NOVOM FARAONU - POTREBNA JE PIRAMIDA !!!

gost 339460

Iskusan
Poruka
5.829
Ima jedan mali grad u Srbij taj grad,koji je nekada bio poznat po kvalitetnim curkama i fabrici piva.Danas ima svoga
mocnoga Faraona,koji kao i svaki Faron,apsolutisticki vlada,u svojoj maloj kraljevini.Ima taj gradic,zahvaljujuci svom
Faraonu,sledeca cudesa: Zooloski vrt,Diznilend,Akva park,Muzej vostanih figura,Fontanu dugacku 11O metara...
Sada je najavio,da ce u svom faraonskom gradu,izgraditi vestaki vodopad,koji treba za koji metar,da bude kraci,od
onog jadnog americko-kanadskog,koga nazvase,Nijagarini vogopadi.

Eto sta znaci,kada neki mali provincijalni gradic,dobije svog licnog Faraona.Samo.....nesto nisam cuo,da Faraon namerava
da gradi neku bolnicu.Stanovnici njegovog faraonskog grada,dolaze u beogradske bolnice,na lecenja i operacije.Nesto ne cuh,da zeli da sagradi bolnicu za decu.Nesto ne cuh........kakve gluposti.Pa zar Faraon da se bavi takvim "sitnicama"
kao sto je podizanje novih bolnica.

Ali manimo sve to.Iskreno sam zabrinut,za zdravlje svetlog Faraona.Mnogo je debeo,mnogo crven u licu,vrat mu kao u
priplodnog bika.Pa nesto mislim.....jeste,sve je podigao za svoj grad,bas sve sto je neophodno (zamislite zivot bez
Diznilenda,vestackog vodopada itd.) Ali ja mislim,da bi sada,pod hitno,trebalo da pocne gradnju licne piramide.
Znate kako je.Niko od nas nezna,kada ce biti pozvan GORE,da polozi racune za ovozemaljski zivot.A piramida,ipak,
treba da bude spremna........jel kako kazu,,,djavo nikada ne spava.:dash:
 
Ima jedan mali grad u Srbij taj grad,koji je nekada bio poznat po kvalitetnim curkama i fabrici piva.Danas ima svoga
mocnoga Faraona,koji kao i svaki Faron,apsolutisticki vlada,u svojoj maloj kraljevini.Ima taj gradic,zahvaljujuci svom
Faraonu,sledeca cudesa: Zooloski vrt,Diznilend,Akva park,Muzej vostanih figura,Fontanu dugacku 11O metara...
Sada je najavio,da ce u svom faraonskom gradu,izgraditi vestaki vodopad,koji treba za koji metar,da bude kraci,od
onog jadnog americko-kanadskog,koga nazvase,Nijagarini vogopadi.

Eto sta znaci,kada neki mali provincijalni gradic,dobije svog licnog Faraona.Samo.....nesto nisam cuo,da Faraon namerava
da gradi neku bolnicu.Stanovnici njegovog faraonskog grada,dolaze u beogradske bolnice,na lecenja i operacije.Nesto ne cuh,da zeli da sagradi bolnicu za decu.Nesto ne cuh........kakve gluposti.Pa zar Faraon da se bavi takvim "sitnicama"
kao sto je podizanje novih bolnica.

Ali manimo sve to.Iskreno sam zabrinut,za zdravlje svetlog Faraona.Mnogo je debeo,mnogo crven u licu,vrat mu kao u
priplodnog bika.Pa nesto mislim.....jeste,sve je podigao za svoj grad,bas sve sto je neophodno (zamislite zivot bez
Diznilenda,vestackog vodopada itd.) Ali ja mislim,da bi sada,pod hitno,trebalo da pocne gradnju licne piramide.
Znate kako je.Niko od nas nezna,kada ce biti pozvan GORE,da polozi racune za ovozemaljski zivot.A piramida,ipak,
treba da bude spremna........jel kako kazu,,,djavo nikada ne spava.:dash:

Nemoj da sumnjas i to ce da napravi
 
Nisam tamo nikad živela, ali sam bila u poseti kod prijatelja, i ne čini mi se da im je baš loše. Naravno, kao i u svakom mestu, svugde ima socijalnih slučajeva, ali tamo bar ne kao u drugim mestima.

Može se naći prosečno radno mestu za uobičajenu kvalifikaciju, udobno je, privreda je dinamična.

Nema naročito posla za kadrove koji su svugde prekobrojni, ali to je greška prosvete.

Skoro besplatno ljudi se mogu baviti aktivnostima o kojima u drugim mestima mogu samo da sanjaju (jer kad nije besplatno, košta puno).

To što nema bolnicu ne znači da je faraon neće, jer o tome ne može odlučivati gradska ili opštinska uprava, ma koliko sredstava i mogućnosti da ima.

Ne pravdam nikog, ali njihovo stanovništvo tamo može solidno živeti, što je daleko bolje od većine mesta u Srbiji.

Da moram da se selim iz mog grada, radije bih tamo otišla, nego u Ns ili Bg, bez obzira što su ovo centri.
 
Poslednja izmena:
Ima jedan mali grad u Srbij taj grad,koji je nekada bio poznat po kvalitetnim curkama i fabrici piva.Danas ima svoga
mocnoga Faraona,koji kao i svaki Faron,apsolutisticki vlada,u svojoj maloj kraljevini.Ima taj gradic,zahvaljujuci svom
Faraonu,sledeca cudesa: Zooloski vrt,Diznilend,Akva park,Muzej vostanih figura,Fontanu dugacku 11O metara...
Sada je najavio,da ce u svom faraonskom gradu,izgraditi vestaki vodopad,koji treba za koji metar,da bude kraci,od
onog jadnog americko-kanadskog,koga nazvase,Nijagarini vogopadi.

Eto sta znaci,kada neki mali provincijalni gradic,dobije svog licnog Faraona.Samo.....nesto nisam cuo,da Faraon namerava
da gradi neku bolnicu.Stanovnici njegovog faraonskog grada,dolaze u beogradske bolnice,na lecenja i operacije.Nesto ne cuh,da zeli da sagradi bolnicu za decu.Nesto ne cuh........kakve gluposti.Pa zar Faraon da se bavi takvim "sitnicama"
kao sto je podizanje novih bolnica.

Ali manimo sve to.Iskreno sam zabrinut,za zdravlje svetlog Faraona.Mnogo je debeo,mnogo crven u licu,vrat mu kao u
priplodnog bika.Pa nesto mislim.....jeste,sve je podigao za svoj grad,bas sve sto je neophodno (zamislite zivot bez
Diznilenda,vestackog vodopada itd.) Ali ja mislim,da bi sada,pod hitno,trebalo da pocne gradnju licne piramide.
Znate kako je.Niko od nas nezna,kada ce biti pozvan GORE,da polozi racune za ovozemaljski zivot.A piramida,ipak,
treba da bude spremna........jel kako kazu,,,djavo nikada ne spava.:dash:
Sve sto si napisao mozda je i tacno, ali taj Faron je dosta toga ucinio za obican nornalan svet, i tamo, koliko sam za jeda dan koliko sam bio videi, ne zivi tako lose.
A po osnovnom principu demokratije, ako je narodu kojim vlada Faron lose mogu da za njega ne glasaju. Koliko mi je poznato oni su svoje demokratsko pravo iskoristili da glasaju ZA faraona, a ne PROTIV..
A sta mislis da nam ovako kao svojim drugarima na Krsti prisapnes koja te opoziciona stranka u tom malom gradu placa a pljujes po Faraon
 

Back
Top