku ostaje "opor" ukus, ono što te prosto tera na "mljac, mljac".

Hm... Razmišljam nešto, da ne donosim dve flaše, već da vozimo bajseve i pijemo iz iste flaše, a niz tvoju bradu se lagano slivaju kapi vina i tri kapi kiše! Uh! :heart:

To vino ja pijem )))
 
Od vina ponekad crno uglavnom volim bela, lakša su i pitkija, mekša i lepršavija.
Crno me, zapravo, smara, turobno je i podseća me na zimu.
Žestinu mogu al je ne ljubim previše, gorki list, džek, vodka i tu se negde završava spisak.
U suštini sam pivopija, pivo volim i vrlo rado ga pijem.
Volim ukus, volim kako utiče na mene, volim zato što znam svoje mere sa njim i što nemam glavobolja niti bilo kojih drugih neželjenih efekata sutradan.
Onako hladno, kad se oznoji flaša posle nekog vrelog ili lošeg dana popravi raspoloženje.
Na stranu što je zdravo za kožu, kosu i nokte :))))))
 
aj sad ne preteruj :nono3:

Ebem mu patka pacijeg priku Di Lajta moram da podrzim, i ja sam tradicionalista sto se tice obojenih pica, znaci izbegavam ih, u kontinuitetu ih izbegavam, pa vinjak sam prvi put okusio tek nakon napunjene cetiri banke, a na prste se mogu prebrojati konjachici i viskici koje sam shibnuo - radza drugarice i drugovi, braco i sestre, domaca radza je nase pice. I votka, to mi je uvek bio i bice prvi izbor kad je o zestini rec.
 
Od vina ponekad crno uglavnom volim bela, lakša su i pitkija, mekša i lepršavija.
Crno me, zapravo, smara, turobno je i podseća me na zimu.
Žestinu mogu al je ne ljubim previše, gorki list, džek, vodka i tu se negde završava spisak.
U suštini sam pivopija, pivo volim i vrlo rado ga pijem.
Volim ukus, volim kako utiče na mene, volim zato što znam svoje mere sa njim i što nemam glavobolja niti bilo kojih drugih neželjenih efekata sutradan.
Onako hladno, kad se oznoji flaša posle nekog vrelog ili lošeg dana popravi raspoloženje.
Na stranu što je zdravo za kožu, kosu i nokte :))))))

:eek:pojela si freju :rida:
 

Back
Top