blokada

pricefee

Obećava
Poruka
56
2 razred srednje sam i imam problem jedan, malo mi je retardirano da pisem na forumu o ovome ali ne znam kome drugom :dash: ... znaci svidja mi se jedna devojka sa treninga, ali ne mogu da joj pridjem tj nemam pojma kako... uopste nemam problem sa komunikacijom znaci sa svima sam dobar i lako zapocinjem razgovore ali sa ovom nema sanse znaci samo zablokiram. Imao sam devojku ranije , smuvali smo se sasvim normalno znaci nije bilo tih "blokada" tj da ne znas sta ces vise kazes ili sta ces sledece uradis... ae upomoc
 
jao ja sam mislila da te blokirala na fejsu
ovako, kad nije - pusti joj neku porukicu u inbox i tako to

nemam fejs, znam je kratko nesto sa treninga, a i ne gotivim pristupe takve, znaci samo nesto uzivo... ne znam kako da predjem preko te "blokade" tako da ako neko moze pomoci bilo bi lepo :D ... onako sutra imamo trening pa cu je pitati da mi da broj ako oce da izadjemo negde, valjda cu skrpiti te 2 recenice nekako a ako to prodje uspesno posle toga boze pomozi... ili drugacije nekako da pridjem vise ne znam ...
svi imate taj fb izgleda da moram i ja da ga pravim :think:

inace potpuno sam odlepio za njom ne pamtim kad sam se osecao ovako...
 
nemam fejs, znam je kratko nesto sa treninga, a i ne gotivim pristupe takve, znaci samo nesto uzivo... ne znam kako da predjem preko te "blokade" tako da ako neko moze pomoci bilo bi lepo :D ... onako sutra imamo trening pa cu je pitati da mi da broj ako oce da izadjemo negde, valjda cu skrpiti te 2 recenice nekako a ako to prodje uspesno posle toga boze pomozi... ili drugacije nekako da pridjem vise ne znam ...
svi imate taj fb izgleda da moram i ja da ga pravim :think:

inace potpuno sam odlepio za njom ne pamtim kad sam se osecao ovako...

jao to kad je budes pitao, nece sigurno da ti da broj
budi smeker..daj joj do znanja da ti se svidja, ali i da nisi neko ko juri devojke ko muva bez glave...ono, da je posebna za tebe
umesto tog daj mi broj, pre ces da je zaintrigiras sa - znam da ne dajes broj bilo kome..vec duze vreme te posmatram i ostavila si me bez daha..molim te zapisi moj broj, pa ako zelis javi se..voleo bih da odemo na pice
tako nekako
ili pridjes i kazes - tu foru vec znas :) - izvini jel bi mogla da mi pozajmis mobilni samo da pozovem sestru, istrosila mi se baterija..onda okrenes svoj broj i njen dobijes
i tako..
 
nemam fejs, znam je kratko nesto sa treninga, a i ne gotivim pristupe takve, znaci samo nesto uzivo... ne znam kako da predjem preko te "blokade" tako da ako neko moze pomoci bilo bi lepo :D ... onako sutra imamo trening pa cu je pitati da mi da broj ako oce da izadjemo negde, valjda cu skrpiti te 2 recenice nekako a ako to prodje uspesno posle toga boze pomozi... ili drugacije nekako da pridjem vise ne znam ...
svi imate taj fb izgleda da moram i ja da ga pravim :think:

inace potpuno sam odlepio za njom ne pamtim kad sam se osecao ovako...

polako
 
au vidim ja bice blamiranja sutra :lol:
probacu tu foru sa fonom mada mozemo se kladimo da ce sutra zaboravi fon
javljam sta ce biti ako uopste i odem sutra :dash:

mizaca da je poznajem bolje da znas da bih i uradio to :D... sto se tebe tice samo strpljivo a evo imas i dobrovoljca ovde tako da :)
 
2 razred srednje sam i imam problem jedan, malo mi je retardirano da pisem na forumu o ovome ali ne znam kome drugom :dash: ... znaci svidja mi se jedna devojka sa treninga, ali ne mogu da joj pridjem tj nemam pojma kako... uopste nemam problem sa komunikacijom znaci sa svima sam dobar i lako zapocinjem razgovore ali sa ovom nema sanse znaci samo zablokiram. Imao sam devojku ranije , smuvali smo se sasvim normalno znaci nije bilo tih "blokada" tj da ne znas sta ces vise kazes ili sta ces sledece uradis... ae upomoc

Tresnula te struja prave ljubavi, junoša....!
Kad se to dogodi, tek tada shvatiš koliko si slab.
 
smotaniji razgovor u zivotu nisam vodio sunce mu (sva sreca pa nisam ispao retard)... umesto broja sam trazio fb koji nemam al izgleda da moram da pravim :dash:
vidim ja nista od ovog :(
 
2 razred srednje sam i imam problem jedan, malo mi je retardirano da pisem na forumu o ovome ali ne znam kome drugom :dash: ... znaci svidja mi se jedna devojka sa treninga, ali ne mogu da joj pridjem tj nemam pojma kako... uopste nemam problem sa komunikacijom znaci sa svima sam dobar i lako zapocinjem razgovore ali sa ovom nema sanse znaci samo zablokiram. Imao sam devojku ranije , smuvali smo se sasvim normalno znaci nije bilo tih "blokada" tj da ne znas sta ces vise kazes ili sta ces sledece uradis... ae upomoc
pokazi joj mocni biceps:heart:
 
2 razred srednje sam i imam problem jedan, malo mi je retardirano da pisem na forumu o ovome ali ne znam kome drugom :dash: ... znaci svidja mi se jedna devojka sa treninga, ali ne mogu da joj pridjem tj nemam pojma kako... uopste nemam problem sa komunikacijom znaci sa svima sam dobar i lako zapocinjem razgovore ali sa ovom nema sanse znaci samo zablokiram. Imao sam devojku ranije , smuvali smo se sasvim normalno znaci nije bilo tih "blokada" tj da ne znas sta ces vise kazes ili sta ces sledece uradis... ae upomoc

Najbolje je da joj kupis poklon. Kupio joj cajne kolutice i sok na razmucivanje. Naloginjajte se i kad se naloginjas jezik se razveze sam.


Try this ! :think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top