Srpski sud oslobodio pripadnika Ovk!

Не.


Ја периодично пљујем Коштуницу Др Војислава на форуму.




Као што рекох, колико је њихових ослободио, толико је наших послао у Хаг.




И једно и друго је било у складу са законом и принципом легалитета.
 
Не.

Ја периодично пљујем Коштуницу Др Војислава на форуму.

Као што рекох, колико је њихових ослободио, толико је наших послао у Хаг.

И једно и друго је било у складу са законом и принципом легалитета.

Колико се сећам ТО ЈЕ БИО ЗОРАН ЂИНЂИЋ А НЕ КОШТУНИЦА...... а друго какве то везе има
са овим данашњим смрадовима......
 
опет срамна пресуда уз несебичну уобичајену помоћ тужилаштва за ратне злочине....после опет скочите у одбрану Брукчевића(Бруно/Вукчевић) кад власт покуша да их смени....
 
Колико се сећам ТО ЈЕ БИО ЗОРАН ЂИНЂИЋ А НЕ КОШТУНИЦА...... а друго какве то везе има
са овим данашњим смрадовима......

PUŠTEN ALBIN KURTI IZ KPZ u Nišu je 2001. izašao i najpoznatiji albanski zatvorenik, lider albanskih studenata Albin Kurti, koga je pomilovao tadašnji predsednik Jugoslavije Vojislav Koštunica.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...rani-i-zlocini
 
Када су Срби (бескичмењаци) срушили Слободана Милошевића са власти, пустили су неколико хиљада терориста из затвора што је ВЈ и ПЈП марљиво хапсила 2 и више година на Космету. Изумрећете Срби, баш ми је драго, гнушам се, као и Американци, издајничких народа.
 
Другари, рехабилитован је Начелник штаба Врховне команде Југословенске војске у отаџбини, Ђенерал Драгољуб Дража Михаиловић.

Честитке непристрасном и објективном Суду.


А Ви душмани, умрите од муке!
 
Poslednja izmena:
Боли ме уво.


250px-Draza_Mihailovic1.jpg

Српски јунак Дража Михаиловић.
 
опет срамна пресуда уз несебичну уобичајену помоћ тужилаштва за ратне злочине....после опет скочите у одбрану Брукчевића(Бруно/Вукчевић) кад власт покуша да их смени....

Jel to neka opet farsa?Tvoji pale i zare i rade sta im se prohte po Srbiji,ova garnitura vlasti je nesto najgore gore cak i od samog Hitlera.
 

Back
Top