Maturska ekskurzija fore i fazoni?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Maturska ekskurzija fore i fazoni?

Obećava CoaSamuraj (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Lightbulb Maturska ekskurzija fore i fazoni?

E ovako u Septembru ove godine bi trebali da idemo na matursku ekskurziju u Španiju,putovanje će trajati 10 dana(1 noćenje u Italiji,1 noćenje u Francuskoj i 3 noćenja u Španiji ostalo je put) i voleo bi kada bi svako od vas mogao da mi da predloge kako da ekskurziju učinimo što zabavnijom(koje ste fazone vi koristili kada ste išli na matursku ekskurziju kako ste zezali drugove,profesore ...) bio bih vam veoma zahvalan jer smatram da se ovakve ekskurzije pamte čitavog života...

Zainteresovan član rina22 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

Podrazumevano Re: Maturska ekskurzija fore i fazoni?

radite sta vam se radi.. upoznacete mnogo njih tamo, bar je meni tako bilo i gledajte da se sto vise zabavljate, razgledanje obavezno, ali i uz razgledanje se zabavljajte..nemojte da budete mrgudi i prespavate ceo put, kajacete se sigurno posle exkurzije, jer je u autobusu uvek najludje ^^
    lepo je da znate sta ste obisli i da imate neke uspomene s tog mesta.. probajte sva moguca pica koja su tu popularna (ukoliko volite da pijete) i hranu xD
    uostalom, sve ce to svojim tokom da ide, nista se ti ne brini

Učlanjen
    17.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Hvala na savetima da li još neko ima šta da predloži neka iskustva svoja sa maturske ekskurzije doživljaje itd puno bi pomoglo...

Učlanjen
    17.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Pa zar je moguće da više niko nema ništa da napiše

Ističe se stella93 (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Ne znam kakav predlog ocekujes, kako neko od nas moze da zna sta tebe zabavlja? i ta ekskurzija vam je nerealna skroz, pola ste u autobusu u moje vreme to nije moglo tako, morala je svaka noc da se provede u hotelu, postojao je zakon koji nije dozvoljavao autobusima da voze toliko dugo bez prekida, sad je to ocigledno promenjeno.
    Vreme nije uzalud potroseno ako uzivas dok ga uzalud trosis :)

-'Bem ti i skolu i drzavu u kojoj se Sretenje nadoknadjuje :roll:

Učlanjen
    17.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Citat Original postavio stella93 Pogledaj poruku
    Ne znam kakav predlog ocekujes, kako neko od nas moze da zna sta tebe zabavlja? i ta ekskurzija vam je nerealna skroz, pola ste u autobusu u moje vreme to nije moglo tako, morala je svaka noc da se provede u hotelu, postojao je zakon koji nije dozvoljavao autobusima da voze toliko dugo bez prekida, sad je to ocigledno promenjeno.
    Pa kada krenemo noćimo u italiji 1 noć kao što sam napisao zatim noćimo jednu noć u Francuskoj to je sve ka putu do Barselone kasnije kada se budemo vraćali opet noćimo 1 noć u Francuskoj i onda do kraja kući ne noćimo više nigdje.
    Nije mene šta zabavlja nego neka društvena igra u koju možemo svi da se uključimo i zezamo...

Ističe se stella93 (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

drustvena igra? nemam pojma, to smo mi prestali da igramo negde u osnovnoj skoli.
    Na maturskoj smo danju obilazili gradove, nocu pili, izlazili i zezali se, a u autobusu smo uglavnom spavali.

evo ti par saveta:
    - u Barseloni uvece kad krenu da ti prilaze razni likovi i govore 'Jamajka' ili 'Kolumbija' znaci da hoce da ti prodaju drogu a ne da te pitaju odakle si, pa ako te to zabavlja mozes probati grad je pun droge i prodaju je bez ikakvog ustezanja, na sred ulice.
    - kada udjes u podrum pica a oko tebe burad sa raznim alkoholom a nista ne razumes sta je, ali je dozvoljeno degustiranje - to se naplacuje pri izlasku i to se dobro naplacuje, pogotovo ako ubodes neko skupo pice da probas
    - pobrini se da imas dovoljno hrane sa sobom dok ste na tlu Francuske, tamo je sve jezivo skupo, ali bas jezivo. Bio mi merak da kupim francuski hleb u Francuskoj, kad sam videla cenu zavrtelo mi se u glavi i skontala sam da to i nije najbolja ideja xD
    Vreme nije uzalud potroseno ako uzivas dok ga uzalud trosis :)

-'Bem ti i skolu i drzavu u kojoj se Sretenje nadoknadjuje :roll:

Učlanjen
    17.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Citat Original postavio stella93 Pogledaj poruku
    drustvena igra? nemam pojma, to smo mi prestali da igramo negde u osnovnoj skoli.
    Na maturskoj smo danju obilazili gradove, nocu pili, izlazili i zezali se, a u autobusu smo uglavnom spavali.

evo ti par saveta:
    - u Barseloni uvece kad krenu da ti prilaze razni likovi i govore 'Jamajka' ili 'Kolumbija' znaci da hoce da ti prodaju drogu a ne da te pitaju odakle si, pa ako te to zabavlja mozes probati grad je pun droge i prodaju je bez ikakvog ustezanja, na sred ulice.
    - kada udjes u podrum pica a oko tebe burad sa raznim alkoholom a nista ne razumes sta je, ali je dozvoljeno degustiranje - to se naplacuje pri izlasku i to se dobro naplacuje, pogotovo ako ubodes neko skupo pice da probas
    - pobrini se da imas dovoljno hrane sa sobom dok ste na tlu Francuske, tamo je sve jezivo skupo, ali bas jezivo. Bio mi merak da kupim francuski hleb u Francuskoj, kad sam videla cenu zavrtelo mi se u glavi i skontala sam da to i nije najbolja ideja xD
    Hvala ti puno na savjetima mislio sam igre tipa (beer pong) moja greška vjerovatno si pomislila na monopol i riziko hahha

Početnik
    Učlanjen
    18.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ponesi dosta vutre, dosta alkohola, plati prostitutku, i napadaj sve zensko i karaj, i sprdnja sa ortacima, i takodje mozes i da krades po buticima ali pazi da te ne uhvate... i to je prava eskurzija koju ces pamtit cijelog zivota, i kad vidis kako se vecina budaletina provode vidjeces da je tebi bilo mnogo bolje

Učlanjen
    17.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Citat Original postavio Dusko Betting Pogledaj poruku
    ponesi dosta vutre, dosta alkohola, plati prostitutku, i napadaj sve zensko i karaj, i sprdnja sa ortacima, i takodje mozes i da krades po buticima ali pazi da te ne uhvate... i to je prava eskurzija koju ces pamtit cijelog zivota, i kad vidis kako se vecina budaletina provode vidjeces da je tebi bilo mnogo bolje
    Interesantno...

Slične teme

1. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 12.01.2014., 20:09
  2. MATURSKA EKSKURZIJA
    Autor Bliznakinja u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 25.04.2010., 20:55
  3. fore i fazoni
    Autor Dzoni.M u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 18.02.2010., 12:52