Амариканци у Србији позивају на бојкот Кинеских производа!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Анти-руска хистерија се претвара у анти-кинеску хистерију.

Ово понашање Американаца у Србији , који живе у Србији да би утицали на јавност , превршило је сваку меру .

Изгледа да Американци ИДУ у офанзиву на Кину и то у циљу БОЈКОТА КИНЕСКИХ ПРОИЗВОДА!

Да ли неко може да ми објасни, до када ће да траје ово тровање народа ..првенствено од стране човека који ради посао за који није квалификован ,
и живи у Србији ИЛЕГАЛНО !



Пошто су видели да Русији не могу ништа ,због Кине , сада иду на офанзиву на Кину!

Нека ми неко обајасни , да ли ће бити санкционисано ово ширење мржње према Кини и Кинеском народу!

:rtfm:
 
Poslednja izmena:
Lupetanje, ali navikli smo.

Ti sto pozivaju na bojkot prvo da pogledaju da im nisu sopstvene gace "Made in China" pa neka onda trabunjaju.

Али није наивно , мене само интересује ..Од куда овом човеку право , да шири мржњу , позива на бојкот у СРБИЈИ !

Ужас!
 
Значи велико демократе иду против Кине и кинеских производа , јер је тим производима поразила Америку .

Чек, није ваљда да Американци заиста то мисле ?

Ово није нормално , од куда му право да ширир мржњу према Кинезима и позива на БОЈКОТ кинеских производа у СРБИЈИ!
 
Антируска хистерија се претвара у антикинеску хистерију.

Ово понашање Американаца у Србији , који живе у Србији да би утицали на јавност , превршило је сваку меру .

Изгледа да Американци ИДУ у офанзиву на Кину и то у циљу БОЈКОТА КИНЕСКИХ ПРОИЗВОДА!

Да ли неко може да ми објасни, до када ће да траје ово тровање народа ..првенствено од стране човека који ради посао за који није квалификован ,
и живи у Србији ИЛЕГАЛНО !



Пошто су видели да Русији не могу ништа због Кине , сада иду на офанзиву на Кину!

Нека ми неко обајасни , да ли ће бити санкционисано ово ширење мржње према Кини и Кинеском народу!

:rtfm:

Оставио сам коментар, мамлаз један, нама ће да продаје моода за бубреге :rtfm:
 
. . .

Чекај мало , други људи су хапшени и означавани као неонацисти када су позивали на БОЈКОТ шиптарских производа , ОВО ЈЕ ШИРЕЊЕ МРЖЊЕ И ТО ПОНОВО У НОВОМ САДУ !

То што ће неко ШИРИТИ МРЖЊУ И ПОЗИВАТИ НА БОЈКОТ ПРОИЗВОДА ИЗ НЕКЕ ЗЕМЉЕ јесте кривично дело , али очигледно у Новом Саду су други аршини , односно двоструки
 
Poslednja izmena od moderatora:
Интересантно , у овом истом видеу је Шиптаре назвао" Људима који протествују" у Македонији , а не терористима!

Ја заиста не знам , да ли Србија има своју службу више или их боле рацку за народ и земљу.Земљу који може свако да попиша , између осталог и овај човек оји је са намером у Србији јер му је то задатак , ући у друштво и ТРОВАТИ ГА!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top